Skocz do zawartości

Zbyt ciasna pochwa


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Garrett napisał:

Jeden palec jestem w stanie włożyć, ale i tak czuję lekki opór na wejściu. A penis 'trochę' grubszy niż palec ;) 

@Garrett a językiem próbowałeś?:P :D

Spróbuj czy język wsuniesz, jeśli będzie ją bolało to do ginekologa lepiej niech idzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co bym zrobil, to wizyta u ginekologa. Porozmawiaj z Nią o tym. Zapytaj, może chciałaby, żebyś Jej towarzyszył? We dwójkę, zawsze raźniej.

Jezeli lekarz wykluczy niepelną defloracja, a potwierdzi pochwice, to napewno udzieli jakieś porady, co z tym zrobi. Ja od Siebie jeszcze tylko dodam, co ja bym spróbował:

 

1. Przed sexem, niech dziewczyna zrobi sobie gorącą kąpiel. Będzie się czuła bardziej odpreżona i zrelaksowana.

 

2. Zaopatrzcie się w jakiś lubrykant, może być Oliwka do smarowania, albo jakiś balsam do Ciała. Pchanie na sucho palców, lub członka, może tylko pogarszać sprawę.

 

3. Po kąpieli, jeszcze przed sexem, zapodajcie sobie jakiegoś erotyka. 

 

4. Nic na siłę, naoliw paluchy, przytulaj Ja i zanim zaczniesz wsadzac do środka, stymuluj delikatnie lechtaczke. Zobacz jak reaguje , może zrobi jej się mokro i bardziej poluzni się wejście do cipki ?

 

5. Minetka też może pomóc. Zobacz sobie tutorial na forum. Jakiś czas temu ktoś całkiem fajnie napisał, co i jak, żeby było Jej dobrze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Garrett napisał:

Seksuolog to raczej ostatnia instancja, prędzej już do ginekologa się odważy pójść. Ale racja - to siedzi w głowie. Ma jakąś blokadę i tyle. Czytałem że trening mięśni kegla pomaga. Muszę jej to polecić.

Ok dobry na początek ginekolog, może sprawdzi  co i jak. Tak jak pisze  też @Eleanor

 

37 minut temu, Garrett napisał:

Może i tak, ale kombinuję żeby sie rozluźniła i efekt marny. Inna sprawa, że oboje nie jesteśmy expertami w te "klocki" ;)

To może dla rozluźnienia tematu obejrzyjcie  sobie film m.Sadowskiej  " Sztuka kochania" o ginekolog  Wisłockiej, która sama z pierwszym partnerem miała początkowo  nieciekawy bolesny seks, a potem się ułożyło super. Film fajny raczej  nie zaszkodzi   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ginekologa była zapewne wiele razy w życiu. Nie sądzę, że to kwestia budowy ciała. Wszystko przez głowę raczej. Kombinowałem różnie tak jak @Gravedigger pisał - wiadomo, że na sucho nie ma co pakować ;)

Zasadniczo to ona nawet nie lubi jak palca wkładam jej tam. Jak się tam zbliżam to mi rękę przesuwa, albo marudzi, żeby nie. Nie ogarniam tego. A wcale nie twierdzi że ją to boli :wacko:. No jakaś cholerna blokada psychiczna. Pewnie przez poprzedniego fagasa. Spierdolił coś może w systemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gr4nt napisał:

Ja raczej sądzę, że poprzedni ładował jak w masło a ty coś nie wzbudzasz pozytywnych wibracji. :P

A idź pan w h...  Nie pomaga mi takie coś...

 

Pokombinuję jeszcze, a jak nic się nie uda to wyślę do ginekologa przymusowo. Kurde to nie jest przecież normalne!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garrett Ja mam jeszcze pytanie z innej beczki, jak długo jesteście razem? Bo mówisz, że ją "lubisz" to chyba nie to uczucie, którym powinieneś darzyć swoją kobietę :) Może nie ma jeszcze odpowiedniej więzi między Wami, seks jest w głowie :) Musisz być cierpliwy i nie naciskać, bo to wywoła skutek przeciwny do zamierzonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Garrett napisał:

A idź pan w h...  Nie pomaga mi takie coś...

