Skocz do zawartości

Panowie na portalach randkowych? :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Panów jak to jest? Siedzę sobie troszkę na tych portalach,w sumie na jednym:-),nie dla atencji , a realnej  znajomości,relacji jakiejś damsko-męskiej,no cóż z małą wiarą w strzał BINGO;-).                                                 Pytanie o co chodzi?, dlaczego nie da się porozmawiać na głębsze tematy(wiedza ogólna , duchowość, wartości, a właściwie cokolwiek)Czy tam wchodzi w grę tylko szybka zabawa? Jak to jest?Kogo Wy tam szukacie ?Czy jest realne znalezienie na takich portalach jakiejś stabilnej relacji?;-)

 

@PIGUŁKA pisz po Polsku albo po ludzku i na początek chociaż interpunkcję i formatowanie ogarnij.

Rx

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę żeby kobieta na portalu randkowym o duchowości chciała rozmawiać.

Nikt Ci z takimi rzeczami nie wyjedzie, bo w 90% to strzał w kolano i panny zjewają na dzień dobry takiego delikwenta, bo zamiast bawić, drażnić i pobudzać emocje, to jej przynudza.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czader napisał:

w 90% to strzał w kolano

No jesteś bardzo wyrozumiały. Ja bym stawiał na 99%. Przedstaw się jej, tak dla jaj, jako Tolle i powiedz (łamaną polszczyzną), że pragniesz porozmawiać z nią o głębokiej duchowości i o byciu 'tu i teraz' bo wyczułeś że pańcia ma bogate wnętrze. Wątpię by wiedziała kto to jest, ale zaciekawiłeś ją na moment i nadal liczy że ten cały Tolle to może jakiś dziki gladiator o ciemnej karnacji walczący w MMA. Więc sprawdza na wiki i ... kontakt się błyskawicznie urywa. Spierdoliła na drugi koniec internetu w okamgnieniu. I jeszcze taka paniusia po złości Ci zablokuje numer IP byś więcej do niej o takich głupotach nie pisał bo tylko jej czas marnujesz.

 

4 godziny temu, czader napisał:

bawić

Tak, na tych portalach facet służy paniom głównie do zabawy. I do podbudowywania ich już i tak wystrzelonego w kosmos ego. Im więcej frajerów do mnie napisze, tym jestem ładniejsza, zgrabniejsza, wartościowsza i taka zajebista. A skoro jestem taka pożądana to mogę stawiać większe i większe roszczenia, nie dając nic w zamian. Klękajcie przede mną narody.

Edytowane przez Magician
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

Pytanie do Panów jak to jest?

Normalnie. Analiza fotek, wymiana wiadomości, wymiana nr tel, ugadanie się pod przykrywką kawy czy ciastka. Potem szybka piłka "u mnie czy u ciebie" 

13 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

 Siedzę sobie troszkę na tych portalach,w sumie na jednym:-),nie dla atencji , a realnej  znajomości,relacji jakiejś damsko-męskiej,no cóż z małą wiarą w strzał BINGO;-).                   

Głupka robisz z siebie czy innych? 

Już trochę siedzisz "tam" i doskonale znasz zasady. Wszyscy jedno wiedzą.

13 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

Pytanie o co chodzi?, 

Znowu to samo. Wszyscy jedno wiedzą.

 

13 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

 dlaczego nie da się porozmawiać na głębsze tematy(wiedza ogólna , duchowość, wartości, a właściwie cokolwiek)

Wszystko się da. Zapewne w życiu osobistym już się nagadałaś z ciotkami, wujkami, kolegami, orbiterami na te tematy. W dodatku jeśli jesteś fizycznie "pod nóż" to na pewno nie brakuje Ci gadaczy, życiowych kumpli, ale Ty szukasz.......

 

13 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

Czy jest realne znalezienie na takich portalach jakiejś stabilnej relacji?;-)

 

 

.....Dobrego bzykacza. Tak. Da się.

I nie obrażaj się. Facet dobry w łóżku, dobry w życiu. W sumie dajecie tylko tym, którzy dobrze wytarmoszą.

A duchowość? A tak tak, a to już "po" na pewno znajdzie się ktoś do pogaduchy.

A i najważniejsze, ten który najlepiej pocisnął to zawsze ma kurde takie niekonwencjonalne podejście do życia, inne zdanie i taki niezwykły jest....

He he

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, catwoman napisał:

portal randkowy

To tylko taka nazwa umowna, dla zmyłki. To się powinno nazywać portal jak-mi-się-bardzo-spodobasz-i-dobrze-zarabiasz-to-jest-duża-szansa-że-dam-ci-łaskawie-przeczyścić-swój-kominek-ale-i-tak-będę-udawała-że-nie-jestem-taka-łatwa.

Edytowane przez Magician
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bruxa napisał:

mój brat ... jest białym rycerzem

Naprawdę szczerze mu współczujemy. Ale jak mocniej dostanie po dupie to jest duża szansa, że się lekko przebudzi.

