Skocz do zawartości

Imigracja do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z danymi ze strony migracje.gov.pl z krajów takich jak Afganistan, Algieria, Bangladesz, Egipt, Irak, Iran, Jemen, Jordania, Liban, Libia, Maroko, Oman, Pakistan, Somalia, Syria, Tunezja, Turcja, Emiraty wyemigrowało do Polski:

 

- 2010: 3690

- 2011: 4397

- 2012: 5050

- 2013: 5456

- 2014: 6246

- 2015: 8098

- 2016: 10557

- 2017: 13798

- 2018: 15268 (w tym 12531 mężczyzn ogółem, w samej Warszawie niecałe 10 tys osób obojga płci)

 

W tych liczbach zawierają się wszystkie zalegalizowane pobyty przez wszystkie służby które mają prawo wydawać odpowiednie dokumenty. Pięknie? Wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku będzie to około 30 tys muzułmanów.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie poprosili o wizę do Polski i przylecieli samolotem ze swojego kraju czy zostali tutaj przypadkiem przemierzając Europe wzdłuż i wszerz?

Trochę tego bydła przewala się nielegalnie przez Polskę do Niemiec potem Niemcy nam to odsyłają jak się zorientują że jakiś pakistańczyk przybył do nich nielegalnie z Polski. W takiej sytuacji jak przyjmujemy zwrot to jego pobyt też jest zalegalizowany?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to na ulicach dużych miast coraz więcej ciapatych i to jest fakt, rząd z tym nic nie zrobi i to też fakt. 

 

Nie wiem na ile wiarygodny szacunek ale w 2050 roku ma ich być procentowo:

PL-0,2%

Niemcy Francja UK Austria prawie 20% w każdym 

Szwecja 30%

Słowacja Czechy około 1%

 

Więc mamy czas żeby coś z tym zrobić. Przyszłe pokolenia mam nadzieje po zobaczeniu co się dzieje na zachodzie radykalnie zablokują napływ tego do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za słownictwo,ale puszczają mi nerwy w tego typu dyskusjach, jestem w stanie przyjąć karę na klate.

 

Powiedzcie mi panowie, kto to kurestwo muzułmańskie tu wpuszcza/zaprasza? kto to finansuje i czemu? Prymitywów jebanych pasożytów brakorobów i zadymiarzy brać jak najwięcej, a własnych obywateli wyganiać? Na prawdę postęp jest wtedy kiedy będziesz się bał, żonę/córkę samą do sklepu osiedlowego puścić bo ją zgwałcą ? albo kiedy wyjść z domu po zmroku będzie strach?

 

Robić z tych co tego robactwa ludzkiego nie chcą oszołomów, podczas gdy, kto zaznał "mulrikulti" ten wie, że to nic dobrego, bo do tego trzeba dorosnąć, brudasy nie chcą się mieszać, chcą przeobrazić społeczeństwa w które wchodzą na swoją modłę, ale to każdy wie, więc powiem, co mnie boli jako zwykłego kowalskiego. Mianowicie: nie uczą się języków (tylko o ile niezbędne minimum, a i to nie każdy tylko najczęściej "gówno dowodzący"). Nie asymilują się, siedzą w swoich ruderach, więcej chłopa na metr kwadratowy niż ustawa przewiduje i jak mieliśmy społeczeństwo, na które narzekaliśmy dawniej, że smutni, ponurzy etc, tak teraz będzie to samo + społeczeństwo rozbite i podzielone, bo zrobią się dodatkowe podziały na "my i oni", czemu będą podziały ? bo się nie asymilują, nie próbują się stać Polakami wyjebane mają, kasy się "na chapać"(w kontekscie Polski i pracy fizycznej "nachapać" brzmi śmiesznie, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi tzn. w robocie od pękać, kupić browarek zresetować się przed TV) i siedzieć z kolegami dzikusami w swoich enklawach. Z czasem lewackie oszołomy dadzą odpowiednie "ochronki" i przywileje i masz Ci POlaku będziesz już nie tylko białym murzynem na zachodzie ale i w Polsce, bo do grup uprzywilejowanych-nadludzi w Polsce dojdzie kolejna, dużo większa.