Akurat to może być prawda i musisz brać to pod uwagę, ale to wymagałoby więcej danych i zmiennych, na przykład tego jakie są wasze relacje w innych dziedzinach niż seks. Może rzeczywiście ona po prostu ma tak z Tobą.

Natomiast przy obecnych informacjach jakie mamy równie dobrze tamten seks z byłym mógł być na tyle niekomfortowy, że dziewczyna się zablokowała. 

 

Jedna ważna porada - jeśli chcesz uprawiać z nią ten seks jak najszybciej, to nie naciskaj - w tym wypadku bardziej się to opłaci. Jeśli dziewczyna czuje, że Tobie na tym zależy bardzo i źle Ci z tym, to jeszcze bardziej się zablokuje, czy tego chcesz czy nie. Także naprawdę - pomyśl, jak chciałbyś żeby kobieta się zachowała jak Tobie nie działa sprzęt i zrób to samo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fit Daria napisał:

Bo mówisz, że ją "lubisz" to chyba nie to uczucie, którym powinieneś darzyć swoją kobietę :) Może nie ma jeszcze odpowiedniej więzi między

Znamy sie od kilku miesięcy. No nie powiem, że ją "kocham", bo to jest jedno z najbardziej nadużywanych słów na świecie. To jeszcze nie ten etap. Jest mi bliska póki co. Chyba ona ma silniejsze uczucia względem mnie, ale z drugiej strony kto zrozumie kobietę :)

 

7 minut temu, tytuschrypus napisał:

Jedna ważna porada - jeśli chcesz uprawiać z nią ten seks jak najszybciej, to nie naciskaj - w tym wypadku bardziej się to opłaci. Jeśli dziewczyna czuje, że Tobie na tym zależy bardzo i źle Ci z tym, to jeszcze bardziej się zablokuje, czy tego chcesz czy nie. Także naprawdę - pomyśl, jak chciałbyś żeby kobieta się zachowała jak Tobie nie działa sprzęt i zrób to samo.

Coś w tym jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Garrett napisał:

Chyba ona ma silniejsze uczucia względem mnie,

No tak z kobietami bywa, że mają silniejsze, ale kochać nie umieją jak Ci bracia powiedzą :D I proszę nie słuchaj tych geniuszy co gadają o robieniu czegokolwiek na siłę. Ona musi sama zechcieć i wtedy napewno pójdzie do odpowiedniego lekarza , a póki co nie naciskaj, pokaż że to nie jest najistotniejsze. 

 

4 minuty temu, Garrett napisał:

ale z drugiej strony kto zrozumie kobietę :)

To wcale nie jest takie trudne ;) Trzeba umieć słuchać i mieć trochę empatii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba ją konkretnie rozgrzać podniecić. Powiedz jej by wyobrażała sobie, że jesteś latynoskim murzynem czy co to ona tam lubi.

Zacznij ja masować w tym miejscu i powoli, powoli powinny włazy życia puszczać. A druga sprawa może jednak ona jest dziewicą i Cię zrobiła w jajko ? Przez to tak pęka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Gr4nt napisał:

Ja raczej sądzę, że poprzedni ładował jak w masło a ty coś nie wzbudzasz pozytywnych wibracji.

Coś w tym może być, choć może nie aż tak dosadnie. Jak panna jest zakochana po uszy to pozwoli Ci na wszystko i wszędzie a jak nie jest zakochana to ciągle będzie ją 'boleć głowa'. Żadne nawilżania nie pomogą. Spróbuj numer z właśnie dopiero co odziedziczonym spadkiem i zobaczysz jak zareaguje.

 

Jeśli to ona ma problem psychiczny z tym to raczej nie jesteś dla niej (ona cię nie chce) i czas na zmianę. Tego kwiatu jest pół światu i nie ma co na siłę się męczyć. Bo prawda jest taka, że będziecie się męczyć oboje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cortazar napisał:

Jeśli to ona ma problem psychiczny z tym to raczej nie jesteś dla niej (ona cię nie chce) i czas na zmianę. Tego kwiatu jest pół światu i nie ma co na siłę się męczyć. Bo prawda jest taka, że będziecie się męczyć oboje.

Póki co to nie bede nic zmieniał. Tym bardziej, że nie mam na co. Nie chcę znów wracać do tej parodii pod tytułem "randki internetowe". Poza tym dogadujemy się dobrze i miło spędzamy razem czas.

