Skocz do zawartości

Coś ze mną nie tak?


Samotny Wilk 14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem sie was poradzić. Chodzi o to że nie wiem co ze mną nie tak. Przez calą podstawówkę byłem sam. Nie miałem żadnych znajomych ale nie przeszkadało mu to. Potem w gimnazjum poznałem 2 takich ale potem skończyło "wielkim i burzliwym rozstaniem" i mocno sie wtedy zawiodłem jeśli chodzi o ludzi. Potem poznałem 3 nowych.  Ale niestety mnie nie rozumieją i odzywają sie jak tylko coś chcą chyba też zerwe z nimi kontakt. Ale z drugiej strony znowu boje sie  samotność. Co robić? Z dziewczynami mam tak samo. Mam za sobą 2 nieudane związki. Mój charakter to wrażliwość empatia opiekóńczość chcęc do pomocy drugiej osoby nie mam problemu z wyrażaniem uczuć i wgl takie złote serce. Inteligencja jestem dowcipny potrafie sie bawić. Tylko problem w tym że ludzie oceniają mnie przez pryzmat tzw "ciepłej kluchy" i zawsze mam z tym problem bo najpier jest świetnie a potem kontakt sie urywa. Czy ze mną jest coś nie tak czy trafiam na nie właściwych ludzi? I wgl co sądzicie o takich ciepłych kluchach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.