Skocz do zawartości

Trójkącik


silja

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebisty sposób na sklócenie dwóch " przyjaciółek " 

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem ,

W sensie spotykalem się z jedną panią, która jak zobaczyła, że nie traktuje ją " poważnie " zaczęła trochę swirować ,

Doszedłem do wniosku, że chce mnie złapać na dziecko więc zacząłem wycofywac się z relacji ,

Raz skołowała koleżankę i wspolnie zaprosiły mnie do hotelu gdzie " nieswiadomy " pojechałem 

Zastałem tam dwie trochę podpite panie w bieliźnie i wiedziałem co sie święci.

Stanąłem na wysokosci zadania natomiast koleżanką zajmowałem sie trochę bardziej gdyż ona raczej nie stanowiła zagrożenia.

Ich " przyjaźń" tego nie przetrwała natomiast poźniej byłem obwiniany o to, że jestem nie w porządku itd. aha i że mam małego :)) 

Podobną akcję miał moj znajomy, któremu też sie udało buc z dwoma paniami .

Nie wiem czemu panie odpierdalają takie numery ale uważam, że chcą coś na tym ugrać. 

Było takie przysłowie, możliwe że cos popierdolę " Obawiaj się Greków, nawet jak niosą dary" - czy jakoś tak .

Więc myślę, że panie godzą sie na tego typu numery, zeby zaimponowac samcowi , natomiast konczy sie yo zazwyczaj zazdrością, płaczem itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkąt 2M + K absolutnie nie wchodzi w grę. Nie wyobrażam sobie tego. W żadnych okolicznościach.

 

Natomiast 2K + M jeżeli nadarzyłaby się okazja to tak. Rozplanowałbym to sobie dobrze strategicznie co sprowadziłoby się do tego, że Panie wykonywałby moje polecenia a fantazję mam sporą...... bo na "zaspakajanie" stada Pań to ja już za stary jestem.... no chyba, że mówimy o intelektualnym zaspakajaniu czy emocjonalnym..... to by jeszcze uszło ;)

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To jest przyjemne w każdej konfiguracji. W stałych związkach, generalnie zwiazkach, nie polecam - chyba, że potraficie sie dzielić bez krzty zazdrosci. 

W kazdym razie dobre doswiadczenie w poznawaniu siebie swojego ciała itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.