Skocz do zawartości

Żona księcia Harrego OPĘTANA? NAGRANIE przeraża!


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek Kotoński

Wiedziałem, że tu zajrzysz szefie na Ciebie można zawsze liczyć ^^

Ale spójrz na jej ruchy twarzy typowo jak u robocopa, skóra, oczy w ogóle nie mrugała nimi.

Bardzo dziwne to jest jak dla mnie, może pociągnijmy to dalej a co jak książę Harold ożenił się z cyborgiem lub lalką elektryczną bo miał dosyć kobiet ciągnących go na kasę :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ? Nie wiem jaki narkotyk sprawia, że kobieta wygląda jak autentyczny robot ?

 

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Marek Kotoński

 

Bardzo dziwne to jest jak dla mnie, może pociągnijmy to dalej a co jak książę Harold ożenił się z cyborgiem lub lalką elektryczną bo miał dosyć kobiet ciągnących go na kasę :D 

 

A wiesz ile taki robot potrzebuje energii? Za 40 lat będzie spłukany doszczętnie rachunkami za prąd ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński może testują na niej coś nowego ;) 

Tu mi się mała anegdota przypomniała. Kedyś znajoma opowiadała jak nauczyciele licealni mieli szkolenie z narkotyków. Na pytanie jakie znają tego typu substancje, jedna nauczycielka wyrwała się że ja wiem!, ja wiem! - "pigułka samogwałtu" :D Więc może to to :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

A wiesz ile taki robot potrzebuje energii? Za 40 lat będzie spłukany doszczętnie rachunkami za prąd ?

To prawda teraz będzie wiedział przynajmniej na co idą jego pieniądze :D 

1 minutę temu, lxdead napisał:

Może stwierdziła że ma wyjebane i nie idzie i kazała swojemu księciuniowi wziąć w zastępstwo seks bota zrobionego na podobieństwo żony :D

Pierwszy foch ? 

Już sobie to wyobrażam...

"Harold poszedłeś z chłopakami na piwo zamiast ze mną obejrzeć najnowszy serial " M jak młodość" Łoo ty gnoju na pewno nie pójdę z Tobą na przyjęcie, teraz to ja mam Cię w dupie.

Jak chcesz to bierz se robota ze sobą albo lalkę gówno mnie to obchodzi...

(Harold zrozumiał, że seksu nie będzie przez najbliższy tydzień i pozostał mu tylko robot - Anka bo tak ją nazwał) :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.digitalspy.com/tv/britains-got-talent/news/a858625/harry-and-meghan-lookalikes-freak-out-britains-got-talent-final-viewers/

 

i takie tam..to są aktorzy z brytyjskiego Mam Talent

 

Nie łykajcie dezinformacji. Manipulacja obrazem, dźwiękiem i nie tylko 

 

maski pochodzą z

 

https://www.madametussauds.com/london/en/latest-news-and-events/latest-news/harry-and-meghan-live-figures-unveiled-on-britains-got-talent-final/

Edytowane przez Perun82
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Faktycznie :(  A to gnoje i oszuchiści

Spokojnie, w dobie internetu mamy wojny medialne objawiajace się m.in fake newsami.Sam wiele razy dałem się nabrać. Tak to niestety wygląda, wszystko należy weryfikować. Tak jak kobiety. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby zwrócić uwagę na księciuniów? Prędzej tam bym się doszukiwał sensacji. Kobieta to tylko (i aż) kobieta. Zrobi co się jej każe. Jak widzi korzyść to zrobi to dwa razy szybciej i trzy razy lepiej. Jak ma dodatkowo atencję to chęci i metody potęgują wprost proporcjonalnie do kwadratu odległości od zajmowanego stanowiska. :)

 

Włala... księżniczka. Paczcie i podziwiajcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, zajebiście to wygląda, baa, nawet wpadłem na pomysł fabuły filmu, a więc dzwoni telefon baby go odbierają i jakiś głos mowi:

- za 3 dni zginiesz

- baba ble ble zrzędzi i coś tam, żeby jej nie nękał bo wie kim jest ( jakiś ex albo orbiter myśli), odkłada słuchawkę jeeep

Potem przez trzy dni się zachowuje, jakby dostała oświecenia(jak na filmiku), a po trzech dniach mamy babę, która jest wyleczona ze spierdolenia ( i nawet loda zrobi, po powrocie z flachą z żabki @Still pozdroooo :D :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.