Skocz do zawartości

Intrygujący ten grajdołek zalany męskimi łzami...


Czarna Śnieżynka

Rekomendowane odpowiedzi

A świat nie wierzy łzom. 

 

Pokręciłam się tu troszkę, rozejrzałam w lewo w prawo; i wyciągnęłam wnioski niewesołe.

Trochę martwię się o Was chłopaki. Przesuńcie czarno - biały strumień świadomości - nie każda kobieta to brudna sucza bez duszy, i nie każdy mężczyzna to aniołek kopnięty przez bezduszną w tyłek.

Serio. Nie wciskajcie sobie naprawdę przykrych obrazów płci... Szkodzicie przez to "samcom i samicom" po równo. Czyli ten tego sobie. 
Już nie mówię o tym że wartościowy facet który mi się podoba tu do Was zagląda...ech. :(

 

Mimo wszystko witam i pozdrawiam. 

  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grajdołek ?

 

Coś kiepskie te wnioski wyciągnęłaś skoro już sporo czasu tu jesteś. Boli prawda o sobie samej co ? :D

 

Dobrze, że ten facet tu zagląda, będzie miał świadomość prawdziwej natury kobiet i daj Boże nie da Ci się się zbałamucić.

 

Pozdrawiam !

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) 

 

Rozumiem Cię, ale idzie się przyzwyczaić. Na większość rzeczy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka ;) A można wynieść też coś dla siebie, wiele rzeczy się stąd o mężczyznach nauczyłam i wiem na co uważać.

Świat nie jest biało - czarny każdy w miarę ogarnięty człowiek to wie, na resztę nie ma co czasu tracić. 

Edytowane przez Fit Daria
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Czarna Śnieżynka napisał:

Już nie mówię o tym że wartościowy facet który mi się podoba tu do Was zagląda...ech.

Ciekawe co skłoniło tego "twojego" faceta do tego żeby zaglądał tutaj.
 

21 minut temu, Fit Daria napisał:

Świat nie jest biało - czarny każdy w miarę ogarnięty człowiek to wie, na resztę nie ma co czasu tracić. 

Jest czarno/biały.
Problem jest w tym kto kogo "dyma" w danym momencie i kto jaki ma w tym interes.
A cała analityczna otoczka tego zagadnienia to tylko próba rozmycia.
 

Edytowane przez Łapinski
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Czarna Śnieżynka napisał:

Nie każdy mężczyzna to aniołek kopnięty przez bezduszną w tyłek.


 

To akurat prawda i brać zdarza się o tym zapominać.

 

Ale to forum jest od wyciągania z głowy wyidealizowanego obrazu kobiet wtłaczanego do głowy mężczyznom od małego ze wsząd.

 

I w tej kwestii robi robote jak trza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Czarna Śnieżynka napisał:

nie każda kobieta to brudna sucza bez duszy

Na tym forum nie obrażamy kobiet. Powstrzymaj się i Ty.

 

48 minut temu, Czarna Śnieżynka napisał:

Już nie mówię o tym że wartościowy facet który mi się podoba tu do Was zagląda...

Ech ... nie da się go zmanipulować? ☹️

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Czarna Śnieżynka napisał:

Już nie mówię o tym że wartościowy facet który mi się podoba tu do Was zagląda...ech. :(

 

No właśnie, skoro to wartościowy facet, to czy zastanowiłaś się przez chwilę, dlaczego tu zagląda? A może pytałaś go, jeśli nie, zrób to koniecznie :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Czarna Śnieżynka napisał:

Już nie mówię o tym że wartościowy facet który mi się podoba tu do Was zagląda

Jeżeli wiążesz z nim jakieś poważniejsze plany, to przemyśl 100 razy swoją decyzję. Za kilka lat możesz mieć wygarniane, że rolą kobiety jest posłuszeństwo wobec mężczyzny zajmowanie się domem ale również praca na etat. :) 

 

Na tym forum dowiesz się jedynie tyle, że każda Twoja wypowiedź to kłamstwo i manipulacja, a jeżeli nie to znaczy że "jesteś inna niż wszystkie", Twoja samoocena, smopoczucie może polecieć bardzo szybko w dół, a Panowie nie pociągną Cię w górę, tak jak jeden forumowicz napisał - Ty jesteś kobietą, więc napiszą co najwyzej, żebyś nie stawiała się w roli ofiary, bo wszystko jest TWOJĄ winą, wyborem, przecież nikt Ci nic nie kazał. Panowie są tutaj bezduszni wobec kobiet i mają pretensje, że kobiety również takie są :) 

Pozdrawiam.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Przyznaj się.
Przecież ja wiem, że lubisz takie traktowanie.
Ta dominacja. Silna ręka łapie Cię za włosy. Drugą obejmuje talię.
Próbujesz coś powiedzieć ale on nie pozwala na to.
Siłą wkłada swój język w Twe usta.
Bronisz się a wtedy on obraca się brzuchem do łóżka i podnosi tyłek do góry.
Klęczysz odwrócona tyłem do niego.
Ściskasz prześcieradło swoimi dłońmi.
Zapierasz się instynktownie.
..... :) idę na dwór

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mrowka napisał:

Panowie są tutaj bezduszni wobec kobiet i mają pretensje, że kobiety również takie są :) 

Pozdrawiam.

Przepraszam, ale o mnie też mówisz?
Przecież tak się nam miło rozmawiało ? 
 

Godzinę temu, Czarna Śnieżynka napisał:

uż nie mówię o tym że wartościowy facet który mi się podoba tu do Was zagląda...ech

Heheh skoro jest wartościowy to wiadomo dlaczego wylądował na tym forum :) 

 

 

40 minut temu, El Cucuy napisał:

Przez chwilę się dziwnie poczułem, ale po chwili namysłu chyba wiem o kogo chodzi w kwestii tego faceta, co tu zagląda.

Hahah no co ty, o kogo może chodzić? :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.