Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@deomi W sumie racja...:)

 

Wydaje mi się że ta hierarchia przynajmniej u mnie jest bardzo zmienna, wszystko zależy od etapu na którym jesteśmy - napisałam jak wygląda to u mnie teraz np gdybym dostała wymarzoną prace to pewnie przez jakis czas najbardziej bym się na niej skupiała...:)ale wiadomo, że gdybym miała dziecko to to ono byłoby razem z partnerem zdecydowanie na pierwszym miejscu, a nie na ostatnim jak teraz - bo absolutnie nie planuje w najbliższym czasie. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wódka 

2. Cola

3. Sex

:P

 

A tak na poważnie...

Według mnie ten temat jest trochę bez sensowny , zobaczcie ile terminów się dubluje.

Człowiek raczej ma od górnie podyktowane przez swoją nature jak i społeczeństwo to dzieki czemu jest szczęśliwy i co jest dla niego ważne.

 

A dla mnie? Co jest ważne w życiu? Pewnie podobnie jak u was ;)

Ale ogólnie to tak jak kiedyś Łona w wywiadzie powiedział, co jest najwazniejsze w życiu? 

 

TO ŻEBY OD CZASU DO CZASU, NIE ZA CZĘSTO! BYWAĆ PO PROSTU SZCZĘŚLIWYM :)

 

I tego ja wam też życzę, szczęścia, spójności z samym sobą, wyzbycia głupich ograniczeń i wewnętrznej dumy ktorą powinnismy miec ZAWSZE! Jesli robimy nawet posuniecia ktorych pozniej zalujemy, wazne zeby nikomu po drodze nie robić krzywdy. 

 

Wartości to jakiś wymysł... puste hasła :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fit Daria napisał:

Jestem zdeklarowaną antyklerykałką i zwolenniczką państwa świeckiego i wypowiedzenia konkordatu

 

   A co z Bogiem? Też nie jestem zwolennikiem kleru jako pośrednika w rozmowie z Bogiem. Jeżeli nie wierzysz w coś wyższego, to jesteś słaba, na pewno rozmawiasz z stwórcą,

tylko wstydzisz się to okazać.

 

   Temat ciekawy, jak widać Daria przeprowadza badanie na żywym organiźmie tzn. na forum BS. Rzadko idę za stadem, tzn. nie rzucam się na jakiekolwiek ankiety,

ale w tym wypadku odpowiem.

 

1.Bóg (dzięki @Amanda, pominął bym Go w swojej rozkmnie).

2. To JA! (Jak ja będę miał dobrze, to i reszta skorzysta, dot. pasji, pracy, rodziny, opieki nad domem.)

3. Dzieci. ( Kiedyś dzieci postawił bym na ostatnim miejscu, pod wpływem wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego: Dzieci zawsze można dorobić. Teraz zainwestowałem za dużo kapitału.

    Moje dzieci są dużo warte, są dorosłe i wspieram je, żeby nie pogubili się w życiu.)

4.Partnerka. (Musi dbać o mnie, o rodzinę, a jak się zbiesi, to zawsze mogę wymienić.)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Sztukmistrz napisał:

Według mnie ten temat jest trochę bez sensowny , zobaczcie ile terminów się dubluje.

Oczywiście, że jest. Pani po prostu sprawdza, które tematy wywołują największą gównoburzę i pobudzają samców. 

 

To jest jedyny z ostatnio założonych bez znaku zapytania w tytule i jest najmniej popularny. I już jest jakaś wskazówka:) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bóg

2. Rodzina (Najbliższa w chwili obecnej rodzeństwo i rodzice, jak założę swoją to dzieci i żona)

3. Zdrowie (Inne rzeczy mogą szwankować, ale jak jest zdrowie to zawsze można sobie poradzić, bez tego jest bardzo trudno. Wlicza się w to zdrowy tryb życia, w miarę czysta micha, suplementacja witamin, nie przesadzanie z alkoholem, brak innych używek, trochę aktywności fizycznej, okresowe badania kontrolne)

3. Spokój duszy (Jak najmniej stresujących rzeczy w życiu. Eliminacja niepotrzebnych stresów, eliminacja stresogennych osób z otoczenia, jak potrzeba zmiana pracy czy partnerki. Brak jakichkolwiek kredytów, nie życie ponad stan max to kiedyś kredyt hipoteczny na niewielką część mieszkania. Szukanie rzeczy relaksacyjnie wpływających na życie - przebywanie z naturą, aktywność fizyczna, medytacja, wdzięczność i docenianie tego co się ma - wiele osób na świecie ma zdecydowanie gorzej)

4. Rozwój osobisty (Zdobywanie nowych umiejętności, praca która wymaga ciągłego rozwoju i nauki, poszerzanie horyzontów, czytanie książek, nauka od bardziej doświadczonych. Poznawanie samego siebie, swoich pragnień, odczuć, emocji, bycie bardziej świadomym samego siebie)

5. Budowanie majątku, stabilności finansowej (Na chwilę obecną oszczędzanie kasy na wkład własny na mieszkanie, edukacja finansowa, inwestycyjna, pomnażanie majątku, myślenie nad pieniędzmi potrzebnymi do założenia rodziny i odkładania na emeryturę)

6. Pasje, zainteresowania (Obecnie kilka zajawek. Ciągłe próbowanie nowych rzeczy, doświadczanie, poszukiwanie nowych pasji)

7. Przyjaciele (Dbanie o prawdziwych, bo tych coraz mniej)

8. Dziewczyna

Jak w tym powiedzonku: - Miś, jak bardzo dla Ciebie jestem ważna? - Dzielnie walczysz z lodówką o 9 miejsce, jak się nauczysz dobrze gotować to pomyślimy o awansie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.