Skocz do zawartości

Słownik języka kobiet – tłumaczenie na męski


Rekomendowane odpowiedzi

Ok Bracia nie widzę takiego tematu a zapewne wielu z Was może przytoczyć takie sytuację – schematy. Celem nie jest negatywne przedstawienie niewiast, ale po prostu pokazanie mechanizmów (których, same bidule często nie są świadome)

 

Słownik języka kobiet – tłumaczenie na męski

 

Niewiasta (po 2 rozwodach) mówi:

“Nigdy nie zdradziłam swoich mężów”

 

-Niewiasta reklamuje siebie jako tą jedyną, wierną, idealną partia dla Ciebie – zostaleś zaakceptowany jako kandydat na partnera i w jej głowie jest szansa na związek.

-Stwierdzenie jest tzw. Półprawdą –niewiasta poza małżeństwami miala inne długoterminowe związki, gdzie jak sama przyznała (po kilku lampkach wina) było walone na boku. Wniosek jak wyżej reklama i próba wybielenia oraz ukrycie wyparcie niegatywnych emocji związanych ze zdradami. Dobre uczynki są ważniejsze niż te niegodne.

Edytowane przez Pytonga
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zastanowić, nie wiem co czuję, dajmy sobie trochę czasu.

 

Pani już czuje, że nie chce z Tobą być i potrzebuje więcej przestrzeni na szukanie nowej gałęzi, albo jest już w trakcie i potrzebuje do tego tzw. legitymacji, ewentualnie zabezpiecza drogę odwrotu.

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport to moja pasja! - tymczasowy przymus zgubienia sadła w celu usidlenia najlepszych dostępnych genów męskich.

Po osiągnieciu celu (małżeństwo) zauważa się notorycznie brak czasu dla sportu oraz zaprzestanie kontynuowania owej pasji.

PS: to moje ulubione pojęcie w żeńskim słowniczku ?

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Drugiej takiej jak ja nie znajdziesz !"

 

Jak mogłeś mnie zostawić ! Mnie ?! Przecież jestem najlepsza na świecie ! Jeszcze pożałujesz, że mnie tak potraktowałeś...

 

"Jasne, nie mam nic przeciwko żebyś poszedł z kumplami na piwo"

 

Taa, pewnie będziesz podrywał jakieś szmaty, jasne, idź sobie ! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Miś czy ty mnie jeszcze w ogóle kochasz " ?

 

Pytanie na które nie ma dobrej odpowiedzi, tak zwany shit test do kwadratu albo potęgi entej.

Cokolwiek nie powiesz będzie źle przykład przykład :

Kobieta - Czy ty mnie jeszcze kochasz ?

Ty - Kocham Cię najmocniej na świecie tak mocno ,że czasami czuję iż nawet za mocno !

Kobieta- Tylko tak mówisz

Ty - Naprawdę tak uważam po czym NATYCHMIAST zmieniasz temat na obojętnie jaki jest to jedyne sensowne rozwiązanie tej chorej sytuacji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk Panowie:

 

- Ja jestem naprawdę dobrą osobą, tylko raz ukradłam buty!

 

Kilkukrotna próba wybielenia się ze swojego postępowania nie tylko w trakcie związku ale też z postępowania w przeszłości, chyba w myśl zasady że im więcej razy coś jest powtarzane to w to sie wierzy i przyjmuje jako pewnik (Kilkukrotnie mi powtarzała że jest dobrą osobą, a tylko raz wtrąciła to z butami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś fajny chłopak, na pewno kogoś sobie znajdziesz"

Czyli jesteś ciepła klucha, we mnie nie zamoczysz, kulturalnie spier... słabiaku.

 

"Patrz, taki z niego h.j i kombinator, co ona w nim widzi?"

Czyli, oj ale bym go ujeżdzała! Ups

 

"Staraj się"

Bądź nadal ciepły, płać, sponsoruj, orbiteruj, ja i tak już mam kogoś na oku ale nie mogę go urobić.

 

"Prawdziwy facet powinien....."

Jestem ładna, mam mieć i h.j ci do tego.

 

"Intercyza to brak zaufania"

O ku..a, mogę zostać z niczym, powaliło cię przegrywie

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 9
  • Dzięki 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy większej grupie: "hehe mój miś to na wycieczce by zginął beze mnie. Zapomniał nawet skarpetek i pasty! Hahah moje kochanie...".

 

Z pozoru urocze a ma za zadanie umniejszyć was w oczach innych kobiet a podnieść wartość waszej partnerki wśród mężczyzn, bo facet lubi opiekuńcze kobiety a kobiety nie lubią pierdołowatych facetów.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jak chorągiewka - pańcia jest nie zadowolona bo zmieniłeś zdanie pod jej wpływami (miękniesz).

Opycha je po dwie dyszki(pokazówka przed rodziną/znajomymi jaki to mis zaradny i sobie radzi na boku)/dorabia.

Dla ciebie się malowałam usprawiedliwianie/wybielanie bo kobieta nigdy nie wyłącza się z gry.

 

Co to za facet co coraz mniej zarabia(habituacja) już mi(kobieta)nie wystarcza ilość dostarczanych zasobów.

Jesteś złym materiałem na męża-  bez komentarza!

Samotna matka z dzieckiem - za mało skaczesz w koło pańci i ona jest nie dowartościowana i zarobiona opieką nad własnym dzieckiem.

 

Jak się nie zgodzisz za porozumieniem stron to będzie wyciągać takie brudy- szantaż emocjonalny i atak(nigdy się nie zgadzajcie!!!).

Bo ona niczego się nie dorobiła  -zabiera wszystko(czyli to nic)bo jej się należy . 

Pietrek/tomek/Zenek to.......... jechanie po ambicji aby coś wymusić.

 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.