Skocz do zawartości

Panowie na portalach randkowych? :-)


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Mrowka napisał:

Kobieta NIE MA PRAWA na jakąkolwiek słabość

To samo tyczy się nas mężczyzn. Wszystko działa w obie strony. Związki to jest nieustanna walka o siebie, to gehenna.

 

14 minut temu, Mrowka napisał:

Zastanówcie się Panowie co robicie kobietom próbując wywierać od stuleci taką presję

Nie graj proszę kartą ofiary i nie odwracaj kota ogonem. To raczej jest odwrotnie, to my panowie w związkach jesteśmy poddawani nieustającej presji ze strony pań: a to za mało zarabiasz, popatrz Władek żonie samochód kupił, a ty mi nie, Kowalscy na wczasy zagranice pojechali a my na wieś do teściów, ciągłe próby dominacji nad mężczyzną za pomocą testów i kupczenia dupą.

 

Czyli jednak forum nie czytasz i nie słuchasz audycji Marka. Albo inaczej robisz to, ale jednym uchem wpada, by zaraz tym drugim wylecieć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

31 minutes ago, Krugerrand said:

nie robiła mu awantur, testów itp.

19 minutes ago, Mrowka said:

Kobieta NIE MA PRAWA na jakąkolwiek słabość.

To nie jest słabość, tylko wredne i kurewskie zachowanie.

Jak Twój chłop Ci przyłoży z pięści w mazak aż się nogami nakryjesz, to powiesz, że nic się nie stało, miał chwilę słabości?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PIGUŁKA napisał:

Zaraz zaraz, ale przecież najpierw jak twierdzisz "ruchasz", a dopiero później ewentualna rozmowa na głębsze tematy-Twoje słowa?. Czyli mam rozumieć, że swoją klasę spawdzasz "po". Nie pytam, więc o ten gorzki posmak, bo pewnie nie raz, nie dwa był przełknięty.

Dokładnie. Nie chcę być zaszufladkowany jako "gadacz"

Po odwaleniu roboty powstaje ta mistyczna nić porozumienia.

Następuje lżejsza i szybsza wymiana i przyswajalność informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Krugerrand napisał:

To raczej jest odwrotnie, to my panowie w związkach jesteśmy poddawani nieustającej presji ze strony pań: a to za mało zarabiasz, popatrz Władek żonie samochód kupił, a ty mi nie, Kowalscy na wczasy zagranice pojechali a my na wieś do teściów, ciągłe próby dominacji nad mężczyzną za pomocą testów i kupczenia dupą.

No widzisz, wy jesteście poddawani ze strony pań presji, a panie z waszej strony :) 

33 minuty temu, Adams napisał:

To nie jest słabość, tylko wredne i kurewskie zachowanie.

Zależy o czym mówimy. Jak o kobietach o których mówił pan Marek w audycji: "Kobiety są jak chińska tortura wodna", to tak jest to kurewskie. Jeżeli kobieta ma akurat spadek nastroju i nie ma ochoty być idealna na jakiś czas to całkiem normalne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Krugerrand napisał:

to my panowie w związkach jesteśmy poddawani nieustającej presji ze strony pań

VS

 

10 minut temu, Mrowka napisał:

No widzisz, wy jesteście poddawani ze strony pań presji, a panie z waszej strony :)

 

Serio???????????????????????

To na poważnie??????????????????????????

 

Polityczna poprawność nazwałaby to chyba bardzo oszczędnym gospodarowaniem tym co ktoś powiedział. Idę stąd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Krugerrand napisał:

jesteśmy poddawani nieustającej presji ze strony pań: a to za mało zarabiasz, popatrz Władek żonie samochód kupił, a ty mi nie

VS

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

Gdybyś była wzorową matką i żoną lub partnerką i nie robiła mu awantur, testów itp., a na dodatek dbała o siebie cały czas i wyglądała atrakcyjnie mimo upływającego wieku, jestem pewien żeby tego nie zrobił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka To nie jest pytanie retoryczne. Rozważamy dwie sytuacje. Kobieta zachowuje się wobec faceta wrednie i po kurewsku to rozpatrujesz to w kategoriach chwili słabości. To pytam, czy jak Ci chłop sypnie z garści w maskę, to też jest chwila słabości? Na moje oko tak, w końcu morda nie szklanka, nie potłucze się. Każdy, kto trenował jakieś mordobicie to potwierdzi, więc chyba nie ma o co bić piany? Jak to widzisz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adams napisał:

Kobieta zachowuje się wobec faceta wrednie i po kurewsku to rozpatrujesz to w kategoriach chwili słabości.

