Skocz do zawartości

Pan Krychowiak nie chce się żenić, modelka jest wściekła!


Rekomendowane odpowiedzi

Z uśmiechem i podziwem czytałem artykuł o Panu Krychowiaku, i jego coraz bardziej wkurzonej narzeczonej, francuskiej modelce, której podły piłkarz nie chce dać ślubu ?

 

Kobieta się stara jak może, chciałaby wreszcie odpocząć, przestać tyle starać i wyluzować, a tu ślubu nie ma - więc trzeba mieć ciałko ładne w gotowości, być miłą, ograniczać humorki i nie krzyczeć bo miliony przejdą koło nosa?

 

 

 

https://www.pudelek.pl/artykul/131181/krychowiak_zareczyl_sie_z_celia_ale_zwleka_ze_slubem_w_zyciu_trzeba_nauczyc_sie_cierpliwosci/

  • Like 15
  • Dzięki 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna świnia ten Krychowiak - niewiasta ciągle w strachu bo pełno innych niewiast, które jak prztyknie palcem przylecą na zawołanie. Ona musi uważać starać się pilnować taka bidula. Przez to wszystko ma mniej czasu na selfie fotki i nie może zamieszczać na necie tyle materiału ile by chciała.

 

Ba może niewolnica musi jeszcze gotować i sprzątać a fee.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie mundial się zaczął, siedzi w Soczi i trenuje, wcześniej na zgrupowaniu był i też trenował. Jeszcze wcześniej miał niezbyt udany sezon w klubie, który spadł z Premier League, musiał walczyć o miejsce w składzie. Teraz po mundialu pewnie nowego klubu trzeba będzie szukać, a jak się znajdzie to przygotować do sezonu, kolegów z drużyny poznać, sztab, zgrywać się z nimi. Gdzie tu czas na takie przyziemne sprawy jak ślub, gdy gość ma tyle spraw na głowie? Trochę wyrozumiałości i cierpliwości ty francuska modelko;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirage napisał:

Swoją drogą ta pani, no może ciało w miarę, ale z twarzy to tak średnio nie sądzicie?

Za bardzo wulgarna, widać, że lubi narzucać swoje zdanie - za długo bym z taką nie wytrzymał.

 

Moim ideałem seksualno-kobiecym jest ta o to sarenka:

https://www.youtube.com/watch?v=zUr5_QVPCAI

Uuuu Panowie... to jest sarenka, mój absolutny ideał hehe. Mój typ kobiety.

Edytowane przez arch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, arch napisał:

Za bardzo wulgarna, widać, że lubi narzucać swoje zdanie - za długo bym z taką nie wytrzymał.

 

Moim ideałem seksualno-kobiecym jest ta o to sarenka:

https://www.youtube.com/watch?v=zUr5_QVPCAI

Uuuu Panowie... to jest sarenka, mój absolutny ideał hehe. Mój typ kobiety.

Ale nie ta w po lewej w żółtym co? Żartuje. Straszny fanatyzm w oczach. Religijny. Trochę niebezpieczne wejść. W związek mam na myśli. I ciekawe ile w tym prawdy, że takie katoliczki są mega w łóżku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Krychowiak dostał niezłą premię od FIFA i PZPN-u po mistrzostwach to jej dążenie chyba sięgnie zenitu, a jakby zerwał zaręczyny to wszyscy dowiemy się, że to zboczeniec, bił ją, znęcał i gwałcił.

22 minuty temu, Tomko napisał:

@Inny i Wyjątkowy Przestań, bo nie mogę się przestać śmiać :D.

