Skocz do zawartości

Liderka Kongresu Kobiet - Niegodne słowa o mężczyznach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Trafiłem właśnie przed chwilą na pewien ciekawy, króciutki wywiad z panią Manuelą Gretkowską z "Kongresu Kobiet".
Pozwolę sobie zacytować słowa:
"Polska jest zapijaczonym facetem depresji i to jest przeszkoda dla Polski, a nie fantastyczne kobiety"
"Kobiety Polki są lepiej wykształcone.." i UWAGA! "..mają lepiej poukładane w głowach" 
"Myślę, że mężczyźni powinni iść do psychiatry i dostać środki antydepresyjne.."

Oczywiście nie zabrakło stwierdzeń typu "patriarchalne dziady, hodowla kobiet w klatkach" etc.
Teraz odwróćmy sytuację... - czy gdyby mężczyzna powiedział takie same słowa o kobietach - czy prowadzący nie przywaliłby mu w twarz?
Czy nie byłoby nagłówków w wyborczej, że kongres mężczyzn planuje holocaustu kobiet?
 

A może tu jest jakieś drugie dno?
Może tu chodzi tylko o ten paskudny patriarchalny pis?
W takim razie dlaczego ona odwołuje się do wszystkich mężczyzn?
Nawet jeśli, to i tak nie zmienia faktu co by się stało z mężczyzną gdybyśmy odwrócili role :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza cywilizacja upadnie, to pewne. Kiedyś państwa w których zaczynały rządzić nieodpowiednie osoby np kobiety po prostu znikały z mapy.

Teraz jest trochę inaczej, po prostu zostaniemy albo skolonizowani przez ludność z krajów gdzie kobiety są pod butem albo sami wymrzemy przez demografie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są wyszktałcone lepiej, to 

a) czemu mniej zarabiają

b)tak mały procent z nich prowadzi działalność gospodarczą

 

Oczywiście pomijam ukończone studia z kieunków Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Zarządzanie, Psychologia, Socjologia, Europeistyka i inne tego typu śmiechowe kierunki.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest krzyk, wołanie o to, żeby wreszcie wpadł jakiś silny skurwiel, który będzie miał w dupie babskie jęki i zrobił z nimi porządek. Kilku najbardziej rozwydrzonym i agresywnym w pluciu jadem musi najpierw złamac karki. Kilku wymierzyć kare po kilkadziesiąt batów, wtedy reszta poczuje, że ktoś naprawdę rządzi, i się uspokoją. Dosłownie się uspokoją.
Kobiety są ewolucyjnie tak zaprogramowane, że czują się lepiej nawet podczas wojen, ale kiedy wiedzą, że jakas silna ręka walczy o ich spokój, niż w czasie pokoju, kiedy nie czują że samiec jest silny i może je obronić.

Feminizm jest takim papierkiem lakmusowym. To są testerki siły samców w swoim stadzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś Panią Manuelę zatrudni na stanowisku prezesa dużej spółki giełdowej i zobaczymy jak sobie poradzi:P

Zwróciliście uwagę co to za chłopiec prowadzi z nią wywiad? Na końcu powiedział: jestem za. Czyli jest za tym żeby wysłać go do psychiatry itp.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko na temat dla wszystkich PAŃ wyborców.
Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu albo rozjaśni mi umysł.

Skoro w Polsce jest więcej POLEK niż POLAKÓW. I one są tak bardzo wkurwione na tych facetów.

To dlaczego te białogłowe nie głosują na partie kobiet, nie wygrywają wyborów i nie rządzą naszym krajem?
???????????

Kobiety głosują na facetów?
Ale jak to?

Edytowane przez Łapinski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, czader napisał:

Oczywiście pomijam ukończone studia z kieunków Bezpieczeństwo Wewnętrzne

Dokładnie. 
Znam takiego jednego głąba co ledwo maturę zdał.

Taki zwykły prostak i cwaniaczek - tylko dupy i chlanie mu w głowie.
Ledwo zdał maturę, a przyjęli go na jakieś Bezpieczeństwo Wewnętrzne ?

 

34 minuty temu, Krugerrand napisał:

Zwróciliście uwagę co to za chłopiec prowadzi z nią wywiad? Na końcu powiedział: jestem za. Czyli jest za tym żeby wysłać go do psychiatry itp.

