Skocz do zawartości

Słownik języka kobiet – tłumaczenie na męski


Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione kity wciskane przez kobiety:

"Brzydzę się kłamstwem i obłudą" - wkręcam kity jak mało kto

"Nie szukam przygód" - tyle razy już dawałam dupy za frajer, że czas już zacząć dawać dupy za jakiś konkret

"Jesteś bardzo sympatyczny i spokojny" - jesteś nudnym frajerem, spadaj na szczaffff

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Moje ulubione kity wciskane przez kobiety:

"Brzydzę się kłamstwem i obłudą" - wkręcam kity jak mało kto

"Nie szukam przygód" - tyle razy już dawałam dupy za frajer, że czas już zacząć dawać dupy za jakiś konkret

"Jesteś bardzo sympatyczny i spokojny" - jesteś nudnym frajerem, spadaj na szczaffff

Prawda haha To z sympatycznym brzmi mile w gruncie rzeczy, ale dla kobiety taki sympatyczny i spokojny facet jest aseksualny.

Czy mieliście tak kiedyś jak dziewczyna wam mówiła - "nie masz żadnych minusów" jesteś "zbyt idealny"

Co to oznaczałoby?

hmmm ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMorda napisał:

O to jej chodziło, buduje obraz twojej wyjątkowości żeby poświęcał dla niej więcej.

Dokładnie! Tobie wydaje się, że jesteś dla niej kimś ważnym a prawda jest taka, że ona ten tekst ożeniła jeszcze paru kolesiom i wszyscy myślą, że coś znaczą i koło niej skaczą :)

 

 

Jeszcze jeden kit mi się przypomniał, który często u pań słyszałem i czytałem

"Szukam kogoś o wysokiej kulturze osobistej" - sama pochodzę z kompletnej patologii

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/4/2019 at 9:03 PM, wolnystrzelec said:

A teraz sam poproszę o tłumaczenie:

- nie chcę mieć dzieci, wkurzają mnie, nie nadaję się na matkę

- no idź teraz, zadzwoń do mamusi, poskarż się, jak ci źle

czuję się, jak dziwka (w rozmowach o życiu, nie w łóżku; dziewczyna na poziomie, studia III stopnia)

Zaczyna palić się lampka matka polka - trzeba być czujnym jak stado lisów

-shit test oraz okazanie braku szacunku

-możliwe, że się puściła ma wyrzuty ale jest w trakcie zracjonalizowania dlaczego i że to nie była jej wina ale partnera oraz innego faceta.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matek919 napisał:

Słyszałac takie coś od kobiety jak odbijać piłeczkę? 

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że kobiety nie rozumują tak jak my, juz to było wałkowane, one żyją emocjami nie logiką, żyją daną chwilą, emocją danej chwili, za godzinę bedą inne emocje i inna gadka, dlatego ważniejsze jest to co robią niż to co mówią, to co mówią może być jedynie pewną wskazówką ale to wszystko jest płynne i zmienia się jak w kalejdoskopie. Następna ważna rzecz to zrozumieć punkt widzenia kobiety, w miarę atrakcyjna kobieta ma zawsze wielu adoratorów - odwracając sytuację - jesteś Chadem i laski szczają na Twój widok, każda chcę Ciebie poderwać, na kazdej imprezie kilka panienek do Ciebie podbija - co wtedy robisz ? - jak to co, wybierasz te najlepsze i rokujące, innym wciskasz jakieś kity żeby je trzymać na swojej orbicie w razie czego itd od cała tajemnica wiary złoto i dolary.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMordaczy ego podbudowalo mi..Raczej nie bo nie ma człowieka bez wad :)

Usłyszeć takie coś to dobra rzecz, ale nie uwierzyłem w to.

Także pytam co z takim fantem robić jak jest taki tekst...?

Traktowac to moge jedynie jak wskazowka i juz :)Super bohaterem się nie czuje, bo taki jestem normalny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, matek919 said:

Także pytam co z takim fantem robić jak jest taki tekst...?

Traktowac to moge jedynie jak wskazowka i juz :)Super bohaterem się nie czuje, bo taki jestem normalny. 

 

To dlaczego moja wyobraźnia widzi jak ślinisz się z radości?

 

Uwaga generalna - jeśli nie wiesz co odpowiedzieć w danym momencie to lepiej nie mówić nic. Wystarczy wymownie na damę popatrzeć. 

Częstym błędem mężczyzny jest chęć odpowiedzi, bo tak trzeba, bo tak kulturalnie, bo shit-test trzeba odbić itd. Nie - mężczyzna nic nie musi robić, jeśli nie potrzebuje.

