Skocz do zawartości

Związki z rozwódkami z dzieckiem, dziećmi.


Rekomendowane odpowiedzi

On 4/2/2020 at 1:32 AM, Kamil0s said:

Może ktoś mnie wyprowadzi z błędu i świat w tym wypadku nie jest aż tak 0 - 1. Osobiście nie chciałbym wysiadywać obcego jaja, ale życie pisze różne scenariusze i może są tacy którym taki układ się powiódł ?

Początki zawsze są fajne na" promocji " ale zobacz że wiele takich Mamusiek celuje w takich młodych" niedoświadczonych" których łatwiej omotać. Masz masę wolnych kobiet po co Ci do tego jej dziecko? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Samcy koniec tej farsy hehe. Tak jak mówiliście , na 15 miejscu jesteś + turbo zaborczość, mega patola generalnie :D Plus na koniec usuwanie ze znajomych żeby chyba nie widziała , że wcale tak mi źle nie idzie :D haah

Generalnie góra dół, góra dół. Jakaś masakra :D Po czasie zaczęły takie zachowania wychodzić że masakra , roszczeniowa postawa itd. Jednak kobita z przeszłością  dzieckiem ma generalnie trochę zaburzone myślenie i wbrew pozorom priorytetem jest ona sama, a dopiero potem dzieciak. 

Do zabaw też nie polecam bo się jeszcze emocjonalnie w dzieciaka zaangażujecie i go szkoda. Najgorsze w tym właśnie że przykład dla dziecka. Coś nie pasuje mamusi to możesz zmienić Pana przecież będzie następny itd i potem rośnie takie dziecko z zaburzonem obrazem rodziny etc. Przykre 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kulkensan napisał:

Samcy koniec tej farsy hehe. Tak jak mówiliście , na 15 miejscu jesteś + turbo zaborczość, mega patola generalnie :D Plus na koniec usuwanie ze znajomych żeby chyba nie widziała , że wcale tak mi źle nie idzie :D haah

Generalnie góra dół, góra dół. Jakaś masakra :D Po czasie zaczęły takie zachowania wychodzić że masakra , roszczeniowa postawa itd. Jednak kobita z przeszłością  dzieckiem ma generalnie trochę zaburzone myślenie

Dokładnie. Jakbym czytał siebie :D Nie daj Boże się zaangażować, co ja uczyniłem kiedyś. Wtedy bania zryta i ciężki powrót do swojego "ja". 

@Kulkensan

Napisz coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozkazy typu usuń kogoś tam ze znajomych bo go nie lubie, albo on jest taki czy sraki i po co Ci taki ktoś , ale usuanie z FB to pikuś... Zakaz spotykania się z moimi znajomymi bo coś tam itd :D ahaha 

Zastanawiałem się tylko czemu jej sąsiadka tak dziwnie się zawsze na mnie patrzy jakby z politowaniem we wzroku (sąsiadka też miałą dzieciaki no i się jej córka razem z dziecmi sąsiadki bawiła).. teraz już wiem dlaczego możę takich jak ja jest 2 rocznie :D ahha

No generalnie zajmuj się sobą, ja też muszę mieć czas dla siebie, ale zajmuj się w taki sposób żeby z domu nie wychodzić najlepiej :D + Jak ja mam już czas dla Ciebie to wtedy Ty też musisz mieć itd... długo by wymieniać. Brak też jakiegokolwiek docenienia z jej strony no cóż, życie :D 

@tropP.S. to może te samą laskę mieliśmy ? :D Też z córką ? I jak na imię miała ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka z dzieckiem tak, ale już z odchowanym, inaczej to zawsze będzie chujnia, począwszy od tatusia wiecznie plączącego się pod nogami, 

poprzez bezgraniczne poświęcenie i oddanie cudzym bachorom, skończywszy na wiecznie niezadowolonej mamusi, bo ciągle jej za mało.

Za mało się angażujesz, za mało się starasz, za mało dla nich robisz, za mało się nimi przejmujesz, za mało z nimi rozmawiasz, za mało spędzasz czasu...

wiecznie coś i wiecznie za mało, bo przecież twoim jedynym marzeniem, celem nadrzędnym i obowiązkiem ma być nieustanne uszczęśliwianie jej dzieci,

nawet jeśli miałoby się to odbywać kosztem twoich własnych, dla których odtąd będziesz miał mniej czasu, bo jej bombelki będą zawsze najważniejsze.

Idź pan w chuj i przyjdź później.

A najfajniejsze jest to jak bombelki podrosną już na tyle, że nie potrzebują ciągłej opieki. Wtedy nagle się okazuje, że w zasadzie nie jesteś już potrzebny

i jak ci coś nie pasuje, to już teraz możesz się spakować i wypierdalać, na twoje miejsce czeka dwóch następnych chętnych na korzystanie z dostępu do krocza, 

tylko że oni niczego nie będą musieli, bo pańcia ma już wszystko ogarnięte.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dobrze prawicie. Dodatkowo z wywiadu środowiskowego zauważyłem że 99% takich Pań ma problemy ze sobą , bardzo niska samoocena, brak zaufania po poprzednich przejściach przez co totalna kontrola z czasem generalnie dokręcanie śruby jak się da . Dobrze ktoś kiedyś napisał jak oni zakochani majstrowali bobasy to Ty byłeś w zupełnie innym miejscu itd. To ich emocje , uczucia itd. Lepiej swój bezcenny czas zainwestować w kogoś bez przeszłości etc. Szczególnie jak jesteś młody , a kase na swoje przyjemności itd. czy tam na randkowanie z wolnymi laskami bez bagażu. Bo tak to poświęcisz wszystko dla jakby nie było obcej Ci osoby patrz: nie Twoje dziecko, które nigdy Twoje nie było, nie jest i nie bedzie :P

A choćby biologiczny był najgorszym typem to i tak to zawsze będzie ojciec takiego dzieciaka i wiadomo że łączy ich coś więcej .

Miłego Wieczoru Bracia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odgrzeje trochę stare kotleta że się tak wyrażę :D Mamy wspólnych znajomych i chcąc nie chcąc coś mi się tam obije o uszy i ex sobie właśnie raptem po 4,5 miesiąca wstawia zdjęcia w objęciach nowego , na szczęście taka sama karta samotny ojciec z dwójką dzieciaków :D Jaka wielka miłość :D hahah . Całe to pierdolenie z jej strony jaka to ostrożna z poznawaniem swojego bąbelka zn owymi facetami itd się jebło :D Szybko nową gałąź znalazła :D Walczy o przetrwanie chyba :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.