Skocz do zawartości

Niszczenie poukładanych nowych wzorców przez niektóre samice na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż czytam najnowsze tematy i często się w nich udzielam( nawet dostałem banana za spamowanie ostatnio, pozdrawiam serdecznie @Eleanor ? )

 

Postanowiłem założyć ten temat o manipulacji feministek na forum czy też dziewczyn o zapędach feministycznych.

Uważam, że czytanie co po niektórych pań daje mi się we znaki, tzn czytając któryś raz jakąś głupotę boję się, że wejdzie mi do podświadomości. 

Myślałem, że na forum nie ma możliwości ignorowana co po niektórych zawodniczek/ zawodników ale okazuje się, że jest i zastanawiam się czy czasem nie użyć tej mocy.

 

Jak wy się zapatrujecie na to chłopaki, bo gdy człowiek widzi jakie kosmosy co po nie które istoty ludzkie tu wypisują to aż głowa boli, że coś z tych chorych poglądów (lub biało rycerstwa) może nałożyć się na te aktualne(dobre poglądy) i niestety ogarnia mnie zimny pot na samą myśl o tym. 

Swoją drogą podziwiam sam siebie oraz innych braci samców w szczególności kilku, że z taką siłą, powagą skrupulatnością są w stanie odpisywać wciąż na nowo prosto, rzetelnie iż dziecko by zrozumiało pewnym samicom a one i tak mają to głęboko w pupie i albo poprzekręcają lub głewno zrozumieją albo raczej nie chcą zrozumieć czy czegoś tam przyznać.

Także, ja raczej dam co pewne osoby na ignor listę i spokój w mym życiu na forum znów zagości a innym braciom radzę to samo i przede wszystkim nie odpisywać i wdawać się w dyskusję.

Świetnie odpisał to Pan Kamil Cebulski, że z lewakami kobietami nie ma co w ogóle rozmawiać :

 

Jak wy się Panowie zapatrujecie na to czy też zignorujecie a może uważacie, że nie mają wpływu te banialuki co to są nie raz pisane, przez nasze kochane "KSIENRZCZNICKI".

 

Pozdrawiam  serdecznie.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, że wchodzą tu z butami przedstawiając swoje racje, wręcz narzucając nam swoją wizję o tym jak relacje damsko-meskie powinny wyglądać. A powinny wyglądać idealnie, tak jak mają w swoich glowkach, coś jak, nowy użytkownik piszę, że zostawiła go dziewczyna, bla bla, koniec świata, armagedon. Idealny przykład to ostatni wątek "Bycie singlem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wejdzie do podświadomości, jeżeli będziesz czytał uważnie i obserwował swoje reakcje. Czytanie głupot, które piszą panie to wspaniały trening. Śmiało możesz czytać i wyciągać wiedzę, jednocześnie pamiętaj jak zbudowany jest Matrix ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest dla Pań bardzo drażliwym miejscem, ponieważ świetnie obnaża ich chybotliwą naturę.

 

Bracia uczą się jak prawidłowo postępować z kobietami, i wyrobić sobie zdrowy światopogląd, co nie jest na rękę naszym Paniom, gdyż niszczy ich ogólny plan wobec facetów. Nie potrafią poradzić sobie z prawdą o sobie samych, i dlatego poprzez zakładanie tematów, czy zaczepne komentarze próbują zburzyć panujący tu porządek.

 

Wystarczy to zrozumieć, i żadna panna nie będzie w stanie wyprowadzić Nas z równowagi ;)

 

To jest Nasza wspólnota, a Panie mają prawo wyrażać swoje zdanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację tylko żebym był jasno zrozumiany, rzeczową dyskusję zrozumiem ale ignorowanie argumentów albo jakieś wypaczanie ich uważam za słabe, są na forum fajne dziewczyny wręcz skarby, które naprawdę reprezentują godnie samice i życzyłbym sobie więcej takich w skali świata, naprawdę pełen szacunek w ich stronę i wszelkie ukłony.

Niestety pojawiają się też nowe "panny" co sieją niezły zamęt na forum, wystarczy spojrzeć na ilość stron w ostatnich wątkach, jeden to miał aż 16 czy 17.

My się produkujemy a tu nic tylko w kółko to samo i wymyślanie koła od nowa.

 

Dzięki wam za wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ja mam dokładnie takie samo zdanie. Te wątki da się czytać, przynajmniej dla mnie, do pewnego momentu, jest to zwykle ok. 3-4 stron i dalej nie idzie. Wciąż powtarzane te same brednie, kompletne zamknięcie się na argumenty drugiej strony, przeinaczanie wypowiedzi i wmawianie, że się wie lepiej niż ktoś kto to przeżył lub właśnie widział na własne oczy i tworzenie offtopu. Najbardziej rozbawiło mnie to jak w wątku o tym jak kobieta ma się ogarnąć, jeden z Braci napisał, że można przecież się ubierać w tzw. lumpeksach, to autorka odpisała, że jej się nie chce. A potem zdziwienie i pytania jak żyć. To ręce opadają.

Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która zauważyła na forum wysyp jakiś nowych Samic, co to ledwo się zalogowały to już pozakładały wątki, ktore zamieniły się w takie burze.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Czy to na forum czy w realu. Panie zawsze będą powtarzać w kółko swoje brednie i nieważne, że posiadasz argumenty, czarno na białym prawdę- a nie pogląd.

