Skocz do zawartości

Zbyt ciasna pochwa


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam w rezerwacie, bo ciekaw jest co nasze panie o tym sądzą.

Sprawa jest taka: 

Moja dziewczyna ma tak zaciśnięte wejście do pochwy, że nie ma szans na normalny stosunek :( Czytałem że to sie nazywa pochwica i ma różne podłoża. U niej raczej psychika wchodzi w grę. Nie jest dziewicą. Poprzedni partner wsadzał... 

Jeden palec jestem w stanie włożyć, ale i tak czuję lekki opór na wejściu. A penis 'trochę' grubszy niż palec ;) Ona też się chyba niekomfortowo z tym czuje, ale jakos nie widzę u niej specjalnej woli żeby się tym zająć. 

Czy ktoś się spotkał z tym?

 

Pewnie niektórzy Bracia by zerwali z taką panną, ale lubię ją i nie chce mi się znów bawić w te "łowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek Kotoński napisał:

Nosił bym ją na rękach i obsypywał kwiatami ?

To jest właśnie samcza dojrzałość :) Inny rzeczywiście będzie nosił na rękach, dawał kwiaty, wspierał w leczeniu i w końcu dostanie to co Ty chciałeś i  straciłeś :D I dużo więcej. Jak dla kogoś kobieta to tylko wagina to powinien kupić sobie sztuczną. I wsio.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Garrett napisał:

Ona też się chyba niekomfortowo z tym czuje, ale jakos nie widzę u niej specjalnej woli żeby się tym zająć.

To jest podejrzewam podobne uczucie, jak opadnięcie sprzętu przed seksem - myślę, że należy zastosować to samo, czego w analogicznej sytuacji oczekiwalibyśmy od partnerki. Czyli dać jej poczucie komfortu.  Jeśli Tobie nie stoi, to co byś zrobił, żeby nie sprawiać wrażenia, że "nie ma u Ciebie specjalnej woli żeby się tym zająć"?

 

Z dwojga złego lepsza taka, niż ta która ma tak przećwiczoną pochwę że od razu czujesz się tam jak w obszernym domu... A raczej hostelu, przez który przewinęło się wielu gości;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Garrett napisał:

ale jakos nie widzę u niej specjalnej woli żeby się tym zająć. 

Może nie czuje potrzeby się seksić :P 

5 godzin temu, Maarcin_05 napisał:

Nie a się co czaić, trzeba rozpechać na maxa, przejdzie jej

Mam nadzieję, że żadna kobieta z takim problemem nie trafi na faceta Twojego pokroju. 

6 godzin temu, Garrett napisał:

U niej raczej psychika wchodzi w grę. Nie jest dziewicą. Poprzedni partner wsadzał...

W sumie, nie wiesz co jej w głowie siedzi. U mnie np. wszystkie emocje opadają, gdy ręka samca zajdzie w okolice majtek no i po prostu nie lubię gdy mnie dotyka w okolicach genitaliów, ale staram się nie dawać mu tego po sobie poznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Jej błona dziewicza, wcale nie pękła? Lub pękła, ale nie całkowicie?

Gdzieś kiedyś czytałem o przypadku, kiedy to kobieta zaszła w ciążę, nadal posiadając wianuszek :D

 

Ja myślę, żeby ginekolog się temu dokładnie przyjrzał.

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Florence napisał:

Miałam coś na ten temat napisać, ale to chyba zbyt intymne jednak dla mnie...:mellow:

Pomyśl, że może dzięki Tobie, uda się komuś pomóc. 

Z tego co wiem, niepełna defloracja, to nie jest odosobniony przypadek.

Obstawiam, że pewnie w takich sytuacjach, lekarz nacina błone i po kłopocie. 

Trzeba by było wujka Google spytać :)

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, radeq napisał:

Wchodzisz milimetr i tak cały czas ją ten milimetr posuwasz, a potem coraz dalej i dalej, identyczną taktykę jak przy analu bym zastosował. 

O czym Wy tu piszecie...Załamać się można.

Poczytajcie najpierw o pochwicy, a potem się wypowiadajcie. To są bardzo zaciśnięte mięśnie. To co proponujesz to po prostu tortury. Może dość do poważnych uszkodzeń. Tylko i wyłącznie seksuolog i ewentualnie ginekolog wcześniej, żeby potwierdzić pochwicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gravedigger napisał:

Gdzieś kiedyś czytałem o przypadku, kiedy to kobieta zaszła w ciążę, nadal posiadając wianuszek :D

Mi nawet ginekolog opowiadał, że w swojej karierze miał 3 takie :D Tylko owe dziewczęta po prostu miziały się z chłopcem, i sperma się przypadkowo dostała do pochwy. 

23 minuty temu, Gravedigger napisał:

Ja myślę, żeby ginekolog się temu dokładnie przyjrzał.

Może być. Czasemi błona jest gruba, że ginekolog decyduje się na jej przecięcie :P Swoją drogą jak ktoś mówił, za pierwszym razem nie koniecznie musi dojśc do pełnej defloracji. Czasem boli przez jeszcze kilka stosunków :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ella F. napisał:

Według mnie najlepsza będzie wizyta u lekarza seksuologa, nasze gadanie nic nie pomoże a lekarz powinien Wam , czyli jej pomóc .

Seksuolog to raczej ostatnia instancja, prędzej już do ginekologa się odważy pójść. Ale racja - to siedzi w głowie. Ma jakąś blokadę i tyle. Czytałem że trening mięśni kegla pomaga. Muszę jej to polecić.

55 minut temu, wojkr napisał:

Pochwa zaciasna? Raczej ktoś się nie potrafi zabrać do sprawy, a pani nie potrafi się odpowiednio rozluźnić.

Może i tak, ale kombinuję żeby sie rozluźniła i efekt marny. Inna sprawa, że oboje nie jesteśmy expertami w te "klocki" ;)

10 godzin temu, zuckerfrei napisał:

A, może za duży kutas? 

Raczej standard, ale dawno nie porównywałem z kolegami :D
 

Edytowane przez Garrett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.