Skocz do zawartości

Senegalczycy taranują dziennikarza TVN.


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Ksanti napisał:

Ano właśnie. Strach pomyśleć co by było gdyby taka dzicz przyjechała do Polski. A tu zobaczą jasnowłose blondynki :P

Pewnie to samo co z kobietami na zachodzie wchodzącymi  do ich obozów. Kiedyś dziennikarka weszła do dżungli w calais nakręcić materiał o biednych imigrantach, chyba nie muszę mówić co było dalej.

Edytowane przez SławomirP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maVen napisał:

pewnie dlatego emigrują do Europy tu towaru dużo :)

Jak obserwuje profil prezydenta Francji to tam notorycznie pokazuje się z jakimiś murzynami. Ostatnio była jakaś akcja że czarnuch superbohater wbił do płonącego budynku i uratował dziecko. Dostał zaproszenie do Macrona i odebrał francuskie obywatelstwo, podziękowania od strażaków, sprawa poszła po mediach.

 

W tym luwrze to już bardziej Afryka.

 

Czasem chciałbym być czarny, przytulić socjal, poruchać francuski, demolować ulice, być bezkarnym, cały dzień nic nie robić,a na koniec zrobią z ciebie bohatera narodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ksanti napisał:

Ano właśnie. Strach pomyśleć co by było gdyby taka dzicz przyjechała do Polski. A tu zobaczą jasnowłose blondynki :P

 

Jak to co by było? Niunie, co jedna, rozkładały by nogi z bananem na ryju, bo egzotyk, bo to "przygoda życia" :D   Niejeden Mukulele, Kali czy Bambo dostałby cipeczki z miejsca za "kolor", podczas gdy typowy polski facet musiałby spełniać chuj wie jak wiele, jak durnych wymagań żeby choćby śmieć się odezwać do jaśniepani ;)  

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Ksanti said:

Ciekawe czy to działa tak samo w odwrotną stronę. Ahh ale ten klimat Afrykański... kurna oni to wiedzą jak ruchać innych i jednocześnie zabezpieczyć własną dupę.

Z wielu murzynek które poznałem (kilka nawet chciałem zaprosić na randkę) żadna nie zbliżyła się ani trochę do poziomu ,,łatwości oddania się" jaki mają polki kiedy zobaczą czarnoskórego mężczyznę. 

Czyli w skrócie - czarnoskóry mężczyzna może mieć atrakcyjną polkę dużo łatwiej niż polak, podczas gdy polak musi się bardziej natrudzić aby zdobyć murzynkę niż polkę. 

Ogólnie jest dokładnie tak jak napisał @lxdead

 

1 hour ago, lxdead said:

 

Jak to co by było? Niunie, co jedna, rozkładały by nogi z bananem na ryju, bo egzotyk, bo to "przygoda życia" :D   Niejeden Mukulele, Kali czy Bambo dostałby cipeczki z miejsca za "kolor", podczas gdy typowy polski facet musiałby spełniać chuj wie jak wiele, jak durnych wymagań żeby choćby śmieć się odezwać do jaśniepani ;)  


Ogólnie to fajnie byłoby zrobić temat o tym jakie są społeczne, prawne i psychologiczne uwarunkowania tego że czarnoskóry mężczyzna o obiektywnym SMV 5/10 literalnie w każdym klubie w Warszawie po prostu tam będąc dostaje taką atencję i zezwolenie od tak kobiet że ma praktyczną gwarancję zaciągnięcia do łóżka albo nawet do kibla polki z obiektywnym SMV 8/10 - 9/10 podczas gdy polak z SMV 7/10 może co najwyżej liczyć na 50% szansy na ONS z góra 5/10 a najczęściej 4-3/10 a w drugą stronę to nie działa. To znaczy polak nie może bez trudu zdobyć czarnoskórej dziewczyny która jest 3 - 4 SMV wyżej od niego. Oczywiście taki temat nie wytrzyma zbyt długo bez gó*no-offtopu bo zaraz ktoś wbije z tekstem w stylu ,,ale wy piendolicie, kurłaa po prostu nie umiecie podrywać bo jak byście umieli to panienki by na murzynów nie leciały więc wasza wina stulejmany i cipki". A szkoda bo wiele osób tutaj mogłoby powiedzieć dużo prawdy w tym temacie ale albo się boi albo uzna tą prawdę za coś tak oczywistego że ,,skoro ja sie domyśliłem to na pewno każdy inny wie". 

 

Edytowane przez Panther
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z tą gałązką to dobry zaganiacz hahaha Meczu nie mogłem oglądać, ale widziałem skrót. Jako laik mogę powiedzieć, że bardzo mało dynamiki u naszych. Mecz zakrawał o porażkę z naszej strony. Tak mi się wydaje. Byle pensje za reklamy i gry w klubach się zgadzają :D Zarobki piłkarzy to dla mnie absurd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.