Skocz do zawartości

Reakcja z kobieta


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Timmy napisał:

kwestia beta providenta nie wchodzi tu w gr

Jesteś zatem beta providerem tylko bez pieniędzy. 

 

To co teraz piszesz to normalne - najpierw, że jest źle. Bracia piszą prawdę, w dodatku smutną. I zaczyna się:

 

39 minut temu, Timmy napisał:

ja też święty nie jestem

I tak dalej. 

 

Dane Ci szlaban na seks? Nic dziwnego. To ona rządzi. A to ten kto rządzi dystrybuuje dobra. 

40 minut temu, Timmy napisał:

Wolę mieć kobietę z silnym charakterem a nie taka co będzie mi piwo z lodówki przynosić a kapcie zakładać na zawołanie 

To w sumie jak kobieta masz. Beta kobieta nosi piwo z lodówki, alfa kobieta "z charakterem" szmaci i ma wyjebane na Ciebie, a Ty "przesadzoną" zazdrość odstawiasz. 

 

Że zazdrość pokazujesz to źle. Ale że coś Ci nie gra to dobrze. Tak jak piszę, rogi na 80% już masz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Timmy said:

Były plany wspólnego mieszkania do czasu jak nie zaczęły sie kłótnie,  ja też święty nie jestem chodzi o zazdrość i to przesadzoną częst

 

1 hour ago, Timmy said:

Ona próbuje mnie ustawiać typu jak coś odjebalem to szlaban na seks...  

 

1 hour ago, Timmy said:

Wolę mieć kobietę z silnym charakterem a nie taka co będzie mi piwo z lodówki przynosić a kapcie zakładać na zawołanie 

(pewnie mam zbyt słaby charakter lub jestem zbyt dobry) 

 

1 hour ago, Timmy said:

W ślepą uliczkę wjechałem dlatego trzeba coś zrobić...

Czytasz Kobietopedie, stosunkowo dobry oraz No More Mr Nice Guy.

 

Zaczynasz mieć jaja albo...

 

polerujesz białą zbroje nakładasz ją kupujesz bukiet czerwonych róż oraz pierścionek deklarujesz dozgonną miłość wymachując białą flagą i cieszysz się, że za jakiś czas dymacie razem z jednym lub wieloma bolcami tą samą kobietę z silnym charakterem.... ale ona jest tylko Twoja silna i jedyna

 

Sorry dla mnie koniec tematu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Timmy napisał:

Ten typek co jakiś czas pisze do niej SMS co u niej słychać,  powiedziała mi o tym że odpisuje mu że np. Wszystko ok... 

 

Powiedziała Ci to, żeby Cię zdenerwować. W myśl zasady, nie ty, to kto inny.

Przetłumaczę Ci to na nasze."Patrz jaka jestem atrakcyjna, ciągle do mnie wypisuje. Staraj się, albo wybiorę jego ".

 

4 godziny temu, Timmy napisał:

Wkurwia mnie to trochę czuję jakieś zagrożenie może bez podstawy a może nie.

Chyba nie trochę, a bardziej niż trochę. Jeśli czujesz zagrożenie w związku z tym, to wiedz, że nie jest z Tobą Panie dobrze.

 

4 godziny temu, Timmy napisał:

Jak powiedziałem że może mu napisać żeby się odpierdolil to powiedziała że ze swoją byłą też mam kontakt

Bo co to gadałeś? Myślałeś, że Cię posłucha, czy co? Częstotliwość ich kontaktów może się teraz nasilić. Wszystko dlatego, że wyczuła, że tu jest Twój słaby punkt. 

A masz? Tylko po co Ci kontakt z Twoją ex? Kontakt z woźnym z podstawówki też utrzymujesz? No ludzie! ... 

 

Moja rada. Skoro ona utrzymuje kontakt z jakimiś ex bolcem, zapchajdziurą, to Ty utrzymujesz kontakt z koleżankami z pracy, studiów, siłowni, co tam tylko masz. 

 

A jej smski czy kontakty z innymi zlewaj człowieku. Z 3 powodów.

Po 1. Szkoda Twojego zdrowia.

Po 2. Jak będzie Cię miała zostawić lub zdradzić, to i tak to zrobi. Nie ważne co zrobisz lub powiesz. 

Po 3. Pewny siebie, silny facet, znający swoją wartość i cieszący się zainteresowaniem innych pań wie, że nie ta, to inna. I to nawet lepsza.

 

I na koniec. W mojej opinii, skoro utrzymuje kontakty z jakimiś kutangiem, to Cię nie szanuje i tym bardziej nie boi.

One doskonale wiedzą z kim mogą sobie poskakać, a z kim nie. Ty na daną chwilę jesteś w tej 2 grupie. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timmy Moim zdaniem pani ma już na Ciebie ostro wyjeb... Niestety jak piszą bracia wyżej jesteś zapewne dla niej kimś w rodzaju beta providera lub też chwilową "gorszą gałęzią", przy której jeszcze się jakoś trzyma, ale myślę, ze już niedługo. Swoimi popisami zazdrości, jakimiś awanturami, ultimatum pogrążyłeś się w tym związku i pani już przygotowuje się do przeskoku na "lepszą gałąź". Czytaj tego gościa od smsów, z którym się bzykała przez dwa lata.

Pewnie ma niezłą zabawę widząc Cię ostro wnerwionego na samą myśl o tym gościu.

