Skocz do zawartości

Pan Krychowiak nie chce się żenić, modelka jest wściekła!


Rekomendowane odpowiedzi

Razem od 8 lat... w końcu formalizacja związku w kraju muzułmańskim. Oboje są celebrytami z pokaźnymi majątkami więc zapewne obowiązują ich trochę inne konwenanse niż zwykłych ludzi.

 

Kto wie? Może rozwód także odbędzie się w blasku fleszów? A może pan Grzegorz utrzyma ramę i dożyją szczęśliwej starości w bogactwie i dostatku wychowując przy okazji stadko dzieciaczków?

 

Ja im życzę wszystkiego dobrego i oby małżeństwo pozytywnie odbiło się na piłkarskiej formie pana Krychowiaka, szczególnie w kadrze narodowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni we francji siedzą? Jak tak to wystarczy, że chodzili chwile razem, urodzi czyjekolwiek dziecko i pozwie go o alimenty. 

 

@LiderMen mordko nie tobie jednemu kompletnie nie podobają sie modelki.

 

Z wyglądu mniej lub bardziej niezłe ale nie top jak divy za to cena i wyrachowanie POWALA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie sobie jak się poznali:

 

Cytat

Poznali się przypadkiem, gdy modelka miała 19 lat, a piłkarz 21. Francuzka studiowała wtedy zarządzanie i marketing i była na praktykach w salonie firmy z luksusowym wyposażeniem do łazienek w Bordeaux, jej rodzinnym mieście. "Krycha" przyszedł tam kupić kafelki. - Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! Wstałam, zaczęłam przechadzać się po salonie, udając, że zapisuję jakieś numery czy ceny. I podziałało! Podszedł do mnie, powiedział po francusku: "Bonjour mademoiselle...". Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem - wspominała modelka w wywiadzie dla magazynu "Viva!", którego udzieliła wraz z ukochanym w 2018 roku.

- Przy pierwszym kontakcie zazwyczaj decyduje fizyczność. (...) Kiedy ją zobaczyłem, pomyślałem, że jest atrakcyjna i wysoka, a to było dla mnie ważne przy wyborze partnerki. Zaczarowała mnie jej otwartość, życzliwość i sposób rozmowy, bardzo zalotny - mówił w tym samym wywiadzie piłkarz.

Przyznał, że początkowo Jaunat po prostu bardzo mu się podobała, a dopiero później zaczęło się dla niego liczyć jej wnętrze. - Z czasem zrozumiałem, że uwielbiam jej osobowość, pozytywne nastawienie do życia. (...) Uważam, że o tym, czy związek przetrwa, w 75 procentach decyduje dopasowanie charakterów. Myślę, że dobraliśmy się, pasujemy do siebie - wyznał.

 

https://sport.onet.pl/ofsajd/grzegorz-krychowiak-ozenil-sie-z-celia-jaunat-jak-para-sie-poznala/kex4b2w

 

:D:D:D

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak się oświadczył i nawet błyskotkę z brylantem jej dał... ja się jej nie dziwię że się w tej sytuacji dziewczyna niecierpliwi. To tak jakby Was laska zaprosiła do siebie na "filmy i wino", a potem to w nieskończoność przekładała na za tydzień.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand A teraz czytajcie PUA majstry i się uczcie wchodzisz do sklepu i same modelki do Ciebie podchodzą łoo wystarczy być pewnym siebie i mówić słodko po zagranicznemu z polskim akcentem. :D Ty młody chłopaku dostajesz tylko „bitch face” i mówisz o co chodzi jestem ubrany, zadbany uczesany :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krugerrand napisał:

Podszedł do mnie, powiedział po francusku: "Bonjour mademoiselle...". Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi.

Niesłychane... wszędzie na kobiety działa to samo:D "zagraniczny akcent".

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest to o tyle ciekawa para że oboje mogli by mieć partnerów na pęczki. 

Znają się od wielu lat i szczerze wątpię aby ona miała za cel położyć łapę na jego kasie. Modelka nie modelka jak każda inna kobieta czuje że czas leci i chce sformalizować swój związek bo widzi że młodsza nie będzie. Tym bardziej że się oswiadczył czyli powiedział A, to słusznie może od niego oczekiwać że powie B. No i powiedział. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Krychowiak jest napewno bardziej rozpoznawalny niż ta modelka więc dla samego nazwizska pani jest skłonna się pokroić. 

 

Moim zdaniem to błąd z jego strony, raz że ona jest już wiekowa ( kariera modleki się kończy ) jest tylko rok młodsza...i jej atrakcyjność bym określił jako kwestie dyskusyjną.

 

No ale jeśli jest z nią szczęśliwy, może ona jest inna niż wszystkie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalna żenada. Lubię piłkarzy i piłkę, ale piłkarze to proste chłopaki i nieświadome. Ich temat to schemat książkowy jak nic - tyle, że w skali makro "medialnej". 

Szkoda.

 

Intercyza? Przecież modelka zapewniła, że ona z dobrego domu i u nich nie do pomyslenia było, ze było chłop z babą dzielił piniendze. Tak też i teraz się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.