Skocz do zawartości

Słownik języka kobiet – tłumaczenie na męski


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.06.2018 o 21:39, Magician napisał:

Uważam się za dość rozgarniętego człowieka ale nigdy nie potrafiłbym tak sprytnie odwrócić kota ogonem.

Po prostu Twoj logiczny umysł i tzw. wpojony Ci honor protestuje. Jak wskazuje praktyka, Panie ww. przeszkód nie mają, rządzi nimi pewien imperatyw, do tego po prostu mogą się tak zachowywać i są bezkarne. Przyczyny szeroko na forum omawiane. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język kobiet- ale jest jeszcze ten pozajęzykowy, język ciała, gestów etc Podawajcie też takie przykłady.
Znajoma z pracy, spokojna "cicha myszka", w te swoje jakieś dni płodne (bo jak to inaczej wytłumaczyć..) to dopiero odwalała mowę ciała. 
Jakie typowe gesty robi wg was kobieta na hormonach? Bo ja widzę zawsze to samo u wszystkich, nie chcę od razu pisać, niech się temat rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/26/2018 at 6:39 PM, StonekZiemniaczany said:

Co oznacza ...  (wielokropek)

Podczas niewinnej rozmowy o pogodzie, o dupie maryni, finansach, przyszłości, kurwa o czymkolwiek? 

Mnie się kojarzy z IQ porzeczki lub chorobą psychiczną, albo po prostu odpowiednik wyrażenia "weź nie pierdol"


Oznacza bałagan w głowie. To takie niedokończenie myśli ze względu na ich natłok. Oznacza też, że osoba nie jest zbyt wykształcona (w sensie wiedzy, nie dyplomów) gdyż nie wie jak stosować znaki interpunkcyjne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było, ale ja nie znalazłem więc zapodaję takie:

"Interesują mnie tylko poważne związki"

Czytaj już się wyszalałam na karuzeli / poprzedni przejrzał na oczy i zostawił / obecny jest chujowy a ja jestem wymagającą królewną/ no i w sumie dochodzę do ściany to czas znaleźć i usidlić frajera co teraz będzie mnie utrzymywał za okazjonalne danie dupy.

 

Ja coś takiego słyszę od panny to mi się uruchamia alarm jak przy ataku nuklearnym.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta na trzeźwo  mówi:

Nie szukam męża po dwóch stresujących, kosztownych rozwodach- nigdy więcej.

Nie chce więcej dzieci, mam dorosłą córke wystarczy.

 

Po kilku winkach – w łóżku na golasa

Myslę, ze byłbys dobrym meżem…

Myslę, ze byłbys dobrym ojcem…

 

Nie lubię randek, chciałabym aby nastepna była tą ostatnią i żebym znalazla tego jedynego, z ktorym spędze reszte zycia i wezmiemy slub. (Miała trzy randki w tygodniu – weekend ze mną – ja jak narazie w związku z rozwodem I sytuacją nie kwalifikuje się na bankomat – tylko to mnie ratuje – jestem do zadowalania.

Chcialabym miec dziecko, chłopca.

 

W poludnie podczas sniadania, juz na trzezwo

 

Nie małzenstwo jest nie dla mnie, nigdy! Nie chce mieć wiecej dzieci to tylko problem. Dlaczego sie głupio smiejesz?

 

 

Inna sytuacja:

Rozmowa o sexie na trzeźwo.

 

Ja, że w trakcie lubie robić fotki i filmiki oraz uzywać zabawki aby dodać pikanterii – kobieta oburzenie jak bym chciał zgwałcic nieletnią w kościele.

 

W nocy manewry po winku – niewiasta chodź nagramy ostry film- ja lubie później je oglądać jak Ciebie nie ma przy mnie I robić sobie dobrze. Chcesz zobaczyć moje zabawki I wyciąga pokaźny arsenał z szafy. Naprawde kopara mi opadła.

Edytowane przez Pytonga
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.07.2018 o 11:19, AR2DI2 napisał:


Oznacza bałagan w głowie. To takie niedokończenie myśli ze względu na ich natłok. Oznacza też, że osoba nie jest zbyt wykształcona (w sensie wiedzy, nie dyplomów) gdyż nie wie jak stosować znaki interpunkcyjne.

Natłok myśli i niedokończana myśl , ale reszta to bzdura!

Wielokropek jest niedokończoną myślą, jest to jakby zastanowienie lub ,,zaproszenie do rozmowy".

Często spotykany w literaturze.  Przykład:

-Ale jestem zmęczona........ (jeśli nic dalej nie pisze, to oznacza że pani oczekuje twojej reakcji)

C3PO - Ojej, ale panicz Luke wdepnął w gówno... Prawda R2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 12:27, Pytonga napisał:

Chcesz zobaczyć moje zabawki I wyciąga pokaźny arsenał z szafy. Naprawde kopara mi opadła.

Z taką kobietą to chyba nie sposób nudzić się w łóżku?

Nadawałaby się na dłuższy związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

- ale nie licz na nic wiecej na pierwszej randce. Ja taka nie jestem.

 

(Kurła tylko przyjedz i mnie porządnie .... ?? )

 

I tak najczęściej się właśnie dzieje.

 

A później

- a bo Ty tak na mnie działasz...(taa jak każdy ??)

 

(To Twoja wina, uwiódłeś mnie, ja starałam się opierać cały czas)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

"To nie ma sensu" - Nie wiem jak inaczej Ci powiedzieć, że to koniec.

 

"Teraz nie potrafię chyba być z nikim"- Potrafię być z kimś tylko nie z Tobą. (A nawet ten ktoś już jest). 

 

"Mam nadzieję, że będziemy mieli kontakt" - Chcę mieć ewentualne koło zapasowe, gdyby mi nie wyszło z tym nowym. 

 

"Traktuję Cię jak przyjaciela" - Jesteś dla mnie aseksualny.

 

"Jak chcesz" - Ma być tak jak JA chce.

 

"Nic się nie stało" - Stało się. 

 

"Utrzymuje kontakt z byłym, ale to tylko kolega" - Koło zapasowe jest dobre, zawsze mogę do niego wrócić, jak mnie wkurwisz. 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patton napisał:

"Fajny z ciebie chłopak ale sztywny"

- Oby będąc w Twoim wieku dalej być sztywny - z zbereźnym uśmieszkiem ;)

 

A jak jest młodsza i to wypomni:

- Stary facet nie jest tak stary jak stara baba.

 

Dziwnym trafem chyba żadna laska nie jebnęła focha na docinki jak powyżej. 

 

I najlepszy komplement jaki można otrzymać:

96e4cf10caee2.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.