Nie napisałam, że jak kobieta zachowuje się wrednie i po kurewsku to ma chwilę słabości, tylko zachowuje się wrednie i po kurewsku. Chwile słabości to dla mnie okres, w którym kobieta jest z jakiegoś powodu przybita i nie koniecznie ma motywację, żeby nadskakiwać samcowi - nie jest wzorową matką, żoną, partnerką. Tylko w tym wypadku NORMALNA kobieta nie będzie się na takim samcu wyżywać, tylko powie wprost : "Jestem smutna bo ....., czy mógłbyś mnie przytulić?" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Jaki masz w takim razie problem z odpowiedzią na pytanie?

 

Czwarty raz pytam:

 

Czy jak Twój chłop strzeli Ci piąchopirynę w buziak, to będzie OK, bo akurat miał chwilę słabości?

 

Nie oczekuję wyjaśnienia, prosta odpowiedź: tak lub nie.

 

Dla przypomnienia co napisałaś oraz dla tych, którym nie chce się szukać:

2 hours ago, Mrowka said:
2 hours ago, Krugerrand said:

Gdybyś była wzorową matką i żoną lub partnerką i nie robiła mu awantur, testów itp.,

I właśnie to jest to co mam na myśli. Kobieta NIE MA PRAWA na jakąkolwiek słabość.

Edytowane przez Adams
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adams napisał:

Czy jak Twój chłop strzeli Ci piąchopirynę w buziak, to będzie OK, bo akurat miał chwilę słabości?

Ok, odpisuję że nie, nie będzie to ok. Tzn. im szybciej jej przyłoży, tym szybciej kobieta będzie mogła podjąć rozsądną decyzję, więc nie ma tego złego...

I co? Teraz napiszesz że kobieta nie ma prawa się źle czuć, bo jest to zachowanie kurewskie i wredne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Bardzo mądrze piszesz. Też uważam, że od przemocowców należy trzymać się z daleka, bo zachowania przemocowe są wredne i kurewskie. W głowie mi się nie mieści, że można tak się zachowywać wobec swojego partnera(ki). I dlatego uważam, że jeżeli kobieta zachowuje się przeciwnie do:

2 hours ago, Krugerrand said:

Gdybyś była wzorową matką i żoną lub partnerką i nie robiła mu awantur, testów itp.,

tzn urządza awantury, robi jakieś swoje testy, to nie jest to 'chwila słabości' tylko po prostu kurestwo. I w takiej sytuacji należy:

5 minutes ago, Mrowka said:

podjąć rozsądną decyzję

a na 'do widzenia' usprawiedliwione by było dać jej w mordę - przemoc rodzi przemoc, a długi należy spłacać, więc kto zaczął może mieć pretensje tylko do siebie.

8 minutes ago, Mrowka said:

Teraz napiszesz że kobieta nie ma prawa się źle czuć, bo jest to zachowanie kurewskie i wredne?

Wracamy do punktu wyjścia - nie chodzi o to, jak się kto czuje, tylko jak się zachowuje. Jak się źle czujesz to idź się połóż do łóżka, a nie urządzaj awantury. Czaisz różnicę? Jak facet źle się czuje to ma Cię napierdalać?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Czy ja mogę prosić, żeby kobieta zakładająca wątek w rezerwacie zamiast formułować jego tytuł w ramach "pytania" mogła po prostu napisać jakie ma zdanie i o co jej chodzi, zamiast niby pytać? 

@tytuschrypus Zapewne powinnam to poprawić, ale nie widzę sensu, bo temat już dawno zboczył z drogi i jest skutecznie bojkotowany przez temat " niesprawiedliwości " ciągnięty przez @Mrowka już w dwóch wątkach rezerwatu (też dałam się podpuścić pędząc z nikomu niepotrzebną radą). Szkoda czasu mojego i ewentualnych chętnych do podjęcia tematu dopóki emocje niektórych nie opadną?.

Edytowane przez PIGUŁKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.