Skocz do zawartości

Testoviron - pogląd na kobiety


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od dawna lubiłem oglądać Testovirona. Zdaję sobie sprawę, że zapewne jego twórczość wniosła coś negatywnego, ale - jego poczucie humoru mnie śmieszy, rozumiem jego przekaz. Nie korzystam z jego słownictwa, wypowiedzi, nie mówię o nim - jedynie od czasu do czasu oglądam.

Z początku chciał ironicznie zaprezentować to, jak Polacy, którzy wyjechali do USA żałośnie chwalą się nabywanym majątkiem. Potem jednak zobaczył, że ludzie tego nie zrozumieli, zaczęli kwestionować, czy prezentowane zasoby na pewno należą do niego - wtedy postanowił polecieć po bandzie. Ale - nie o tym.

 

Chciałbym Wam zaprezentować poniższy filmik:

 

 

 

Wideo dotyczy relacji damsko-męskich.

 

Pomijając wulgarny język - myślę, że Testo w wielu aspektach prezentuje wiedzę przekazywaną na Forum, przez zobrazowanie, że:

- kobiety przyciąga męska siła. Na początku filmu cytuje, w jak stanowczy sposób odzywa się do kobiety, pod koniec mówi, że to dobrze zadziałało

- "faceci nie mają podejścia do kobiet" - z tym ciężko się nie zgodzić, wielu miało/ma problem z kobietami, w tym ja

- kobieta również musi się starać. Wielokrotnie było mówione, że kobiety oczekują wiele od mężczyzn, ale same nie chcą dać nic w zamian. No - poza urodą. Ciężko jednak znaleźć dziewczynę z zainteresowaniami, która nie będzie szukać księcia z bajki itd. Na naszym Forum poruszany był też temat, że wynika to z atencji Białorycerzy oraz z używania portali randkowych.

- "nie będę kupować drogich rzeczy". -> alpha fucks, beta bucks

- obrażanie się kobiet, ciche traktowanie itd.

 

Podsumowując, myślę, że Testoviron przedstawił pogląd na kobiety reprezentowany przez naszą Grupę, oczywiście na swój specyficzny, wulgarny sposób.

 

Edytowane przez krzy_siek
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.