A mnie cieszy, że się tutaj wypowiadają. Im więcej, tym lepiej. Może coś wejdzie do głowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Świetnie odpisał to Pan Kamil Cebulski, że z lewakami kobietami nie ma co w ogóle rozmawiać :

Ja już to obszernie opisałem tutaj:

 

 

W tym miejscu dodam tylko tyle, że dyskusja z nazwijmy to "prawakami" jest równie bezsensowna. Tak jak z każdym człowiekiem owładniętym ideologią, a taką jest feminizm. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Niszczenie poukładanych nowych wzorców przez niektóre samice na forum

W 100% zgadzam się z autorem i również zastanawiałem się ostatnio, czy te kobiety robią kurwę z logiki bo trollują, czy one tak na prawdę i ta od "mentalnej dziewicy" i druga co pisze o rachunku ekonomicznym a potem dorabia do tego całą martyrologię kobiecego "poświęcenia" i wyższych wartości rozmawiać z taką, to jak głową w mur napierdalać, więc ja już się na rezerwacie nie będę zbyt często udzielał, bo to najzwyczajniej nie ma sensu, szkoda nerwów.

 

Piszesz kobicie o wkładzie finansowym w związek, a ta Ci wywija kota już nawet nie ogonem, ale do góry nogami, nie odnosi się do argumentu, nie broni też swoich tylko sypie się kolejny słowotok, większość rzeczy kwitując "to jest Twoje zdanie, ja mam swoje" co ma oznaczać, że każdy ma swoje zdanie i każde zdanie liczy się jako "jeden" xD nie ma stanowiska lepszego czy gorszego, czy profesor akademicki, czy debil ze szkoły specialnej ich zdania są różne, a więc żadne nie jest lepsze czy gorsze.

 

Podsumowując:

1.robienie kurwy z logiki;

2.relatywizowanie wszystkiego jak brakuje argumentów;

3. nie odnoszenie się do kontr-argumentów, zamiast tego rzucanie kolejnych nieugruntowanych tez;

4.ataki personalne i próby stosowania"shaming language" na tym forum jeszcze nie mamy złych kobiet, na taką kafeterię czy netkobiety idźcie tam to jest dopiero w kontrowersyjnych tematach nawałnica shaming+neg+wjazd na ambicję i szarpanie ego zamiast argumentów, tu jest względnie dobrze panie starają się jednak pilnować tu bardziej niż na innych forach;

5. tematy mające odpowiedzieć na problem typu "jak zostać milionerem w 3 dni nie wychodząc z domu" i "jak zostać seksbombą mając 200 kilogramów nadwagi, bez diety i ćwiczeń" przy czym wszelkie rady( jeśli nie jest to magiczna pigułka zwalczająca w mgnieniu oka wszelkie trudności) nie są zwykle brane do serca, a topici są po to, żeby się wygadać w nich i nic więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział, że myślenie Pań w wielu tematach jest myśleniem kogoś o niesłychanie elastycznym umyśle. Kobiety trochę używają logiki na tyle na ile potrafią, a trochę emocji, przeplatają logikę z emocjami w wypowiedziach, próbując jednocześnie trochę trollować i zwracać na siebie uwagę. Taka jest kobieca natura, nie ma sensu z tym walczyć, grunt to zrozumieć jak niebezpieczna potrafi być istota o tak giętkim umyśle - i traktować ją poprzez to z dystansem i szukać tego co najcenniejsze ma kobieta - seks, swoje wdzięki.

 

Jeśli natomiast dana kobieta nie zapewni Ci seksu ani nawet szansy na niego, najlepiej dla swojego zdrowia psychicznego mieć ją po prostu na ignorze.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Przemek1991 napisał:

To forum jest dla Pań bardzo drażliwym miejscem, ponieważ świetnie obnaża ich chybotliwą naturę

Przypuszczam że to ciekawy eksperyment który właśnie ma nam to uświadomić. Trafiają tu kobiety które pewnie w dużej części się z nami zgadzają i uważają że są inne bardziej doświadczone i patrząc szczególnie na te młodsze pokolenia stwierdzają że tezy głoszone przez Marka są ok ale ... niestety podczas dyskusji bardziej dogłębnej wychodzi co wychodzi.

 

Moim zdaniem połączenie logiki i emocji to mieszanka wybuchowa dlatego mimo schematu kobiece postępowanie jest takie nieszablonowe. 

Edytowane przez maVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kingboss napisał:

Po porostu nie czytam tematów w rezerwacie

Mizogin przebrzydły. ?

 

2 godziny temu, arch napisał:

myślenie Pań w wielu tematach jest myśleniem kogoś o niesłychanie elastycznym umyśle

Myślenie wielu pań jest tak elastyczne, że fizjologom się nawet o tym nie śniło. Elastyczna gumka od majtek jest jak tytanowy nieruchomy drągal w porównaniu z potencjałem pań które każdego kota potrafią odwrócić ogonem. Pani zracjonalizuje dosłownie wszystko. Nigdy nie jest winna. W serialu Klan Czesia dała dupy najlepszemu koledze męża. Czyja wina? Tego kolegi, bo on ją uwiódł. I jej męża, bo go nie było w domu bo pracował. Ona niewinna, jak żona cezara.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.