Skocz do zawartości

Wynik meczu Polska vs Senegal.


Zerwito

Wynik meczu Polska vs Senegal.   

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynki obstawiacie?



Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie, najlepiej jak komentowali te inne drużyny jakie to nie są cienkie a Polska jaka jest super i teraz mają.

Jebani mali ludzie..........

 

Na miejscu trenera bym przeprosił zrobił walkowera i powiedział, że rozwiązuję tą reprezentację i wrócimy ponownie za x lat z porządną zgraną drużyną a nie zbieraniną.

Ja kurwa z kolegami z podwórka mniej marnowałem podań niż ludzie, którzy w tym siedzą 24h i mają płacone za minutę dziennie 100 euro będąc w jakimś klubie.

ŻAAAAAAAAAAAAl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

2:1 dla Senegalu.

 

Patriotyzm to rzecz piękna, ale jakoś trudno mi być optymistą. Oczywiście, chciałbym się mylić.

No cóż, jak mówiłem, nie lubię mieć racji. Ale będzie na perfumy dla małżonki i nowy monitor dla mnie : )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców nie ma aż takiej lipy, po golu Krzychowiaka. 

Senegal nie strzelił nic z normalnej gry tylko 2 bramki przy spierdolonych interwencjach Polaków. Brawo Pazdan, który zagrał dobry mecz mimo ostatniej słabej formy. 

Nie przekreślajmy. Szkoda mi Roberta ? pewnie długo nie będziemy mieli tak wybitnego piłkarza, ale nie miał bardzo z kim grać. 

No cóż, ja mam jeszcze nadzieję. Na pewno będę kibicował i trzymał kciuki do końca.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m na chuj to gdybanie, przegraliśmy. Dziś nie było zbliżeń na Lewandowskiego, czasem pokazują jak się wkurwia bo nikt mu nie potrafi podać. A Nawałka, wystawia go samego, druga połowa z Milikiem, zesral się i tyle.  

 

Tyle razy o tym było. Nie jestem pesymistą, lecz Twój optymizm to porywanie się z motyką na słońce.  

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niestety zaczęliśmy  standardowo od porażki. Kolejny mecz z Kolumbią  pokaże nam czy wyjdziemy z grupy. Liczę na to, ale nasi zawodnicy dziś wyglądali jakby byli bez formy i mocy. Zobaczymy. Senegal jest z Afryki więc Senegalscy piłkarze byli wybiegani jak trzeba.

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech gra U21. Większe chęci.  I tyle mi wystarczy. Powtórzę raz jeszcze, reprezentant musi na boisku zostawić wiec niż pot, musi zostawić tam trochę zdrowa, Polacy nie maja na to ochoty. Prócz młodego Kownackiegiego, jakoś jemu się chciało. Może za gorąco było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.