Skocz do zawartości

Pan Krychowiak nie chce się żenić, modelka jest wściekła!


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, arch napisał:

Moim ideałem seksualno-kobiecym jest ta o to sarenka:

https://www.youtube.com/watch?v=zUr5_QVPCAI

Uuuu Panowie... to jest sarenka, mój absolutny ideał hehe. Mój typ kobiety.

Ooo... tak chyba mamy ten sam gust, właśnie takie dziewczyny kojarzą mi się z sarenkami znam taką jedną z widzenia, ale ta z linka chyba lepsza. Szkoda że to rok 67 dzisiaj ta sarenka już jest trochę zmarszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że on tylko ściemnia i gra na czas, bo wiadomo że orkiestra i fotograf mają terminy na 2 lata do przodu, nie mówiąc o sali. Bogaty - nie bogaty - odczekać swoje musi, a głupio się przyznać to zgrywa twardziela.

 

4 godziny temu, Normalny napisał:

Znacie może model tego skutera?

Nie znam.

 

Poza tym jakbyście byli choć trochę spostrzegawczy to byście od razu zobaczyli:

po pozycji za sterem widać, że pani nie używa tego małego statku do czerpania przyjemności ze ślizgów lecz do eksponowania swojej dupy.

 

Naprawdę tylko ja to zauważyłem? Serio?

Edytowane przez Imbryk
Lietrókwa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma zdrowo przerąbane. Oświadczył się ślicznotce, która z racji urody jest już przyzwyczajona, że biali rycerze podstawiają jej wszystko pod nos ekspresowo. Takie kobiety nie wiedzą co znaczy słowo "czekać". Dodatkowo to, że skarży się mediom jest paskudną wróżbą na przyszłość. Na kochankę idealna. Ale do stałego związku potrzeba wychowanej kobiety z jakimiś zasadami.

Cytat

W życiu trzeba nauczyć się cierpliwości. Jest takie przysłowie po francusku: Im dłużej się na coś czeka, tym bardziej się tego pragnie - powiedział filozoficznie.

...do tego Paulo Coelho.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Wielu ludzi śmieje się z Krychy, że jest ekscentryczny, a wygląda na to, że on po prostu jest świadomym sobą:) kibice każdego klubu w którym występował dziwili się, że on (jako piłkarz) ma takie nietypowe hobby jakim jest zwiedzanie:) może Panią bolą już nogi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pan Krychowiak wyciął niezły numer modeleczce, która kompletnie nie kuma co jest grane. Dla niej to niepojęte. Zawsze miała kontrolę i władzę nad nadskakującymi jej ze wszystkich stron samcami a tu się nagle zderza ze ścianą. Najpierw naobiecywał jej ślubów, oświadczał się romantycznie i poddańczo klękał przed nią, a tu taki psikus. On się nie chce żenić. Idę do mediów i nagłośnię ten skandal, niech świat się dowie jak podle jestem traktowana, jak on mnie brutalnie uciska. On to jednak musi być wyjątkowo niedojrzały emocjonalnie i, jak ktoś tu powiedział, zupełnie bez honoru by tak zwodzić kobietę. Taki cwany gapa i pies ogrodnika w jednym, sam nie weźmie ale też innemu nie pozwoli, bo pańcia niby zaklepana. ?

 

Też do tej pory uważałem tego pana za ekscentryka, trochę takie dziwadło co nosi fajansiarskie futerka, w gałę harata tak średnio, niezbyt bystry i lotny, a tu taki brawurowy i zuchwały zwrot akcji. Krycha, jak tyś mnie zaimponował!?

 

Ja także podejrzewam, że pan piłkarz ma na tym forum jakieś tajne zbunkrowane konto, na które wchodzi jak Celia nie widzi.?

 

Edytowane przez Magician
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LiderMen napisał:

ale mnie takie panie, modelki nie pociągają, wręcz przeciwnie są odpychające.

Wierzę bo muszę :P

 

A tak a propos, jest paru piłkarzy co myślą głową nie fiutem, tutaj Krychowiak a wcześniej Cristiano Ronaldo który doskonale wie że jest wiele wiele chętnych na jego sławę i ogromny majątek, dlatego wynajął surogatkę, nie ma ślubu i jest czysty :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2018 o 12:21, Themotha napisał:

jest paru piłkarzy co myślą głową nie fiutem

Zastanawiam się ilu kopaczy w piłkę nożną (tych zarabiających naprawdę dużą kaskę) ma podpisaną intercyzę z małżonką, która jak wiadomo zawsze kocha męża do grobowej deski i bezwarunkowo. Chyba niewielu.

 

A CR7 wyrokiem sądu właśnie stracił prawie 19 milionów eurasków za oszustwa podatkowe. Za pół roku odrobi straty z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magician napisał:

A CR7 wyrokiem sądu właśnie stracił prawie 19 milionów eurasków za oszustwa podatkowe. Za pół roku odrobi straty z nawiązką.