 

Widzą politycy co jest na zachodzie? to dopierdalają nam jeszcze więcej ciapatych, chuj tam, że do Warszawy, Warszawiak też człowiek, zacznie się od Warszawy skończy na Pcimiu dolnym. Jeszcze jakby była jakaś polityczna normalność, tzn. zrobi coś złęgo ciapak, to media to roztrąbią, a gość pójdzie siedzieć jak każdy inny do pierdla,byłoby ok niech sprowadzają ich, najwyżej w więzieniach miejsc zabraknie. Będzie jednak prędzej jak w Niemczech tj dziennikarze, którzy będą o takich rzeczach mówić, będą wypierdalani z roboty i szykanowani, policjanci będą się bali albo mieli rozkaz nei nękać "gości" a wieczorami będzie grasował anonimowy gwałciciel z brakiem pigmentu w skórze(nie wiadomo, kto co skąd, pewnie jakiś Polak).

 

Nie wiem już sam, czy to jakichś efekt uboczny globalizacji, którego nikt nie przewidział? czy wyjaśnienia szukać w teoriach spiskowych, bo ściąganie ślepo "gości" się kupy nie trzyma(można powiedzieć "ludzi brak do roboty", ale czemu do jasnej cholery brać "takich" ludzi? tzn. żyjących poza naszym kręgiem kulturowym i niezdolnych do zaadaptowanie się).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzę w Lublinie już to warcholstwo (za przeproszeniem!), ale więcej widzę hiszpańskich erasmusów z południowej Europy. Raz przechodząc przez plac litewski jakieś 2 tygodnie temu w Lublinie. Gość - widać, że ciemniejszy - szedł z dwoma dziewczynami. Z naprzeciwka szły 4 i 3 z nich powiedziały do niego "Czeeeść Ari!", a on tylko obojętnie odburknął. 

 

Niestety zjawisko wraz z upadkiem demograficznym, moralnym (kobiet) i ekonomicznym będzie się pogłębiał. Oczywiście ekonomicznie jest dużo lepiej niż 15 lat temu, ale brakuje tej taniej siły - ja osobiście uważam, że to może być już zastąpione przez automatyzację, ale jakoś nikt się nie kwapi do produkcji, a już nikt w ogóle do inwestycji w technologie w firmach. 

Jest taka fajna książka na zachodzie "Enjoy the decline" i chyba ją przetłumaczę. Co jako indywidualna jednostka mogę zrobić (i wy możecie)? Zaakceptować to. Polki kochają południowców, arabów i czarnych, widać to w UK. Wraz z ich napływem Polacy się zmieszają. Przed chwilą przechodząc przez pokój słyszałem w reklamie, że w nowym "Fakcie" są książki o historii Polek - muzułmanek. Ja już jedną w rodzinie taką miałem i skończyła, lekko mówiąc, nieprzyjemnie... Ale propaganda jednak jest. 

 

Także wystarczy pójść do clubu, albo centrum w wielkim mieście, aby zobaczyć, że ONI JUŻ TU SĄ. Nie w takiej liczbie jak na zachodzie, ale są. Tu już nie chodzi o to, że ktoś ich wpuścił, lecz po prostu nikt im nie zakazuje. Tak zresztą jest na zachodzie. Ludzie z krajów o niskim IQ nie widząc bogaty kraj co robią? Robią wszystko, aby się tam dostać. To samo dzieje się w Ameryce. Jest masowa emigracja z krajów latynoskich do Stanów. W tym roku liczba nowo narodzonych białych Amerykanów jest mniejsza od "pozostałej" ludności. Nowa Zelandia i Australia, no i Kanada przeżywa także masową imigrację ze wschodniej Azji. 

 

Problemy oczywiście zrodziły się z przyczyn niskiej dzietności, a to się zrodziło z pełnego wyzwolenia seksualnego. Jak się podejmuje działania ku liberalizacji moralnej i społecznej, to nie dziwmy się jakie są tego konsekwencje. Teraz upadek jest nieunikniony, bo trwał on od (demograficznie i moralnie) od 90 - roku. Wystarczy sprawdzić statystyki urodzeń.

 

Wysłuchałem sobie wczoraj to, polecam cieplutko. :)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.