Zachowanie godne zwykłego lizodupa i biało-pizdeo-rycerza.
Oczywiście musiał tak gadać bo:
Po pierwsze był na wizji
Po drugie reprezentował jakąś tam matrixową telewizję jak rzetelny dziennikarz matrixowy.
W związku z czym nie mógł sobie pozwolić wbicie a nawet najbardziej tępej i malutkiej szpileczki w stronę kobiet.
Matrix by się nim zajął.
Albo co gorsza - kobiety z kongresu.

Ps. Moderatorów bym bardzo prosił o złączenie postów!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest kierunek Bezpieczeństwo Międzynarodowe, czy wewnętrzne, bo to ważne kierunki, ale sposób rekrutacji. To się tyczy większości Uniwerków. Liczy się ilość studentów a nie jakość.  Proszę nie deprecjonować takich kierunków, tylko system, który zniszczył szkolnictwo wyższe. Wyższe, gdzie doktorat znaczy tyle ile dawniej matura.  

 

Zwiększona liczba samic również wpłynęła na jakość studiowania. Kujonki są dobre w wiedzy odtwórczej, ale jak dyskutuje się poza tzw. kserówkami to mają problem i się zawieszają. 

 

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam, gdzie jest prokuratura? Przecież to jest nawoływanie i wzbudzanie nienawiści do drugiej płci, gdzie służby? Gdzie prezydent?

 

Dlaczego ten dziennikarzyna daje się pomiatać, jak może się zgadzać z tą mową nienawiści???

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jakaś damulka może oczerniać mężczyzn publicznie bez żadnych konsekwencji. Skoro są wykształcone, to czemu nie są "mądre"? Bo inteligencja na papierze to nie to samo co inteligencja, a na pewno jeszcze co innego niż mądrość. Kobiety przeważnie nienawidzą mądrościowej wiedzy np filozoficznej, duchowej, bo są przez naturę kształcone do bycia przyziemnym inkubatorem biologicznym, rozumiem to, ale do cholery one swoje instynktowne, prymitywne popędy do niszczenia słabszych samców werbalizują publicznie jako mądrościowe wnioski! 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi {...} Samiec twój wróg!" :D

Postawa tej pani jest całkowitym zaprzeczeniem treści jej przekazu, jakoby była lepiej wykształcona, mądrzejsza i miała poukładane w głowie. 

 

A jeśli główną linią programową tego Koła Gospodyń Miejskich jest odsunięcie mężczyzn od wszystkiego, posadzenie przed TV i to wyczerpuje wszelkie programy ekonomiczne i społeczne, to kto tu się nadaje do leczenia? 

 

Na marginesie, otwierającym blok sabatu pt. "centrum zdrowia" jest wykład "Gdy życie boli - nie bójmy się lęku. Wygrać z depresją". Hm, niech panie posłuchają rady Gretkowskiej i zaczną brać prozac, zamiast tracić czas na wykład. Chociaż jeszcze zabawniejsze jest otwarcie bloku "centrum dialogu kultur" - "modlitwą ekumeniczną". A potem chyba biegiem na marsz w obronie skrobanki pod meczet. :D

Oj, pokręciło te nasze panie, pokręciło. Ponoć jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Coś w tym może być.

 

Chyba w wolnej chwili poczytam o tym zlocie więcej, bo zdaje się, że da się z tego nakręcić niezłą bekę. 

 

p.s. Dziennikarz - postawa uwłaczająca nawet godności medialnej prostytutki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą panią. W 2006 "Partia Kobiet" wydała manifest, w którym ta pani mówiła, że Polska jest kobietą!

 

http://www.fragen.nu/atria/fragen/gretkowska-polska jest kobieta.pdf  <--- link do manifestu

 

Następnie Partię Kobiet spotykała porażka za porażką w kolejnych wyborach. Były nieudolne, a ich plan polityczny, zawarty w ww. manifeście miał tylko dawać więcej kobietom, ale nie mówił dokładnie jak i pomijał inne ważne kwestie, np. gospodarkę. Czyli zwykłe babskie pierdololo, ogólnikowe, ładnie brzmiące hasła, bez szczegółów. Po jednej z porażek nastąpiła zmiana w Postrzeganiu naszego pięknego kraju.

