Skocz do zawartości

Przybranie masy ciała


Chciak

Rekomendowane odpowiedzi

@Towarzysz_Winnicki pierwsze trzy miesiące były luźniejszym planem tj. 5 min bieżni 40-60min treningu, potem rozciąganie kilka min i znow 5 min bieżni.

następne 3 miesiące był wgl inny plan, inne ćwiczenia, inaczej wykonywane. no i z 1.5h wzrosło do 2-3h zależnie od tego co było przewidziane na ten dzień no i na ostro, do tego co pare min podchodził trener sprawdzał technikę, i dawał wskazówki. I progres w ciężarze podnoszonym był cały czas. Teraz na czas wakacji pompki/kalistenika i kolejnego roku akademickiego znów regularne treningi.

No nic jak widzę nic z tym nie zrobi, taka budowa ciała. Może po kilku latach treningów zniknie;)

Dzięki Bracia za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 180 cm i 86 kg też widać te 'żebra', wręcz uważam, że dużo lepiej wyglądam z nimi, bo dodaje to jakby wyżyłowania sylwetki. Zresztą odpal sobie okładki w google np mens healtha, wszyscy to mają, bo tak w ogóle to tam przebiegają mięśnie piersiowe mniejsze, więc jest wybrzuszenie.

 

Ogarnij głowę, bo coś tutaj jest problem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem to zdjęcie i kiepsko, normalna sylwetka, jakbyś pracował po 12 godzin fizycznie a wieczorem browary pił. Ja przy 182 cm i 64 kg wyglądałem lepiej. Dla mnie zabójstwem było granie w piłkę po 2 godziny 2 razy w tygodniu, czułem jakby cały tydzień poszedł na marne, teraz gram raz w tygodniu , ale spokojnie, bo wcześniej przez te 2 godziny jak dzik w pyrach latałem.

 

Trening?

Plan fbw 3x w tygodniu z rotacją co drugi dzień martwy-przysiad, wioslowanie-podciaganie, reszta to samo.

 

Coś musisz źle robić.

Edytowane przez Rodryg Diaz de Vivar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rodryg Diaz de Vivar takie zdjęcie. Ogólnie wyglądam lepiej na zdjeciu słabo wyszło.

Ręka wygląda na jakies 30-32 a jest 37. Barki jak spinam paski są:)

U mnie też duży wysiłek fizyczny + weekendy praca fizyczna od rana do nocy + weekend niedożywienie bo nie ma kiedy zjeść. A teraz już ponad miesiąc nie ćwiczę- nie ma kiedy;/

Zresztą nie to było tematem dyskusji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja racja

 

W sumie nie wyglądałem lepiej po prostu każdy jest inny. Jedyna słuszna rada jest uczenie się na błędach, co robisz źle, co poprawić, aha to nie działa robię inaczej, po tym jedzeniu źle się czuje i tak, aż będziesz znał swój organizm na wylot, a za jakiś czas będziesz miał ciało greckiego boga porządane przez kobiety i podziwiane przez mężczyzn. Szkoda, że ja osobiście tak późno zrozumiałem jak sport w życiu jest ważny.

 

Powodzenia !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z której strony Ciebie te obojczyki denerwują ale rób kaptury.

Co do żeber to nie wiem, musiałbym sylwetkę zobaczeć.

edit: 

dobra widziałem, ale spoko jakbyś podesłał te "żebra" w paru pozycjach, na spięciu pleców brzucha i bez.

Edytowane przez Koszwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.