Skocz do zawartości

Intrygujący ten grajdołek zalany męskimi łzami...


Czarna Śnieżynka

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mrowka napisał:

Na tym forum dowiesz się jedynie tyle, że każda Twoja wypowiedź to kłamstwo i manipulacja, a jeżeli nie to znaczy że "jesteś inna niż wszystkie", Twoja samoocena, smopoczucie może polecieć bardzo szybko w dół, a Panowie nie pociągną Cię w górę, tak jak jeden forumowicz napisał - Ty jesteś kobietą, więc napiszą co najwyzej, żebyś nie stawiała się w roli ofiary, bo wszystko jest TWOJĄ winą, wyborem, przecież nikt Ci nic nie kazał. Panowie są tutaj bezduszni wobec kobiet i mają pretensje, że kobiety również takie są :) 

Już Ci to pisałem, ale powtórzę: Twoje uprzedzenia mocno dają o sobie znać, jeśli tylko to wyczytujesz z tego forum. Współczuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Łapinski napisał:

Przecież ja wiem, że lubisz takie traktowanie.
Ta dominacja. Silna ręka łapie Cię za włosy.

Są rzeczy ważniejsze niż zajebisty seks czy namiętność. 

2 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Przecież tak się nam miło rozmawiało

Ok, Ty jesteś w mniejszości :D 

Teraz, tytuschrypus napisał:

Twoje uprzedzenia mocno dają o sobie znać, jeśli tylko to wyczytujesz z tego forum.

Wasze uprzedzenia też dają o sobie znać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mrowka napisał:

Wasze uprzedzenia też dają o sobie znać :) 

Nie ma już w Polsce komunizmu, towarzyszko. Co to za liczba mnoga? Ja pisałem o Tobie, a Ty jedyne co jesteś w stanie napisać to po pierwsze o jakiś "was", a po drugie kontrargument na zasadzie: "a u was murzynów biją". Serio, to jest Twoja merytoryczna odpowiedź? 

 

Jesteś uprzedzona, ale tylko sobie racjonalizujesz przyczyny swojego pobytu tutaj. My to wiemy, słoneczko:) 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Honey Badger napisał:

@Mrowka zapomniała dodać że jesteśmy chamy, gbury i prostaki. A do tego staszne szowinistyczne, mizoginistyczne świnie.?

Jest jeszcze jeden bardzo ważny "argument": na dodatek wszyscy jesteśmy zakompleksieni, bo mamy krótkie przyrodzenia:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czarna Śnieżynka napisał:

nie każda kobieta to brudna sucza bez duszy

Ale każda to mówi :). Ja jestem inna itp. Skoro mówisz to samo, co inne to czym się różnisz? Przestańmy udawać wyjątkowych. Chyba presja społeczna to na nas wymusza. No bo jak mamy być szczerzy. Która kobieta znajdzie faceta, gdy będzie mówić otwarcie co myśli, jaki jest jej cel. Facetów oczywiście też to się tyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mrowka napisał:

Na tym forum dowiesz się jedynie tyle, że każda Twoja wypowiedź to kłamstwo i manipulacja, a jeżeli nie to znaczy że "jesteś inna niż wszystkie", Twoja samoocena, smopoczucie może polecieć bardzo szybko w dół, a Panowie nie pociągną Cię w górę

Co tu jeszcze robisz? Kliknij wyloguj, bo jeszcze harakiri przez nas dokonasz :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Mogę Ci zadać jedno pytanie? Czemu siejesz zamęt na forum? Czemu generalizujesz? Po co tu siedzisz, skoro jest tu TAK BARDZO ŹLEEEEEEEEEEEEE?

Oskarżysz nasz o przemoc psychiczną, bo zamykamy kobiety w rezerwacie i każemy stosować się do zasad oraz reguł? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

Po co tu siedzisz, skoro jest tu TAK BARDZO ŹLEEEEEEEEEEEEE?

Oskarżysz nasz o przemoc psychiczną, bo zamykamy kobiety w rezerwacie i każemy stosować się do zasad oraz reguł?

Bo kiedy już zaczynam wierzyć w facetów, i myślę że mogę sobie odpuścić, wracam tutaj, żeby się przekonać, że nie. I wracam do pracy, bo w przyszłości mój facet może mi wyliczać każdą złotówkę i rzucać tekstami: "czym ty jesteś zmęczona, skoro cały dzień w domu z dzieckiem siedzisz". :) 

Kiedy nie "siałam zamętu" i starałam się dopasować do tematyki forum, to prawie każda moja wypowiedź była kwitowana tekstem "kłamiesz i manipulujesz, my wiemy jak jest naprawdę", "tak tak, jesteś inna niż wszystkie", więc przestałam się dopasowywać, zwłaszcza że chcąc stosować mądrości i rady z forum czułam się jakbym nie była sobą, bo przecież zawsze muszą udawać miłą i uśmiechniętą, nawet jeżeli mam gorszy dzień, żeby facet dobrze czuł się w moim towarzystwie. I nie chcę powiedzieć, że facet ma się źle czuć w moim towarzystwie, ale nie koniecznie jest mi w smak bycie uśmiechniętą kiedy coś mnie gryzie.

I nie, nie oskarżam Was o przemoc psychiczną ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2018 o 18:59, Qaikwow napisał:

Nie reagujcie na te przynęty. Tutaj na forum mówi się jak jest, dlatego niektórych boli tyłek.

Właśnie nie!

Jak atakują to trzeba odpowiadać ogniem.
Artylerią rakietową walić całymi seriami.
Wysłać piechotę wspartą dywizjami zmechanizowanymi.
Na tyły rzucić desant.
A w powietrze wysłać kilka eskadr bombowców żeby bombardowały teren aż ostatnie źdźbło trawy nie zostanie D:

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/17/2018 at 6:33 PM, Mrowka said:

Są rzeczy ważniejsze niż zajebisty seks czy namiętność. 

Ok, Ty jesteś w mniejszości :D 

Wasze uprzedzenia też dają o sobie znać :) 

To meskie forum.

Moze po prostu przenies sie na kafeterię?

Dlaczego kobiety musza sie wpieprzac na nie swoje pole?

Zeby udowodnic ze sa tak dobre jak mezczyzni?

Przeciez sa lepsze, nie musza nikomu niczego udowadniac.

Milo sie z toba rozmawialo.

Zajrze na kafeterie, pisalem tam swojego czasu.

 

(Facetowi powiedzialbym: wypierdalaj stąd czyli zwaz ze potraktowalem cie delikatnie, jak kobiete, wiec juz masz fory choc Jestes Rowna Mezczyznom czyli to juz od poczatku to nie jest rowna gra)

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.