Skocz do zawartości

masażystki / tao / tantra


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Dyskusje na temat "klasycznych" prostytutek były, w wielu tematach i wielu aspektach.

Chciałbym, abyście wypowiedzieli się też na temat Pań, które oferują masaż bez seksu.

Finał jedynie "przy pomocy elementów ciała".

 

Głównie chodzi mi o to, jakie jest ryzyko pozyskania jakiejś choroby.

Pani, do której rozważam pójście, ma zarejestrowaną działalność. Prysznic przed i po zarówno masowany jak i masażystka.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej, te masaże to ściema. Słabe strasznie. Chyba ze są to dyplomowane dziewczyny, które ogłaszają się na portalach do seksu. Nie, niczym się nie zarazisz, jedyne ryzyko to jakieś kurzajki na stopach, stopa atlety może.  Kup sobie krem clotrimazolum w aptece, po powrocie do domu umyj, wysusz giry i nasmaruj kremem, pazury też. Właściwie to używaj tego kremu. :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa masaż Nuru. Laski masują swoim ciałem ciało Twoje. Możesz zamówić topless albo nago. No i czas tez zróżnicowany.
Nuru jest z finałem. Czyli swoim ciałem doprowadza Cię do wytrysku na koniec masażu. Jak jest cycata to cyckami to zrobi.

Wielu facetów wybiera taki masaż zamiast klasycznego domu schadzek, gdyż nie uprawia się tam sexu, co powoduje niemanie wyrzutów sumienia z powodu zdrady.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na garsonierze kiedyś czytałem o gabinetach. Są różne opinie. Jedni to określają mizianiem, że nic specjalnego, a na koniec finał ręką. Masażystka robi w pewnym momencie masaż na 69, jej brzoskwinia jest na twojej twarzy, a ty nic nie możesz zrobić. Później wspólny prysznic z macaniem. Jak ktoś chce poczytać to znajdźcie opinię o salonie np. W Zielonej Górze.

 

A propos garsoniery to jest artykuł na necie, że w związku z ustawą rodo dziewczyny chcą usunięcia wszystkich danych i teczek. Serwery na szczęście są za granicą. ^^

Edytowane przez I_am_the_Senate
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granicą polecam szukania na czerwonych ulicach tajskich masaży, kończy się oralem, przez duże O. 

 

 

Przymomialo mi się jak kolega „urzędował” w Trójmiascie i wybrał się na masaż właśnie, przypadł tak pani do gustu iż zakończyło się ostrym pukaniem i druga masażystka się dołączyła, wszytko za cenę jednego masażu. ?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 17.06.2018 o 13:39, zuckerfrei napisał:

Za granicą polecam szukania na czerwonych ulicach tajskich masaży, kończy się oralem, przez duże O. 

 

 

Przymomialo mi się jak kolega „urzędował” w Trójmiascie i wybrał się na masaż właśnie, przypadł tak pani do gustu iż zakończyło się ostrym pukaniem i druga masażystka się dołączyła, wszytko za cenę jednego masażu. ?

a ładne były? a kolega przystojny? 

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.