 

37 minut temu, Fit Daria napisał:

To wcale nie jest takie trudne ;) Trzeba umieć słuchać i mieć trochę empatii. 

Taaa,  akurat tu bym polemizował :P 

 

 

PODSUMOWUJĄC: damy sobie czas i ewentualnie skorzystamy z pomocy specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Garrett napisał:

Taaa,  akurat tu bym polemizował :P 

Oj tam, przesadzasz :P

 Zrozumieć logikę braci samców - to dopiero byłby wyczyn :D 

 

2 minuty temu, Garrett napisał:

ODSUMOWUJĄC: damy sobie czas i ewentualnie skorzystamy z pomocy specjalisty.

Słuszna decyzja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Garrett napisał:

U ginekologa była zapewne wiele razy w życiu. Nie sądzę, że to kwestia budowy ciała. Wszystko przez głowę raczej. Kombinowałem różnie tak jak @Gravedigger pisał - wiadomo, że na sucho nie ma co pakować ;)

Zasadniczo to ona nawet nie lubi jak palca wkładam jej tam. Jak się tam zbliżam to mi rękę przesuwa, albo marudzi, żeby nie. Nie ogarniam tego. A wcale nie twierdzi że ją to boli :wacko:. No jakaś cholerna blokada psychiczna. Pewnie przez poprzedniego fagasa. Spierdolił coś może w systemie...

Wstydzi się pokazywać nago czy nie?

Robicie jakieś zabawy erotyczne, pieszczoty, lodzik bez seksu?

1 godzinę temu, Gravedigger napisał:

1. Przed sexem, niech dziewczyna zrobi sobie gorącą kąpiel. Będzie się czuła bardziej odpreżona i zrelaksowana.

2. Zaopatrzcie się w jakiś lubrykant, może być Oliwka do smarowania, albo jakiś balsam do Ciała. Pchanie na sucho palców, lub członka, może tylko pogarszać sprawę.

3. Po kąpieli, jeszcze przed sexem, zapodajcie sobie jakiegoś erotyka.

Tak, masaż ciała z oliwką potem zejście do miejsc intymnych jako gra wstępna.

56 minut temu, Fit Daria napisał:

@Garrett Ja mam jeszcze pytanie z innej beczki, jak długo jesteście razem? Bo mówisz, że ją "lubisz" to chyba nie to uczucie, którym powinieneś darzyć swoją kobietę :) Może nie ma jeszcze odpowiedniej więzi między Wami, seks jest w głowie :) Musisz być cierpliwy i nie naciskać, bo to wywoła skutek przeciwny do zamierzonego. 

Być może wyhamowaniem z "kocham" spowodowałeś tzw brak zaufania u niej?

34 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

 Powiedz jej by wyobrażała sobie, że jesteś latynoskim murzynem czy co to ona tam lubi.

Tu bym się nie zgodził, raczej podczas masażu, że są oboje na plaży szum fal itp Można odpowiednią muzyczkę zapodać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, loh-pan napisał:

Na poważnie. Jak nie dasz rady wejść to miziaj po wierzchu, bez penetracji. Jak Twój penis jej nie podnieci to nie ma nadziei.

To teraz poczytaj tematy braci o tym, jak im sprzęt odmówił posłuszeństwa i wyobraź sobie, że panna radzi się na kafeterii i tam jej Karyny piszą - złap go i pomiziaj po wierzchu po cipce, jak to nie spowoduje że mu stanie to nie ma nadziei, albo impotent albo go nie podniecasz, rzuć go.

 

Ma to sens? Moim zdaniem nie bardzo, wiemy na przykładzie braci co znaczy blokada. Przecież to wystarczy odwrócić sytuację. Ale wiem, romantyczny szympans ze mnie :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są mity podwórkowe, że duże cipy  mają te co się rżną na potęgę, a małe to z małym przebiegiem.

 

Znam takie co miały po 100 kutasow w kazdej dziurze i są ciasne. I takie co miały tylko kilku i są jak studnia.

 

Dochodzą jeszcze kwestie porodu i jak zostala pozszywana, budowy ciała, czy nietypowości.

 

A najbardziej na duze szpary narzekają ci z małymi fiutkami.

 

Ja tam lubię te z dużymi, bo są chętniejsze do roznych zabaw. Np butelkę włożysz, czy rękę naeet.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.