Co to dla niego 19 milionów? jak On rocznie zarabia w samym Realu Madryt ok 30 milionów euro, a ile lat już gra, pozatym reklamy, sponsorzy, kontrakty, to tak jak dla mnie czy dla Ciebie 100 zł :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Themotha napisał:

Co to dla niego 19 milionów? jak On rocznie zarabia w samym Realu Madryt ok 30 milionów euro, a ile lat już gra, pozatym reklamy, sponsorzy, kontrakty, to tak jak dla mnie czy dla Ciebie 100 zł :)

Nie po to oszukiwał system, żeby tracić pieniądze. Oszukuje się po to żeby mieć więcej. 19 milionów to kupa kasy. Nie wydaje mi się, żeby to olał. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Bogaci ludzie mają zupełnie inne problemy niż biedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rodryg Diaz de Vivar napisał:

Powinien się ożenić, jakoś tak dobrze jej z oczu patrzy, wydaje się inna niż wszystkie

A ja wiem co Celia czule i uporczywie szepcze do uszka swojemu narzeczonemu: "Krycha, ja jestem wierna i się nie puszczam i nie interesuje mnie twoja kaska, ja jestem inna". W tysiącach domów białorycerzy codziennie można słyszeć takie oświecone teksty, no tylko trzeba wymienić imię na początku i będzie pasowało do sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyt dobrze jej z oczu patrzy. Mam nadzieje, że się mylę. Raz ją followowałem na insta przez chwilę, bardzo dużo zdjęć z jakimś starszym facetem dodawała, chyba francuz. Było tych zdjęć naprawdę za dużo, na miejscu Grześka bym się wkurwił. Chyba, że to przyjaciel rodziny/pary to zmienia postać rzeczy, pewnie nawet nie myślałby tknąć pięknej Celii... tak ^^

 

Podsumowując: Grzesiu się super zachowuje, jest dla niej wyzwaniem, ona musi się ciągle starać i pilnować. Zero humorków, zero kłótni o pierdoły, tylko dyscyplina, siłownia, zdrowa dieta, myślenie 4-5 razy zanim coś powie. Jednak osobiście uważam, że jeśli dojdzie do tego ślubu to Krycha będzie tego żałował. Obym się mylił ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/15/2018 at 1:00 AM, Głodny Prawdy said:
On 6/14/2018 at 8:22 PM, arch said:

Moim ideałem seksualno-kobiecym jest ta o to sarenka:

https://www.youtube.com/watch?v=zUr5_QVPCAI

Uuuu Panowie... to jest sarenka, mój absolutny ideał hehe. Mój typ kobiety.

Ooo... tak chyba mamy ten sam gust, właśnie takie dziewczyny kojarzą mi się z sarenkami znam taką jedną z widzenia, ale ta z linka chyba lepsza. Szkoda że to rok 67 dzisiaj ta sarenka już jest trochę zmarszczona.

Tylko tam sa dwie sarenki. Ktora dokladnie macie na mysli ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką oto propozycję: wszyscy, albo prawie wszyscy, wiemy, że robi dobrze przeciągając sprawę, więc niech przeciąga jak najdalej się da. Odczepmy się też od Pana Grzegorza i jeśli jest tu na forum, nie dawajmy mu atencji tylko zachęćmy do wysiłku na treningach, tak aby grał jak najlepiej i aby reprezentacja nie zakończyła tego turnieju na meczach grupowych.

Panie Krychowiak, zajmij się Pan treningiem, przygotowaniem taktycznym i mentalnym, nie czytaj Pan tego forum, tylko zachęcaj Pan innych do wzmożonego wysiłku i życzę wyjścia z grupy i zajścia jak najdalej się da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona twardo planuje ślub. Już wie gdzie i na ile osób http://www.gol24.pl/reprezentacja/a/grzegorz-krychowiak-i-celia-jaunat-planuja-slub-zrobimy-cos-prostego-nie-lubie-duzych-imprez-na-dwiescie-osob,13264780/

 

Wydaje mi się, że pobierzemy się zagranicą, w obecności rodziny. Zrobimy coś prostego. Nie lubię dużych imprez na dwieście osób. Nie podoba mi się to, co może się wydawać dziwne jak na dziewczynę - przyznała Jaunat.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety już go "urobiła"?

https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Grzegorz-Krychowiak-i-Celia-Jaunat-wzieli-slub-w-Wigilie-ZDJECIA?fbclid=IwAR3FpRbKF89vTOl0iF7CdDyF45Dx0oAriq3RhnDg3_r-XVyw2VmdLf6fr5Q

 

Oficjalnie zmieniła nazwisko.

Ona rocznik 92 czyli za moment tendencja spadkowa w urodzie, zaobrączkowała go w ostatnim momencie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Niestety już go "urobiła"?

https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Grzegorz-Krychowiak-i-Celia-Jaunat-wzieli-slub-w-Wigilie-ZDJECIA?fbclid=IwAR3FpRbKF89vTOl0iF7CdDyF45Dx0oAriq3RhnDg3_r-XVyw2VmdLf6fr5Q

 

Oficjalnie zmieniła nazwisko.

Ona rocznik 92 czyli za moment tendencja spadkowa w urodzie, zaobrączkowała go w ostatnim momencie.

Poproszę o minutę ciszy dla poległego.

DCCJTW5IMRCTJIZY3I37EW5USI.jpg

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.