Skocz do zawartości

Jakie kosmetyki do publicznego wystąpienia?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, jeśli chodzi o moje wystąpienia video, podpowiedzcie mi jakich trików używać, by lepiej wyglądać?

 

Póki co używam pudru, by zakryć krostki itd., a czy są jeszcze inne możliwości, jakieś kosmetyki?

 

Jak już występuję, to musi być wszystko tip top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba z jakąś koleżanką pogadać. Niech doradzi a i satysfakcję będzie miała, że mogła pomóc jako "ekspertka".

A jeszcze jak w audycji wspomnisz jej imię (za jej zgodą) to w ogóle będzie fiu, fiu ... "dziewczyny, dziewczyny ... to ja ... to o mnie wspomniał ..."  ?

 

Generalnie trzeba się czymś wyretuszować bo to albo coś widać albo się świeci twarz. w TV też chłopów pudrują itp. Proponuję aby mogły w tym wątku pisać Panie.

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak :

Zapuściłbym trochę włosy i poszedł do jakiegoś dobrego fryzjera - są teraz różne spoko salony, specjalizujące się w modnych fryzurach. Szkoda mając włosy nie skorzystać. 

Nie ubierałbym czarnej marynary do kontrasującej koszuli, chyba, że do białej.

Fajnie wygląda czarna marynarka do czarnej koszuli, ewentualnie Jasna do jasnej - wtedy obowiazkowo bez krawata.

Ewentualnie jakaś jasna marynarka do podkoszulka - mógłby być czarny.

Wiem, że mówiłeś, że niebieski i chyba purpura to kolory autorytetu ale do tej ciemno- niebieskiej koszuli nie zakładałbym marynarki w ogóle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.