Skocz do zawartości

To jak to jest z tymi mamusiami?


Maxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SławomirP napisał:

Ja tam wróże sukcesy, też mam 20 lat i póki co nie sfinalizowałem takiej znajomości z kobietą +30 w łóżku, ale jestem przekonany że nie byłoby problemu. Przykładowo mojej nauczycielce, która uczyła mnie 3 lata w liceum zaproponowałem żeby dawała mi korki (poprawiałem mature). Chciałem żeby przyjeżdżała do mnie do domu tylko na początku  odmawiała że nie będzie do mnie przyjeżdżać jak jestem sam bo nas oskarżą o romans (koleżanki nauczycielki) itp, ale wreszcie się zgodziła jeśli to będzie tajemnica i przyjeżdżała. Ona była już chyba lekko +40 miała męża i kilka dzieci

 

Rozmowy i zabawy przy rozwiązywaniu zadań tak się rozkręciły że miałem wrażenie że jak tak dalej pójdzie to sytuacja trafi do łóżka. Kobieta dostawała okropnych ataków śmiechu i w sumie ja przez to też. Czułem duże zażenowanie przy tym i ona najwidoczniej miała to samo bo rozmowa przeszła mimowolnie w flirt przez co spotkania stawały się coraz bardziej krępujące. Niby taka dojrzała kobieta, a przy pierwszej lepszej okazji odpaliła się w niej nastolatka.

 

Trochę miałem takich sytuacji przez ostatnie 2 lata, a teraz jak jestem na studiach gdzie już bardziej patrzą jak na dorosłych to wydaje mi się to normą zwłaszcza jeśli jakiejś już mija termin ważności.

 

 

Może co nieco opiszesz te sytuacje? Nie muszą to być takie które skończyły się kopulacja. Chodzi mi o to żeby wyciągnąć jakieś ciekawe wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wnioski są takie że zdecydowana większość starszych kobiet 30/40, które skusiłby się na stosunek nie siedzi na portalach randkowych i nie szuka żadnego młodego ogiera tylko ewentualnie to wychodzi przy takich sytuacjach jak te korki. Bo pojawił się jakiś fajny młody chłopak zaczął tak na nią działać że poczuła się znowu jak rozbawiona nastolatka przekomarzająca się z kolegą.

 

Pewnie siedzi to w prawie każdej kobiecie, ale jak do nich dotrzeć skoro prawdopodobnie blisko 100% się nie ogłasza w necie? Nie wiem, trzeba szukać w realu okazji.

 

Zawsze możesz spróbować nawiązać kontakt przez internet np FB, zwłaszcza jeśli jakaś jest samotna. Ciekawe jakie byłyby reakcje. Może by pisały że " nie chyba cie powaliło gówniarzu, nie jestem zainteresowana", ale rozmowa jakoś mimowolnie ciągnęła by się do przodu i nie chciała zakończyć, kto wie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz poznać  i zaliczyć dojrzałą Panią- to koniecznie musisz jechać do sanatorium.  Wiem bo to widziałem. Tam jest bardzo dużo  kuracjuszek bez mężów  w wieku 30 plus i starszych, które tylko czekają okazji aby zaciągnąć  Faceta do łóżka. Naprawdę. W Uzdrowiskach organizuję się wieczorki taneczne i spotkania integracyjne kuracjuszy. Na pewno Dojrzałe Panie same zaczną ciebie nagabywać, na tańce. Naprawdę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na osiemnastce koleżanki z klasy jej samotna ciotka koło czterdziestki po chwili rozmowy i kilku piwkach chciała mnie zaciągnąć do łóżka na oczach jej całej rodziny. Zaczęła wykładać mi na kolana swoje nogi i przytulać się, zapraszała do domu i na sylwestra ( osiemnasta była gdzieś w grudniu). Widok twarzy jej rodziny bezcenny.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Legionista napisał:

Jeżeli chcesz poznać  i zaliczyć dojrzałą Panią- to koniecznie musisz jechać do sanatorium.  Wiem bo to widziałem. Tam jest bardzo dużo  kuracjuszek bez mężów  w wieku 30 plus i starszych, które tylko czekają okazji aby zaciągnąć  Faceta do łóżka. Naprawdę. W Uzdrowiskach organizuję się wieczorki taneczne i spotkania integracyjne kuracjuszy. Na pewno Dojrzałe Panie same zaczną ciebie nagabywać, na tańce. Naprawdę.

