Skocz do zawartości

Kobiety powinny rządzić światem!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy już upadnie znienawidzony patriarchat, a kobiety zdobędą szacunek, władzę i zamkną ohydnych mężczyzn w klatkach, Panie z filmu przydzielimy do... hmm, do kierowania elektrownią atomową? Ich zgranie, umiejętności działania zespołowego i instynktowna wiedza o życiu i prawach fizyki powinna wystarczyć.

 

A wy gdzie byście widzieli te Panie, w jakim zawodzie?

 

Na filmie - podłe, szowinistyczne, męskie świnie, zepsuły kajak dobrym dziewczynom.

 

 

  • Like 1
  • Haha 21
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście już teraz w dobie tzw. równouprawnienia nie widzę przeszkód, by Panie równie kompetentnie jak mężczyźni wybierały stereotypowo męskie zawody. Niestety jakoś tego nie widać, mimo że to równouprawnienie już ma ładnych parę lat. Tylko w propagandzie filmowej póki co jest pełno tych przebojowych, kompetentnych kobiet, kobiet-wynalazczyń (kurwa, co za słowo swoją drogą - ale to pewnie moje mizoginistyczne myślenie w zakresie słowotwórstwa wychodzi na jaw) i tak dalej.

 

A tak zupełnym nawiasem - ciekawe, za czyje pieniądze te fajne dziewczyny się wybrały na Islandię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na spływie kajakowym z dziewczyną. Elementy ekstremalne wystąpiły. Nigdy więcej :) Ciągle się jej kierunki jebały. Zamiast lewo, to prawo i tak ciągle przez kilka godzin pływania. Kobiety to gorzej niż dzieci, jak przyjdzie spotkanie z twardą rzeczywistością, tutaj wodą :D 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajak ma kształt falliczny więc jest patriarchalny. Dlatego nie idzie im. To nasza wina. Kajak powinien mieć kształt kuli.

 

Pierwsza z nich powinna wysłać maila do drugiej z planem i PD do pozostałych, że równo o 10.21 wiosło lewe zanurzyć w wodzie i pociągnąć do tyłu. Lewe/prawe... Aaa no tak. No to to wiosło od strony domku.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 litrze czystej więcej bym kumał o co chodzi ?.

@Damian dokładnie ?. Przypomniała mi się sytuacja z moją byłą kochanicą. Chciałem jej pokazać film, który kiedyś już widziałem ale zaznaczyłem, że jest dobry i musi zobaczyć, w końcu po ciężkich namowach obejrzeliśmy ,,Musimy porozmawiać o Kevinie". Tzn ja oglądałem, ona nawet nie w połowie- zasnęła

Po jakimś czasie widziałem jak pisze z jakimś typem na fb, ewidentna bajerka z dwóch stron. Temat wszedł na kinematografie. I Pani zagadaje:

- a widziałeś ,,Musimy..."

- nie

- ojjjj to polecam, bardzo dobry (i tutaj zaczęła mówić wszystko to, co ja jej wcześniej opowiadałem, że generalnie świetne kino, dobrzy aktorzy, świetny pomysł na film itd)

Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to, że go nawet nie obejrzała, ba nawet jej to specjalnie nie obchodziło ?. Ale na fajną wyszła? Wyszła ?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.