 

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/polska-to-nie-kobieta-to-zapijaczony-nieudolny-facet-z-depresja,115395.html  <--- link do art.

 

Jak się domyślacie, już wtedy (2009 rok, po wyborach do Parlamentu Europejskiego, w których startowała ta partia, z żałosnym rezultatem), ta pani zaczęła twierdzić, że Polska to zapijaczony mężczyzna. Rozgoryczona porażkami Partii Kobiet, zaczęła tradycyjnie obwiniać za wszystko mężczyzn, nie zdając sobie sprawy, że ten program wyborczy był gorszy niż beznadziejny. Ale chyba nikt nie oczekiwał, że kobita-feministka z nadmuchanym ego, zacznie szukać winy po swojej stronie.

 

W tym "manifeście" jest kilka śmiesznych kawałków, które można odnieść do rzeczywistości po 12 latach od publikacji, wg mnie "najlepsze" z nich to:

 

  • W Szwecji, w tej strasznie wyzwolonej obyczajowo Szwecji, dziewczynki rozszarpałyby chłopców znęcających sie nad jedną z nich. Różnica mentalności i kultury.
  • Zarezerwowałam domenę www.polskajestkobieta.org – trzeba ją uruchomić. Proszę zgłaszajcie się – informatyczki, graficzki, gospodynie, bezrobotne, ekonomistki, światli mężczyźni, prawniczki, kobiety znane i nieznane,
  • Dlatego nie mogę usiedzieć w domu zastanawiając się co dalej? Zdesperowana poszłam do pięciu sąsiadek w mojej wsi. Okazało sie, że myślą podobnie. One następnego dnia dogadały się z innymi. Wypróbowana i skuteczna metoda wzorowana na zorganizowanej w piątki Armii Krajowej. W dwa dni jest już nas dwadzieścia pięć.
  • Bo Polska to my, gwałcone w naszych prawach, spychane na ostatnie miejsce i nieludzko traktowane.
  • Niby dlaczego miałby zająć się kimś, kto trzyma butelki z mlekiem, a nie z benzyną, przecież polityka to sztuka wywierania nacisku. My, zamiast górniczych petard, możemy rzucić pogardliwe spojrzenia.
  • Moja pięcioletnia córeczka jest nieplanowaną wpadką. Nie usunęłam ciąży, nie tylko dlatego, że mogłam wychować dziecko i jestem katoliczką. Życie jest dla mnie czymś tak niesamowitym, że prawdopodobnie nie odważyłabym się na aborcję, jestem na to za słaba psychicznie. Ale każda kobieta ma prawo decydować o tym czy ją stać emocjonalnie, materialnie zachować nieplanowaną ciążę
  • Nie wiem z jakim rodzajem kobiet obcują w nawale zajęć posłowie, ale jest to raczej opis gumowej lali, niż kobiety z krwi i kości.

W jednym z wywiadów powiedziała pewną rzecz, która poniekąd pomaga zrozumieć jej postawę:

"Mój ojciec był totalny, bezkrytyczny dla mnie i w moich oczach bez wad. Nie powinno się dostawać takiej miłości. Za mało nie dobrze, ale za dużo chyba też. Jeżeli dziewczynkę wychowuje bałwochwalczy tatuś, potem żaden partner mu nie dorówna. Kiedy byłam mała, siedziałam na kredensie i tłukłam rodzinne kryształy, a tata w zachwycie podawał mi następne – bo dziecko świetnie się bawi. Uwielbiam go, ale konsekwencje tego jednak trochę się ciągnęły. Tatuś urządził na przykład histerię na moim ślubie."  link do źródła ---> http://kultura.dziennik.pl/artykuly/66975,gretkowska-penis-najlepszym-przyjacielem-kobiety.html

 

Dodatkowo miała kilkuletni romans z dużo starszym reżyserem (prawie jak te z #metoo), którego potem obsmarowała od najgorszych, żeniła się kilkukrotnie, przy czym każdy podczas śluby był tym jedynym/wymarzonym. Nie radziła sobie w życiu miłosnym, więc doskonale rezonuje z feministkami chorymi z nienawiści do mężczyzn, dlatego ją trzymają, by więcej kobiet ściągać na drogę nieszczęścia. Ona przynajmniej ma za to płacone i klepią ją po plecach, ale jej ofiary będą cierpieć same w biedzie. 

 

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.