 

Sympatia, tinderek, badoo, to wszystko jedno i to samo. Tak orzekli niezawodni amerykańscy naukofcy. Zrobili oni bardzo interesujące i rzetelne badania w tym zakresie. Oto wyniki. Oryginały badań dostępne w podziemiach Pentagonu, w tajnym owalnym oktagonie.

 

Czego szukają na tych portalach użytkownicy?

 

Cele kobiet:

1. budować swoje ego i zwiększać poczucie własnej zajebistej wartości

2. budować już swoje wybujałe ego ile tylko da się do granic niemożliwości, a nawet jeszcze bardziej where no one has gone before

3. generować jak największą atencję wśród samców przez co dodatkowo buduje się swoje intergalaktyczne ego

4. ewentualnie poznać kogoś do związku (musi być koniecznie taki co by koleżankom gul skakał z zazdrości, pitt czy klunej się nadadzą)

5. ewentualnie uprawiać dzikie sexy z kimś kogo będą mi wściekle zazdrościły najlepsze psiapsióły

 

Cele facetów:

1. uprawiać sexy

2. uprawiać jeszcze więcej sexu bez zobowiązań i intercyz

3. bzykać na lewo i na prawo wszystko co nie ucieka na drzewo i waży poniżej 70kg (również bez żadnych zobowiązań cywilno-prawnych)

4. pochwalić się zdjęciem jak leżysz władczo rozwalony na masce swojego BMW E36 (który pierwotnie był oplem kadetem)

5. ewentualnie poznać kogoś do związku

 

Edytowane przez Magician
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

Pytanie o co chodzi?, dlaczego nie da się porozmawiać na głębsze tematy(wiedza ogólna , duchowość, wartości, a właściwie cokolwiek)

Mam te same pytanie do Ciebie, lecz skierowane do kobiet na tych "portalach randkowych". Podejmiesz wyzwanie ? Zapraszam na priv ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Still napisał:

Mam te same pytanie do Ciebie, lecz skierowane do kobiet na tych "portalach randkowych". Podejmiesz wyzwanie ? Zapraszam na priv

Obawiam się, że zaproszenie pozostanie bez odpowiedzi.

 

... a po roku oczekiwania na rozmowy o duchowości z kobietami "na tych portalach", pochlipując, łkając rzewnie i ocierając z lica perliste łzy rozczarowania zamkniesz priva cytując naszego wieszcza "jedźmy, nikt nie woła"

 

Stary, żadna laska się takiego wyzwania nie podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa zawsze jest. I warto próbować, ale czy łatwo to rozsądne szukać normalnego w "domu wariatów". Głębsze tematy. Generalnie najłatwiej zagadać, gdy jest wspólny temat. Polecam fora. Np. nasze wiadomix :). Lubisz muzykę, gry, filmy, książki szukaj takich miejsc, gdzie są osoby z podobnymi zainteresowaniami. Wbrew temu co się mówi, przeciwieństwa rzadko się przyciągają. W portalach sądzę, że dużo osób szuka zabawy tylko. Szansa zawsze jest poznać kogoś spoko, ale lepiej zwiększyć szanse i popatrzeć też w inne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahah ostatnio też chciałem pogadać ale dostałem odpowiedź "9 czerwca 2018
-Ja
Cześć

-ona
Pa
Wole pisać z przysojniejszymi facetami
A nie z pasztetami
Pozdrawiam

Więc spoko :D panna 32. Pogadałem.

Edytowane przez CzarnyR
zapomnialem dopisać
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja tak brzydko nie odpisuje.
Napisze ładnie, że niestety nasz związek i nasza miłość nie jest zapisana w gwiazdach.
Jesteś piękną kobietą i wartościową na pewno ale niestety jestem brzydki i szkoda żebyś marnowała sobie czas na taką miernotę jak ja :D

Edytowane przez Łapinski
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetom na takich portalach zależy przede wszystkim na poznaniu dziewczyn/kobiet którymi mogą się pobawić, poru**ać i odstawić. Dodatkowo naczytali się mundrości w internetach "jak podrywać na portalach" i potrafią po dwóch wymienionych wiadomościach ciągnąć na spotkanie, a gdy kobieta odmówi jest brana za atencjuszkę, wieczną pisarkę, która przyszła karmić swoje ego. Potem piszą raz na tydzień, odpisują w częstotliwości raz na kilka godzin, żeby kobieta sobie nie pomyślała, że samiec jest nią zainteresowany i że nie ma innych zajęć poza nią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka coś w tym jest xD 
Jedynie co do tego:
 

23 minuty temu, Mrowka napisał:

Facetom na takich portalach zależy przede wszystkim na poznaniu dziewczyn/kobiet którymi mogą się pobawić, poru**ać i odstawić

To bym się nie zgodził.
Chyba, że mówisz o alfach nad alfami - czyli jakieś 2% mężczyzn :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mrowka napisał:

Potem piszą raz na tydzień, odpisują w częstotliwości raz na kilka godzin, żeby kobieta sobie nie pomyślała, że samiec jest nią zainteresowany i że nie ma innych zajęć poza nią.

