Skocz do zawartości

Czy moje karty mówią prawdę?


CocaineIsMyWife

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Johnsons napisał:

Haha super!

 

Może podsuniesz mi pomysł.

 

Jedno pytanie.

 

Cóż, mam pewien problem.

 

Jak będziesz tasował dla mnie spytaj się 'co on jeszcze może zrobić?'

 

Bo ja to już nie mam siły. Czuję, że teraz waży się mój przyszły los. Niby 'pierdółka' dla innych, ale wewnątrz mnie to jest 'sprawdzian'.

Sprawa wagi państwowej. Jak to się ode mnie nie odczepi teraz, to ja już nie wiem.

 

Wiem zagadkowe : ) ale może...

 

 

 

 

 

Hmmm... Trochę trudno mi to interpretować. Z tego co widzę a mam nadzieję że się nie mylę twoje pytanie jest związane ze związkiem. Z tego co mogę widzę mogę to interpretować jako przestrogę przed powtórnym związkiem (czyli odradzanie tego of course). Chociaż karty mogą ogólnie przestrzegać przed fałszywością. Nie polegaj na radach innych.

13 godzin temu, Władca pustynnej Jarmarki napisał:

co będe robił za rok?

Czeka cię przykra informacja, która zachwieje stabilizacją finansową i materialną. Czeka cię przykrość i rozczarowanie.

 

13 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Czy kiedyś spodobam sie jakiejś babie że sztucznymi cyckami?

Raczej nie

 

12 godzin temu, Łapinski napisał:

@CocaineIsMyWife jak u mnie potoczą się sprawy z :
1. 
kobietami lub kobietą.

2. Pieniędzmi.

Dzięki

 

Można mieć tylko jedno pytanie więc odpowiem tylko na pierwsze.

 

Sprawy potoczą się korzystnie. Będziesz szczęśliwy.

 

 

 

Edytowane przez CocaineIsMyWife
dokładam więcej odpowiedz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magician napisał:

Dziwna sprawa z panem Cocaine. Założył konto na forum tylko po to by wróżyć z kart innym forumowiczom za darmoszkę? Taki miłosierny samarytanin? I doubt it.

 

Jak sam przyznał, już tu kiedyś był i teraz znowu wrócił. Hmmmm.

 

Panie Cocaine, I will be watching you.

 

Oczywiście zamierzam przejąć kontrole nad całym forum! Te wróżby to tylko przykrywka!

No cóż skoro tak bardzo przeszkadza to że robię to za darmo zawszę mogę robić to odpłatnie. lel

2 minuty temu, Adolf napisał:

@CocaineIsMyWife Jeśli byś był tak uprzemy. 

 

Czy czeka mnie jeszcze w życiu coś pozytywnie ekscytującego?

 

Odpowiedź zaprzeczająca

 

3 minuty temu, Bullitt napisał:

Robić projekt nr 1 czy nr 2? 

Czy obecny osiągnie sukces?

I kiedy poznam kobietę swojego życia :) ?

Tylko jedno pytanie, to nie koncert życzeń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CocaineIsMyWife
Ja rozumiem, że to tylko zabawa, bo jakbyś miał ciut pojęcia o rozkładaniu kart to wiedziałbyś, że prawdopodobieństwo postawienia komuś prawidłowo kart w wypadku kiedy nie znasz imienia, daty urodzenia, odbywa się to w dodatku przez internet, na forum z awatarami i bez zdjęcia jest równe zeru. Nie mąć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wernon napisał:

@CocaineIsMyWife
Ja rozumiem, że to tylko zabawa, bo jakbyś miał ciut pojęcia o rozkładaniu kart to wiedziałbyś, że prawdopodobieństwo postawienia komuś prawidłowo kart w wypadku kiedy nie znasz imienia, daty urodzenia, odbywa się to w dodatku przez internet, na forum z awatarami i bez zdjęcia jest równe zeru. Nie mąć.

I jeszcze do tego muszę mieć program telewizyjny i nazywać się Wróżbita Maciej. Skoro masz taką opinię to twoja sprawa, innym pasuje najwyraźniej :)

 

PS. niedługo będą nowe wróżby, muszę trochę odpocząć.

Edytowane przez CocaineIsMyWife
alzheimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wernon napisał:

prawdopodobieństwo postawienia komuś prawidłowo kart w wypadku kiedy nie znasz imienia, daty urodzenia, odbywa się to w dodatku przez internet, na forum z awatarami i bez zdjęcia jest równe zeru.

Nie, nie masz racji. I nie nabijaj się z wróżbity. Szanse nie są równe zeru, bądź uczciwy, szanse są zawsze na 50%: albo odniosę sukces finansowy albo nie, albo rozwinę się duchowo albo i nie.

 

17 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Czy kiedyś spodobam sie jakiejś babie że sztucznymi cyckami?

Bracie, there is good news for you. Masz ochotę na sztuczne cycki więc przewiduję na podstawie fusów z dzisiejszej kawy, że masz na to bardzo duże szanse wynoszące aż 50%.

 

Zapytaj synoptyka o jutrzejszą pogodę i odpowie ci, że będzie jutro deszcz albo ładna pogoda, tak fifty fifty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, CocaineIsMyWife napisał:

I jeszcze do tego muszę mieć program telewizyjny i nazywać się Wróżbita Maciej. Skoro masz taką opinię to twoja sprawa, innym pasuje najwyraźniej :)

Pisz wszystkim że będą młodzi, piękni i bogaci. Zobaczysz jak to się spodoba. Tylko co to za kryterium oceny prawdziwości rozkładów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magician napisał:

Zapytaj synoptyka o jutrzejszą pogodę i odpowie ci, że będzie jutro deszcz albo ładna pogoda, tak fifty fifty.

To tylko zabawa. I stąd moje pierwsze pytanie. Miałem zapytać właśnie o pogodę ale skoro trwa mundial... a propo prawidłowa odpowiedź powinna brzmieć: ten kto wygra mecz finałowy. ?

 

Inna sprawa jest taka, że trochę zmusza to do zastanowienia nad samym sobą skoro można zadać tylko jedno pytanie. Gdybyś znalazł kogoś kto naprawdę zna przyszłość to o co byś zapytał?

 

Poza tym skoro szef nie ma nic przeciwko to można się pobawić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cortazar napisał:

Gdybyś znalazł kogoś kto naprawdę zna przyszłość to o co byś zapytał?

Myślę, że nie ma takich osób. I o nic bym nie pytał. Dla mnie każde zdarzenie jest tak samo możliwe jak i niemożliwe. Coś co dziś wydaje się zupełnie niemożliwe, jutro może się stać realne. Na życie każdego z nas wpływ ma miliony różnych zmiennych, a i te zmienne się nieustannie zmieniają if you know what I mean. Dlatego nigdy nie czytam horoskopów.

 

Adolf zapytał czy czeka go w życiu coś pozytywnie ekscytującego. Wróżbita Cocaine wydał wyrok/wróżbę, że nie. I co? I Adolf ma teraz życie zmarnowane.?

 

Panie Cocaine, nadal nie wiemy kto wygra mundial ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.