Skocz do zawartości

Zbyt ciasna pochwa


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.06.2018 o 11:01, Brat Jan napisał:

Być może wyhamowaniem z "kocham" spowodowałeś tzw brak zaufania u niej?

Odkop dla dobra ludzkości.

Sugerujesz, że obniżony poziom zaufania u partnerki (w związku!) powoduje problemy z nawilżaniem pochwy (nawet jeśli będzie to "władczy samiec")? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OdważnyZdobywca Być w związku i nie powiedzieć "kocham"? Droga do cipki często prowadzi właśnie przez uszy ;)

Brak zaufania w tym sensie, że skoro znają się kilka m-cy, a on jej powiedział tylko, że ją "lubi" bo:

Cytat

No nie powiem, że ją "kocham", bo to jest jedno z najbardziej nadużywanych słów na świecie. To jeszcze nie ten etap. Jest mi bliska póki co.

 

 

@Garrett skoro odkopane może napiszesz jak to się dalej potoczyło.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Brat Jan napisał:

Zauważ, że to nie ja odkopałem.

Ale zawołałeś mnie do ogladania wykopu :P Luzik.

 

11 godzin temu, Colemanka napisał:

Hahaha dobry tekst. Być może nowy nabytek w postaci małżonka ma fiuta jak ołówek i się z’match’owali. Ewentualnie mężuś jeździ po innych trasach, bardziej przelotowych :)

Nie wiem, ja im dobrze życzę. Było minęło, jestem mądrzejszy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Garrett napisał:

@Brat Jan Ej, archeologu! :P Nie wiem jak tam u niej w tej kwestii, bo już ma męża. Może on sobie poradził z tym problemem. Rozstaliśmy sie klika miesięcy po tym jak to pisałem. Stare dzieje.

Nawet 2 lata nie minęły, a już ma męża. :o

Chyba czas ją goni. Ile ma lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.