Skocz do zawartości

Czy moje karty mówią prawdę?


CocaineIsMyWife

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że od jakiegoś czasu bawię się kartami klasycznymi i chciałbym zaoferować wam moi bracia swoją usługę, a jest to "wróżenie" z nich. Oczywiście nie traktujmy tego poważnie, ale jako bardziej jako ciekawostkę, która ma mniej lub więcej sensu. Mi się parę razy sprawdziło, wiec może wam też się sprawdzi :P
 

 

Zasady:

1. Zasady mogą się zmienić w każdym momencie w zależności od mojego widzimisię :).

2. Każdy brat samiec ma możliwość zadania jednego pytania.

3. Na razie to tyle, jak będzie coś więcej dodać to to dodam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sprawdzę Twoje umiejętności. Jaka jest moja - Marka Kotońskiego - przyszłość?

 

Nie pisz "moi bracia", bo masz tu zaledwie trzy posty, i jesteś nowicjuszem. Na "brata" trzeba sobie zasłużyć pracą, czyli dawaniem wsparcia słabszym i ogólnie byciem życzliwym wsparciem dla wszystkich na forum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Inny i Wyjątkowy napisał:

@CocaineIsMyWife No dobra, to jaka będzie najlepsza rzecz, która mnie w życiu spotka?

romans, miłość, zauroczenie, stan zakochania lub - rzadziej - radosne zakończenie kłopotów.

Karta wyskoczyła dosyć szybko więc raczej można temu wierzyć

Dla sprawdzenia wyrzuciłem jeszcze jedną, no i wychodzi na to że spotkasz kogoś ważnego " kogoś kto zaważy na naszym życiu przyjaciela , wspólnika lub partnera życiowego. ".

Może spotkasz jakąś normalną kobietę, kto wie xD

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Hej Panie Cocaine :) 

@CocaineIsMyWife

Czy będę w tym wcieleniu ze swoim bliźniaczym płomieniem.

Pozdrawiam

Pierwsza karta to pytanie czy spotkasz taką osobę, wyszła ta sama karta co u kolegi wcześniej za drugim razem. Więc mogę to interpretować że tak.

Pozwoliłem sobie zadać pytanie jaka będzie i o dziwo wyskoczyła mi karta straconych złudzeń i nierealnych oczekiwań. Powinieneś zachować przytomność umysłu

Możliwe że będzie związana z finansami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Chętnie sprawdzę Twoje umiejętności. Jaka jest moja - Marka Kotońskiego - przyszłość?

 

Nie pisz "moi bracia", bo masz tu zaledwie trzy posty, i jesteś nowicjuszem. Na "brata" trzeba sobie zasłużyć pracą, czyli dawaniem wsparcia słabszym i ogólnie byciem życzliwym wsparciem dla wszystkich na forum. 

O matko od razu kilka sztuk wyleciało xD.

Jeśli wierzyć kartą to w finansach nie będzie najlepiej lub aby uważać na swoje otoczenie a dokładniej ciemną blondynka w towarzystwie ciemnowłosej i ciemnookiej kobiety. Jeśli będziesz uważał to powinno się układać. Czyli nie bagatelizować problemów nawet najmniejszych i rozładowywać napięcie.

Tak to interpretuje,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maVen napisał:

Jedno pytanie a więc zadam jeżeli można :)

 

- czego mam się w najbliższej przyszłości obawiać (wystrzegać) ?

 Przestrzegam przed kompromitacją i niepowodzeniami w sprawach zawodowych i domowych. nie wolno polegać tu na radach przyjaciół i znajomych , którzy mogą się okazać niekompetentni. Przede wszystkim zachowaj przytomność umysłu. Zgaduje że będzie chodzić o pracę ale w uczuciach też tak może być.

 

9 godzin temu, Honey Badger napisał:

@CocaineIsMyWife co przyniesie moja przyszłość?

 

Jakaś kobieta z rodziny ma przed sobą podróż.

Dodatkowo zapytałem o inne rzeczy.

Sukcesy w pracy , powodzenie w interesach i pomyślność w małżeństwie. Ogólnie stabilność, bezpieczeństwo i możliwy ślub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Przyjacielu dziękuje za Twoją usługę ale musisz edytować posty, bo jak będziesz robił podwójne i potrójne to wyrwiesz banana na dzień.

Pozdrawiam.

Problem jest taki że podczas wróżenia parę osób napisało i zrobił się mały burdel, i nie wiem jak usunąć te poprzednie wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gromisek napisał:

A ja zadam troszkę inne pytanie. Na co warto zwrócić uwagę w moim rozwoju duchowym, czy jest jakaś ścieżka, którą powinienem się bardziej zainteresować/podążyć?

Dzięki z góry za odpowiedź ciekaw jestem co tam wymajstrujesz ;>.

Ciężko wychodzi. Mimo zadanego pytania o rozwój duchowy wyszło że ogólnie jest tutaj niestabilność. Jest sygnalizacja że jest możliwa wyprowadzka lub wyjazd za granice. To jest chyba najważniejsze. Niewykluczone jest zawarcie małżeństwa, powrót dawnego związku.

A jeśli chodzi o to co czym powinieneś się zainteresować to zdecydowanie stabilizacją.

 

Ps. Jeśli się coś zgadza to dawać znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Amnesia Haze napisał:

Ja chciałbym wiedzieć, jak maluje się moja przyszłość.

1. Powinieneś przestrzegać się zbytnim poleganiu na innych. Zwłaszcza na partnerce.

2. Korzystne zmiany w sprawach finansowych lub zwycięstwo w sądzie ew. podpisanie ważnych dokumentów.

3. Mogą się pojawić jakieś problemy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha super!

 

Może podsuniesz mi pomysł.

 

Jedno pytanie.

 

Cóż, mam pewien problem.

 

Jak będziesz tasował dla mnie spytaj się 'co on jeszcze może zrobić?'

 

Bo ja to już nie mam siły. Czuję, że teraz waży się mój przyszły los. Niby 'pierdółka' dla innych, ale wewnątrz mnie to jest 'sprawdzian'.

Sprawa wagi państwowej. Jak to się ode mnie nie odczepi teraz, to ja już nie wiem.

 

Wiem zagadkowe : ) ale może...

 

 

 

 

 

Edytowane przez Johnsons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.