Ja również nie mogę. Ciekaw jestem, czy to pisał facet czy kobieta. Patrząc na przyszłość Krychowiaka i tej modelki po zakończeniu kariery to chyba oczywiste, że jego się będzie dalej toczyć. Może zostać trenerem, scoutem, ekspertem i trzepać niezły hajs. Modelka później może co najwyżej szkolić inne modelki lub prowadzić program w telewizji śniadaniowej - tyle mi przychodzi do głowy. A komentarz totalnie chybiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy Krycha wspominał swojej Lubej o intercyzie ??? Przyjmijmy, że nie. To niech walnie - intercyza i się hajtamy. Już widzę nagłówki gazet,  Krychowiak - Celia Jaunat - rozstali się ! W innym przypadku jak tego nie zrobi może podzielić los : E.Eboue

Źródło : https://www.meczyki.pl/newsy/dramatyczna-historia-bylego-pilkarza-arsenalu-kiedys-gral-w-finale-lm-teraz-ma-za-soba-probe-samobojcza-jest-bankrutem-i-ukrywa-sie-przed-komornikiem/70609-n

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirage napisał:

Ale nie ta w po lewej w żółtym co? Żartuje. Straszny fanatyzm w oczach. Religijny. Trochę niebezpieczne wejść. W związek mam na myśli. I ciekawe ile w tym prawdy, że takie katoliczki są mega w łóżku.

Ja nie widzę u niej fanatyzmu. Jak wyśpiewuje to 'my baby...' to ja tu widzę dziewczę w którym aż krzyczy instynkt: ZRÓB MI DZIECKO!

Hehe. Wygląda na uległą, to absolutnie i zdecydowanie mój typ. A że takie myszki są bardziej cichociemne i też mają swoje odpierdole - oj tam, jak każda, ale taką jak poprowadzisz jak należy - oo stary...Laska zdecydowanie mój typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, arch napisał:

Ja nie widzę u niej fanatyzmu. Jak wyśpiewuje to 'my baby...' to ja tu widzę dziewczę w którym aż krzyczy instynkt: ZRÓB MI DZIECKO!

Hehe. Wygląda na uległą, to absolutnie i zdecydowanie mój typ. A że takie myszki są bardziej cichociemne i też mają swoje odpierdole - oj tam, jak każda, ale taką jak poprowadzisz jak należy - oo stary...Laska zdecydowanie mój typ.

No to do ataku jak w Iraku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, ślub potem zgłoszenie sprawy o pobicie i znęcanie się męża nad nią, sprawa rozwodowa i połowa majątku przytulona :)

Im o większe siano chodzi tym kobietki automatycznie wprost proporcjonalnie do niego  stają się jeszcze bardziej pazerne, chciwe itd :)

 

Modelka pewnie ciężko pracuje jako blogera, vlogera i fotomodelka :)

Edytowane przez Themotha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirage napisał:

Od tego momentu czekam... (...) Nie zrozumiał, że jak już się oświadczył, to teraz trzeba przejść do konkretów 

 

No Ci panowie naprawdę nic nie rozumieją faktycznie :) Swoją drogą ta pani, no może ciało w miarę, ale z twarzy to tak średnio nie sądzicie?

Dość męskie rysy, chociaż ciało ponadprzeciętne. Racja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tak średnio lubiłem Krychowiaka. Ot kolejny piłkarski playboy z laleczką na pokaz. Od dzisiaj zmieniam zdanie na plus. Jak widać, chłopak nie jest głupi i musi dostrzegać matrixa.

 

To tylko potwierdza, że my faceci mamy władzę i to kobietom powinno zależeć bardziej niż nam. Co ona może zrobić ,jak nie będzie chciał ślubu ? Pójdzie do kolejnego bogacza, a latka lecą i jej SMV będzie spadać a jego rosnąć ?

Edytowane przez doler
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no... żeby klękać przed nią z pierścionkiem z brylantem i to w restauracji... to ona powinna klękać przed nim i prosić go o ten pierścionek. Założyłby go sobie na wacka i powiedział jej 'jak chcesz to sobie weź ale nie możesz używać rąk'. Ciekawe, która by tak nie wzięła pierścionka z brylantem? ?

Edytowane przez Cortazar
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.