 

Jeśli już koniecznie chcesz odpowiadać na pojebane zaczepki lub słodzenie to rzuć coś w stylu: "Dobra, jasne - juz ci lepiej? A teraz wróćmy do normalnej rozmowy".

Pokażesz, że rozpoznajesz durne manipulacje i nie pozwalasz ich na sobie stosować. A u damy chomik zaczyna zapierdalac w karuzeli na trzecim biegu (bo shit-testy oznaczają włączenie drugiego). Potem zwyczajnie przejmujesz inicjatywę i od Ciebie zależy co z tym zrobisz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMordado tego dążyć...Dobra rada życiowa i to nie tylko w kontekście myśle w relacjach z kobietami 

:)

Budowa nad moją wysoka samoocena pracuje nad tym bo sam zauważam, że jest to istotna rzecz ogólnie w zyciu 

 

Następne teksty dziewczyn:

-do zobaczenia, kiedyś się spotkamy  (pożegnanie na koniec randki)

-bardzo Cię lubie, ale nie chce Cię ranić(kiedy już było kilka randek)

-namaciles mi w mojej głowie(jak rozumieć ten tekst...o co by w nim chodziło?)

 

Edytowane przez matek919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek919 W życiu realnym też idziesz po najmniejszej linii oporu? Wszystko chcesz dostać na tacy? Zacznij czytać, zbierać wiedzę i się uczyć, obserwować, zbierać doświadczenie. Nie wszystko co ktoś napisze na forum musi mieć odzwierciedlenie 1:1. Do chuja zrób ten wysiłek i czytaj zbieraj wiedzę! Na wszystkie pytania masz odpowiedź tylko kurwa zrób ten wysiłek i zacznij czytać a nie prosić o podanie na tacy!!!!!!!!!!!

Edytowane przez MMorda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 14:18, Ace of Spades napisał:

Jeszcze jeden kit mi się przypomniał, który często u pań słyszałem i czytałem

"Szukam kogoś o wysokiej kulturze osobistej" - sama pochodzę z kompletnej patologii

Ooooo to to ?

Tekst typu.

Jestem delikatna. Nie lubię jak przeklinasz itp.

Projekcja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytaty Jesse Livermoora, "madafaki" spekulacji, gry emocjami.

 

"Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu"

W odniesieniu do kobiet.

Kobieta (atrakcyjna) została stworzona tak by oszukiwać większość facetów przez większość czasu.

 

Nigdy, ale to nigdy nie gadać kobiecie o tym, że znamy zasady "tej" gry.

 

Przytakiwać, ale robić swoje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś co odpowiedziałem - czemu nie masz dziewczyny? Bo oszczędzam się dla Megan Fox i laske zamurowalo..kompletnie nie wiedziała co powiedzieć:) Lubię jak dziewczyna na to co się powie traci grunt pod nogami bo akurat takiej odpowiedzi się nie spodziewała i kompletnie zdezorientowana

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lecie tego roku byłem w weekend z taka znajoma co mieliśmy luźną na zasadzie znajomość jedynie oral, pocalunki, pieszczoty i próbowałem seks, ale nie chciała...Przed wypadem mówi - "Bądź grzeczny wieczorem" ja "Będę grzeczny i zobaczysz wieczorem nie zrobię nic".

Pierwsza noc łóżko małżeńskie zasnąłem od razu z mojej strony zero całowania, pieszczot...Na następny dzień ona mina zbitego psa, zaplakana...Ale to ja już Ciebie nie pociągam bo myślałam że będziesz coś próbował a ja mówię "zrobiłem wszystko po twojej myśli byłem grzeczny" a ona żałuję że tak mówiłam. 

Edytowane przez nowy00
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok to takie po Świąteczne.

 

Niewiasta wyjechała do swojego kraju na okres świąteczny gdzie zapewne obżerała się na maksa mimo wszystko teksty leciały

 

"Niesamowite mimo, że tyle jem ciągle chudnę" - "Coraz bardziej się sobie podobam"

Autoreklama była poparta fotkami z góry

 

Po przyjeździe okazało się, że chudła w drugą stronę i ledwo zmieściła się w jakieś spodnie, które kupiła przed wyjazdem na święta.

Oczywiście padł tekst nie mogę tego zaakceptować i na siłę wcisk..

 

Wnioski jak baba mówi, że cudownie chudnie mimo żarcia na maks to jest to pierdolenie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.