Skocz do zawartości

Pensjonat w Kościelisku.


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o inwestycji w działkę w Kościelisku mam dobrą ofertę działka 700m2 więc trochę mała bez mediów,wielkim plusem jest ceną i kwadratowy kształt.

Mam rodzinę w tamtych terenach więc na czas budowy miał bym gdzie mieszkać z zawodu jestem hydraulikiem więc wszystkie instalacje sam bym wykonał.

 

Jak myślicie opłaca się inwestować w takich terenach,myślę o prostym domku dach dwuspadowy z blachy dom wstępnie ma mieć dwa piętra i około 6-8 pokoi.

Działka położona jest w pobliżu szkoły z orlikiem,kortu tenisowego blisko do sklepów i piękny widok na Tatry.

 

Ceny za wynajem pokoi w sezonie sięgają nawet 200zl więc myślę że po parunastu latach inwestycja by się wzróciła,taki dodatek do pensji.

W dodatku zapewnił bym mojej mamie spokojna emeryturę,jej rodzina pochodzi z Kościeliska teraz mieszka w Częstochowie,od zawsze marzyła żeby tam wrócić jest dobra gospodynią więc myślę że poradziła by sobie z podstawowymi obowiazkami.

 

Bracia co o tym myślicie? 

Wiem że budowa domu to masa stresu i wydatków,ale młody jestem dam radę. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.