Pewnie masz rację, ale gdyby przyczepila  się do mnie jakaś stara baba to nie zniósł bym tego psychicznie haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/17/2018 at 7:39 PM, SławomirP said:

Widok twarzy jej rodziny bezcenny.

Wiesz?

Duzo bardziej bezcenny bylby twoj -uj w jej srodku ale zaloze sie ze dla ciebie to bylo za wczesnie.

Twoja strata.

Sam robilem takie glupoty.

To etap rozwoju niestety.

Zamiast dymac cieszylem sie tym ze MOGLBYM dymac.

To nie do konca to samo.

Kiedy maly jest w srodku cipy to ty jestes panem.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 17 June 2018 at 6:58 PM, Legionista said:

Jeżeli chcesz poznać  i zaliczyć dojrzałą Panią- to koniecznie musisz jechać do sanatorium.  Wiem bo to widziałem. Tam jest bardzo dużo  kuracjuszek bez mężów  w wieku 30 plus i starszych, które tylko czekają okazji aby zaciągnąć  Faceta do łóżka. Naprawdę. W Uzdrowiskach organizuję się wieczorki taneczne i spotkania integracyjne kuracjuszy. Na pewno Dojrzałe Panie same zaczną ciebie nagabywać, na tańce. Naprawdę.

Są i tacy co biorą za to sos, ale to stare raszple trzeba ruchac lub zabawiać nawet przed 70, a i po sie zdarzało, jak liczy sie tylko otwór to jest to praca dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Sam mam kilka na koncie, nawet straciłem cnotę z kobieta o 9 lat starszą, która wpadała do mnie głównie na seks. W wawie jest klub Dekada gdzie słyszałem, że kilku znajomych wyrwało mamuśki, no i badoo gdzie jak uzbroisz sie w cierpliwość to dałoby radę. Tyle, że 20 lat jednak może być za mało one szukają 25+ i musisz wykazywać się dojrzałością, umiejętnością flirtu, inteligencją bo jej nie zainteresujesz. I mogą być to mężatki, co często odkryjesz po fakcie, bo powiedzą Ci np że są w separacji jak mi się zdarzyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na To jak to jest z tymi mamusiami?

Jak miałem 28 lat to poznałem kobietę na czacie, która miała wtedy 37 lat. Na pierwszym spotkaniu tak bardzo parła na seks, że mi ze stresu nie staną ;) Bardzo się tym nie przejąłem, bo znał reakcje swojej introwertycznej natury i już kolejnymi razami stawał jak trzeba :) Na szczęście ona też była wyrozumiała. Miała zajebistą cipkę, pomimo że urodziła dwójkę dzieci. Taka mała i smaczna ;) Generalnie chyba na czacie jest dużo starszych kobiet, więc tam proponuję szukać szczęścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2018 o 21:16, JoeBlue napisał:

Duzo bardziej bezcenny bylby twoj -uj w jej srodku ale zaloze sie ze dla ciebie to bylo za wczesnie.

Twoja strata.

Ona była jednak już zbyt przeterminowana żebym się skusił, a jakby nie było to nie wiem jakbym się zachował. Pewnie bym się wstydził pukać ciotkę koleżanki z klasy zaraz by cała szkoła i miasteczko wiedziało. Zresztą zgaduje że do rodziców by równie szybko dotarło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/16/2018 at 10:55 PM, lxdead said:

Jedną udało mi się zbajerować - tak, bracia - na białego rycerza, nieustępliwie drążyłem temat, komplemenciki, bajera etc. etc. aż do momentu.. no wiadomo. Choć początkowo niechętna to po czasie skapitulowała, hehe ;)  

Czyli, tak w koncu, bzyknales ją czy wytlumaczyles sobie dlaczego tego nie zrobiles?

Szacunek dla tych co szanuja cipki i ich nie dymaja bez zwiazku emocjonalnego.

