Skocz do zawartości

To jak to jest z tymi mamusiami?


Maxxx

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.06.2018 o 00:15, Wernon napisał:

Chciałoby się napisać "oj dzieci dzieci" ;)
Jaracie się jak no własnie dzieciaki. Takie kobiety nie szukają wrażeń z małolatami bo co wy możecie im dać? Myślicie, że one płona na samą myśl o tym że wsadzi im między nogi kutasa jakiś młokos w wieku jej syna? No ok, może są takie które to jara, bo mają zwich na punkcie małolatów. Ale to jest promil z promila. Wiecie co mi znajome mówią jak opowiadają o znajomościach na portalach randkowych? Znajome w wieku 35 - 45.
" Pisałam z takim jednym, ale okazało się, że to gówniarz 27 lat. Co ja z nim mam robić, grac w gierki?".

Milfy wolą doświadczonych, ustabilizowanych facetów. To, że ktoś chce je wydymac młodym siurkiem nie jest dla nich kosmicznym marzeniem z mokrych snów. Tak to wygląda realu. Bez obrazy oczywiście, i z giciorem ;)
 

Znajome niekoniecznie muszą mówić co naprawdę czują.  Mogą się wstydzić marzeń o młodym jurnym byczku.  Zresztą tu mowa raczej o ONS albo FWB z mamuśkami-nie o związkach- wiadome ze na "stałe" będą szukały kogoś ze swojej półki wiekowej lub starszego.

Kobiety w tym wieku maja duże potrzeby seksualne. Zresztą w USA mamy teraz plagę nauczycielek wykorzystujących nastoletnich uczniów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.