No ale w czym problem moja droga? Stosujemy dokładnie Waszą taktykę: shit testy, odpisywanie półsłówkami raz na kilka godzin. W czym problem moja droga! czyżby przeszkadzało Ci, gdy ktoś traktuje Cię tak, jak Ty traktujesz innych? O kurde... jak oni śmieli!!! :D

No wiecie co, tutaj dziewczyna facetowi odpisała, a on nie zasypał jej swoim zainteresowaniem i nie rozpoczął tańca godowego... Eh kobietki. To życie to chyba jest jakieś niesprawiedliwe, nie? A przecież Wy tak dużo dajecie od siebie;/

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Mam te same pytanie do Ciebie, lecz skierowane do kobiet na tych "portalach randkowych". Podejmiesz wyzwanie ? Zapraszam na priv ;)

 

Próbowałeś? Myślę, że Panie są bardziej skore do dłuższych rozmów na takich portalach, ale mogę się mylić i mówić jedynie za siebie. W przypadku Panów jak to @IgorWilknapisał jest to "krótka piłka"?, więc z czym tu polemizować?                    Wyzwanie przyjęte?.                                   

@MagicianRozumiem, że idą za tym jakieś argumenty? Poproszę?. Wiem, wiem kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie, ale pozostaje konsekwencja.

Edytowane przez PIGUŁKA
Formatowanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA

 

Ja ci odpowiem.

Z facetami z którymi możesz pogadać na przykład o duchowości to jest promil a o duchowości prawdziwej promil promili. Rozumiem, że szukasz kogoś takiego gdzie możesz ale fakt sympatie to raczej słaba sprawa. 

Tutaj na forum jest kilku ludzi których interesuje duchowość na przykład Marka czy tez mnie i my się w tym babramy oraz kilku innych forumowiczów ale w domyśle nie jest to forum duchowe więc w zasadzie tarcza w którą celujesz jest nie za dobra, powinnaś zmienić tarczę, że tak to ujmę.

Pytasz się dlaczego nie da się porozmawiać z mężczyznami na głębsze tematy ? Ja mógłbym o to samo zapytać Ciebie i inne kobiety. Oprócz mojej siostry, która piąte przez dziesiąte interesują takie tematy to naprawdę nie znam kobiety, która by się interesowała głębiej jeśli chodzi o tą sprawę. Nie mówię o kobietach z tego forum bo ich nie znam ale jest kilka, które odwiedzają te tematy. 

Ja na portalach nikogo nie szukam bo zwyczajnie nie mam tam kont, niestety nie jestem prezesem wielkiej firmy więc, raczej przejdę nie zauważony na tinderach.

Na takich portalach kobiety szukają atencji i seksu a faceci seksu, chcesz kogoś kto pobudzi Cię do myślenia pytaniami o świat itd. To niestety sugeruję zmienić miejsce.

Jeśli masz jakieś pytania co Cię krępują lub na które szukasz odpowiedzi, to możesz śmiało pisać na priv, chętnie pomogę jeśli będę mógł. Od tego jest to forum i idea braci samców oraz samic.

Pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciętnym facetem taki o 5/6 na 10. Taki tam nie ma co szukać i nie ma tu co pierdolić.Pogadasz tylko z tym, który będzie wywoływał sezon deszczowy w twoim kroczu. Reszta będzie zlewana. :) Tak to już działa. A nie wszyscy z nich będą chcieli rozmawiać o duchowości, bo ruchanko sobie ogarną bez spuszczania się nad głębokością życia Tolkiem i jego teoriami. Mam takiego kumpla z tych magicznych 20% i nie potrzebuje robić szajsu wokół laski bo same mu się nadstawiają :). Nie ukrywam głodny sytego nie zrozumie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka mylisz się i to bardzo.

1. Po co pisać przez wiele dni z kimś kto nie chce się spotkać? Widzisz zdjęcia faceta. Pogadasz z nim chwilę i już wiesz z kim piszesz. Jak chcesz to zdzwoncie się i pogadajcie od tak przez telefon. I już masz zweryfikowanego faceta. Więc to, że chłopak ma gdzieś dalsze pisanie bo Ty już od razu nie chcesz się spotkać. Więc w czym masz problem?
2. Jeśli jesteś w miarę ładna to pewnie pisze do Ciebie masa facetów. Więc rozumiem Ciebie, że nie masz możliwości spotykania się z każdym.
3. Czy mi zależy na ruchaniu? Pewnie jeśli bylibyśmy ze sobą tak. Ktoś Ci każe się ruchać od razu? Na drugim lub trzecim spotkaniu? NIE. Więc też masz jakieś zdanie na ten temat w związku czy już chcesz się ruchać czy nie.
4. Ładne kobiety piszą z wieloma facetami i nie sądzę, żeby jakaś ładna i mądra Pani miała czas na pisanie o wszechświecie ze wszytskimi. Zejdź na ziemię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.