Tez bylem takim harcerzykiem, yes.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue Nie, mam taką zasadę, może i białorycerską, że nie ruszam zajętych bab, nie wchodzę w żadne "przelotne", "przygodne" relacje, żadne FwB itd. Za to lubię sprawdzać, do czego taka kobieta jest/byłaby zdolna i jak spore są te rzekome "opory". Zauważyłem że kobity tak po 35+ chętnie rozłożą nóżki przed młodszym "przyjacielskim" samcem, wystarczy okazać upór, zbić shittest "jesteś za młody" i pielęgnować glebe do momentu wzejścia zboża i żniw ;)  Trochę mi się to przydaje, to jakie akcje potrafią odpierdalać takie kobity, jakich usprawiedliwień i "logiki" używają - mógłbym napisać esej.

Była jedna taka milfica, 42 l, ciałko 8/10, z twarzy 7/10, mężata, z dzieckiem, która dawała na boku, nie to że miała stałego kochanka czy coś, po prostu się pruła na potęgę co raz z to innym, w tym na celowniku miałem być i ja, jak to stwierdziła "nie wyobrażam sobie seksu z tylko jednym facetem" :D , wywiedziałem się tego co chciałem wywiedzieć i odrzuciłem propozycję. Co się wtedy stało? A no dopiero zacząłem być zasypywany przez nią wiadomościami i atencją, do porzygu po prostu.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/20/2018 at 10:07 PM, lxdead said:

@JoeBlue Nie, mam taką zasadę, może i białorycerską, że nie ruszam zajętych bab

Za to lubię sprawdzać, do czego taka kobieta jest/byłaby zdolna i jak spore są te rzekome "opory".

wywiedziałem się tego co chciałem wywiedzieć i odrzuciłem propozycję.

Zasada chwalebna ale zachowujesz sie dokladnie tak jak kusicielki penisa.

Sam nie korzystasz i innym pieprzysz sytuacje.

Baby z twoim podejsciem probuja czy dadza rade faceta napalic zeby sie upewnic ze w razie czego nie beda miec klopotow ze znalezieniem samca a potem, jak mu juz stoi, radza mu oblac -uja zimna woda.

Tak sie pali dupy ktore inni wzieliby z przyjemnoscia ale one juz drugi raz nie dadza sie podkrecic i olac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Zasada chwalebna ale zachowujesz sie dokladnie tak jak kusicielki penisa.

Sam nie korzystasz i innym pieprzysz sytuacje.

Baby z twoim podejsciem probuja czy dadza rade faceta napalic zeby sie upewnic ze w razie czego nie beda miec klopotow ze znalezieniem samca a potem, jak mu juz stoi, radza mu oblac -uja zimna woda.

Tak sie pali dupy ktore inni wzieliby z przyjemnoscia ale one juz drugi raz nie dadza sie podkrecic i olac.

 

 

Bynajmniej. Ja nie bawię się z myszką jak kot - czyli jak to kobiety mają właśnie w sposobie. Ja po prostu traktuje to jako sposobność do wywiedzenia się do jakich sposobów/rozumowania/itd. potrafi posunąć się babsko będące w związku. Reszta mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się z pytaniem do tematu przydatnym.

 

Wasze odpowiedzi na shit test „jesteś za młody” ?

 

Panią już kilka dni znałem i padł ten shit test.

odpowiedziałem: Bardzo lubię mój wiek i dynamikę z nim związaną.

 

Padł z automatu 2 shit test:

”Ale między nami jest 13 lat różnicy”

Odpowiedź tonem lekceważącym: I co z tego? No co? 

 

Jeszcze tego samego wieczoru w tym samym lokalu, było bolcowanie w toalecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RockwellB1 napisał:

Podłączę się z pytaniem do tematu przydatnym.

 

Wasze odpowiedzi na shit test „jesteś za młody” ?

 

Panią już kilka dni znałem i padł ten shit test.

odpowiedziałem: Bardzo lubię mój wiek i dynamikę z nim związaną.

 

Padł z automatu 2 shit test:

”Ale między nami jest 13 lat różnicy”

Odpowiedź tonem lekceważącym: I co z tego? No co? 