Moja rada jest następująca: zakończyć ten związek jak najszybciej jest to możliwe i na przyszłość do związków szukać pań od siebie młodszych. Starsze to jednak na niezobowiązujące relacje wszelkiej maści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Timmy napisał:

Widziałem że się jak pisała z koleżanka że ma małego penisa

To jest jakiś argument, bo o ile Ciebie na pewno by ściemniła, o tyle laski rzadko się okłamują między koleżankami w takich tematach.

Inną sprawą jest, że sam penis to jeszcze nie wszystko - skoro zgodziła się z nim na FF to trzeba jasno założyć, że gość może być kimś w rodzaju alfy.

 

Nie ucinaj związku bez dania Pani szansy. Szansa należy się każdemu. Postaw jej jasny warunek, zaznacz wyraźnie, że Ty już skończyłeś kontakt ze swoją byłą i ona ma zrobić to samo. Jeśli nie zgodzi się od razu - kończysz relację. Jeśli się zgodzi - egzekwuj.

 

I nie bój się, że wyjdziesz na jakąś ciotę która się trzęsie ze strachu. To jedna z najgłupszych rzeczy jakie czytałem. Czy jak firma A postawi firmie B warunek w negocjacjach to oznacza, że 'trzęsie się ze strachu' że firma B zrezygnuje z transakcji? WTF?

 

I nie, kobieta też tak wprost nie pomyśli, jeśli jasno postawisz warunek - bez straszenia, bez spazmów. Informujesz, że jeśli nie, to się rozstajecie. Jesteś przy tym spokojny i rzeczowy. Jeśli jej zależy to zmusi się. Jeśli się nie zmusi - to jej nie zależy. Prosta matematyka.

Edytowane przez arch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karhu napisał:

Ty jestes kobieta? Pytanie retoryczne. Szanse tak,ale nie kobiecie ktora oficialnie pisze smsy z ex.

Ty używasz mózgu? Rozstawać się z kobietą bo pisze sms-y z ex? A za nie noszenie burki też z kobietą byś zerwał?

Laska pisze z ex-em, zapewne facet nie ustalił z nią jasnych zasad dlatego rzucanie jej za to jest kompletnie pozbawione logiki. Najpierw ustala zasady - potem egzekwuje.

Edytowane przez arch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karhu napisał:

Ty jestes kobieta? Pytanie retoryczne. Szanse tak,ale nie kobiecie ktora oficialnie pisze smsy z ex.

Mało tego - dostaje konkretne informacje, że jemu to przeszkadza. Oczywiście, my wiemy dlaczego ona nie zrywa tego kontaktu tym bardziej z tego powodu, ale ta relacja jest stracona. Gość jest odskoczną i odpoczynkiem od zajętego samca z którym się tylko grzmociła. 

 

Najpewniej Pani ma teraz fazę na ustatkowanie i odpoczynek, a kto jest lepszy do tego niż kilka lat młodszy beta, któremu zależy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Oczywiście, my wiemy dlaczego ona nie zrywa tego kontaktu

Kłopot w tym, że niczego nie wiecie, tak samo jak autor nie wie - możecie się tylko domyślać. Równie dobrze kobieta mogła pisać z byłym np na parę miesięcy przed poznaniem autora i też mogło już nic nie być. Kobieta nie jest jakąś maszyną do ruchania bez uczuć - mogła z nim pisać bo się z nim dobrze po prostu dogaduje - czysto koleżeńsko. 

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

dostaje konkretne informacje, że jemu to przeszkadza

Dostaje informacje, ale odbiła je słusznym argumentem, że autor też utrzymuje kontakty z byłą - jest FIFTY FIFTY - myśl logicznie.

 

Dopiero teraz, od tego momentu, autor może postawić sprawę jasno - przestałem pisać z byłą - masz przestać i Ty, takie wprowadzamy zasady. I dopiero teraz, jeśli jego kobieta coś odwali, autor z CZYSTYM SUMIENIEM ma logiczne prawo zakończyć związek. Inaczej byłoby to kończenie związku tylko dlatego, że jemu jak i Tobie się, uwaga: WYDAJE, że kobieta na pewno traktuje autora jako odskocznię i odpoczynek. To jest tylko głupia teza którą postawiłeś kompletnie bez żadnych konkretnych dowodów - ot, bo napisała kilka sms-ów z byłym których treści nawet nie znasz. No ja pierdolę - dowód w chuj ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger ''Jakby była zakochana w autorze tematu to wierz mi by w ogóle nie odpowiadała temu innemu tylko by go zablokowała albo ignorowała. " Dokładnie tak. Jak byłem ze swoją i po pompowaniu na materacu akurat ktoś napisał na fb. Był to jej orbiter (teraz to wiem...). Zlała go "ee taki znajomy nie chce mi się z nim gadać pisze i mnie męczy"... także to prawda panna może się moczyć na myśl o tym z małą fujarką. A ty @Timmysię łudzisz goń i tyle później będziesz żałował albo się niedługo dowiesz, że jesteś tatusiem niekoniecznie xD związany biologicznie z dzidzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2018 o 17:06, Timmy napisał:

Wolę mieć kobietę z silnym charakterem a nie taka co będzie mi piwo z lodówki przynosić a kapcie zakładać na zawołanie 

(pewnie mam zbyt słaby charakter lub jestem zbyt dobry) 

Stań z boku i spójrz na tą sytuację subiektywnie.

Jakich słów użyłbyś oceniając tego gościa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.