 

Jeszcze tego samego wieczoru w tym samym lokalu, było bolcowanie w toalecie.

 

Nie wiem czy to prawda ale jesli tak - uklon szacunku.

Cala sztuka to uzywac narzedzi jakie natura dala, np -uja, i mozgu, calkiem niezle go uzyles.

 

 

 

W dniu 20.06.2018 o 00:29, SławomirP napisał:

Ona była jednak już zbyt przeterminowana żebym się skusił, a jakby nie było to nie wiem jakbym się zachował. Pewnie bym się wstydził pukać ciotkę koleżanki z klasy zaraz by cała szkoła i miasteczko wiedziało. Zresztą zgaduje że do rodziców by równie szybko dotarło :D

Nie martw sie. Szybko znajdzie kogos kto ją wypuka.

Niekoniecznie TY tak szybko znajdziesz.

Wciaz jest wiekszy popyt na cipki niz ich podaż.

Z grubsza 10 razy wiekszy popyt.

Jesli to twoi rodzice kontroluja twoje zycie sexualne - dlugo jeszcze bedziesz myslal o tym jak bzykaja sie motylki.

K-wa.

JA pare dekad temu chcialbym zeby moje miasteczko wiedzialo jak dymam dupy.

PLACIŁYBY za miejsce w kolejce do mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue

Jest to prawda, tylko panią już znałem od kilku dni i było też rozluźnienie piwkiem. Więc nie była to pani poznana „na gorąco” w lokalu.

To było z 3 lata temu kiedy byłem białorycerzem a im głębiej myślę to czasem mi się przypomina, że miałem i te normalne momenty, reakcje, zachowania. Może dlatego wyjście z białorycerstwa poszło mi gładko po rejestracji na forum. Chodź i dziś zbłądzę co widać czasem w moich postach.

 

Wracając do tematu mamusiek to przywoływana przeze mnie pani miała mankament o którym Marek wspominał w audycji „pułapki kobiecego ciała” - piersi wiszące prawie do pępka.

Te kwestie u tych Pań są niestety okrutne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety miałem pecha w tym temacie. Zaliczyłem dwie mamuśki i obie miały tak sflaczałe piersi, że do dzisiaj mam uraz i jak jakaś mamcia się zaczyna do mnie kleić do mi te nieszczęsne widoki stają przed oczami i zwiewam jak koza przed arabem.

Dodam że obie nie miały jeszcze 30 lat i urodziły po jednym dziecku i do dzisiaj zadaję sobie pytanie jak można się doprowadzić do takiego stanu ?  Brrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odczuwam niesmak, że przez moje białorycerstwo i wstydliwość nie wykorzystywałem sytuacji z milficami ?
Przyrzekłem sobie, że następna taka okazja czy to na weselu, na urodzinach czy nawet w galerii - bez główkowania działam, biorę co mi usługodawczyni chce zaproponować i wracam do domciu zadowolony :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RockwellB1 napisał:

Podłączę się z pytaniem do tematu przydatnym.

 

Wasze odpowiedzi na shit test „jesteś za młody” ?

 

Panią już kilka dni znałem i padł ten shit test.

odpowiedziałem: Bardzo lubię mój wiek i dynamikę z nim związaną.

 

Padł z automatu 2 shit test:

”Ale między nami jest 13 lat różnicy”

Odpowiedź tonem lekceważącym: I co z tego? No co? 

 

Jeszcze tego samego wieczoru w tym samym lokalu, było bolcowanie w toalecie.

 

Jeśli można wiedzieć to ile miałeś wtedy lat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maxxx

25/26

 

A z tymi piersiami to jest naprawdę fatalna sprawa jakie potrafią mieć 40stki. No w tym wieku nie ma co wymagać jędrności 20 latki i rozumiem że co nieco może być nie jędrne ale teraz już umiem w myślach obadać co się kryje w staniku.

Wtedy myślałem, że wspominana pani ma dorodny biust, a gdy na mnie usiadła i rozpięła stanik i spadły dwa jamniki to pępka to ja nie mogłem dojść, hujem a po wszystkim do siebie - zarówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.