Skocz do zawartości

Seks bez gumy - preejakulat


fischer

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia jak to jest z tym preejakulatem - można zalać formę czy nie? Czasem zdarza się potrzeba albo kobieta która bierze tabsy. Wiadomo, żeby nie kończyć w środku w żadnym wypadku ale czy z preejakulatu mogą być dzieci? Różne artykuły różnie piszą na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak sobie myślę, że trzeba mieć niezłego pecha aby wpaść. Kobieta ma tylko parę dni w których może zajść w ciążę. Jeśli do tego bzyka się z bez kończenia w środku to niby nic być nie powinno.

O tym preejakulacie jest sporo napisane, że plemniki w nim zawarte są w większości martwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mit.
Wielu moich kumpli uprawia sex bez gumy i wyciągają przed strzałem.
Przez tyle lat nikt nie wpadł, a jednego kolegi "kariera" trwa już ponad 10 lat.
Preejakulat jest tylko po to by nawilżyć członka, podobnie jak cipka również sama się nawilża pod wpływem bodźców.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki to jest preejakulat..

Taki zwykły to pewnie zawiera tylko i wyłącznie nawilżenie ale jak miałem 18-19 lat i nie miałem wytrysku dłużej niż 2 tygodnie to w moim preejakulacie również znajdowało się odrobinę nasienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z badań, które przeprowadzono wynikało, że u niektórych w prejakulacie występują w małej ilości plemniki - może u ciebie, u niego lub u mnie nie, ale tego nie wiemy i mocno ryzkowne sprawdzać, jak jest. Poza tym jest jeszcze jeden czynnik związany z seksem bez stosowania antykoncepcji. Jedną z metod przedłużania stosunku stosowaną na przykład przeze mnie jest przerwanie na krótko 'akcji', kiedy się zbliża wytrysk. Pomaga to rewelacyjnie na wydłużenie stosunku, ale, co zauważyłem jakiś czas temu, nie powstrzymuje 'ulewania się' spermy, która była już w drodze do wystrzału i sama z siebie się nie cofnie do jąder znalazłszy na linii strzału. I tego, żeby było, nie czuć, że coś wypływa. A bez gumy rewelacyjnie można wtłoczyć bardzo głęboko i... koniec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!

"To mit"
"Mietek już 10 lat bez kapcia kopci"

"Ja zdążę"...

 

JPRDL...
 

Powtórzę się, bo powtarzanie to matka nauki:

18 lat alimentów, x 12 m-cy w roku, x 800 PLN alimentów = 172 800 PLN.

To są kwoty minimalne!!!!!

 

Jak zapylicie żonkę, to spokojnie pomnóżcie to x3 albo i więcej!!! (Miś, większe mieszkanie "dla naszego dzieciontka"! Miś, większe auto "dla dzieciontka"! Miś, zapierdalaj, bo pchałeś w nocy to pchaj w dzień!, Miś, musisz być odpowiedzialny!"

 

Kurwa, bogaci jesteście, jak Was stać na zapłacenie takiej kwoty za 1 (JEDEN!!!) spust...

A potem płacz, szloch i zgrzytanie dupy i "@Marek Kotoński, ratuj pan! Moja myszka jednak nie jest inna niż wszystkie, łeeeeeeeeeeeeeeee!!!"

 

Trzymajcie mnie, bo normalnie wyjszłem z siebie i stoję z boku...

  • Like 16
  • Dzięki 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 20 a moze wiecej lat wyciagalem gdy uznalem ze nadeszla pora i z takich sytuacji potomka nie mam.

Ale fakt, kontrole nad soba trzeba miec, wiem ze samo wyciaganie w takim momencie potrafi trwac na tyle dlugo ze gdy wyciagniesz malego nasienia juz nie wyciagniesz, wydaje sie ze maly nie ma konca a wyciaganie trwa wiecznosc.

Niemniej - czytajcie od poczatku w/w.

Z takich sytuacji potomka nie mam.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fischer napisał:

Czyli walimy w gumach lub bez(podczas dni niepłodnych o których i tak się nie dowiemy) lub idziemy na wazektomie. 

Najlepiej to zawsze walić w gumę, tu już nie chodzi o możliwość zajścia w ciąże ale skąd wiesz czy może partnerka ma jakieś HPV, o którym nie wie albo coś innego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach tylko i wyłącznie w gumie. Nic nie wiadomo z jaką niespodzianką zostawi nas niewiasta która jest obecnie kobietą wyzwoloną i nie stroni od seksu:). Już nie mówię o takich sprawach jak typowe choroby wenerologiczne. Ale taki pikuś jak np. WZW B może zniszczyć nam zdrowie w ciągu paru miesięcy. A nowe wątroby na drzewach nie rosną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia Samcy! wiadomo, że suma spłat alimentów jest spora...ale musimy przedłużyc nasz gatunek oczywiscie rzecz jasna powinnismy wiecej samców dać żeby ktoś kultywował dzieło forum :D a po drugie...spust jest tak przyjemny, że chociaż raz można sobie pozwolic - wiadomo, że z pewną partnerką a nie z żadną Karyną- :D a potem gummmeczka :D nie wiem jak Bracia, ale z gumeczek wole unimil sky ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem i dla mnie to jest głupota. Chcesz dzieciaka, jedziesz bez gumy. Nie chcesz w gumie. Proste. 

Ilu facetów przez takie coś zostało usiedlonych to bajka. Przykład kumpla. Był z panna z panna jakiś czas. Niby może, bo nie zajdzie, niby nie ma dni płodnych no i chłop zalal formę. Co się okazało po czasie? Panna dobrze wyliczyła, że ma płodne w tym dniu. Jeden strzał i dziecko. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko jedną sytuację, kiedy pani się zbulwersowała, że ja nie chcę bez gumki. To była dobra lekcja mimo, że jajca bolały. Zwaliłem sobie do umywalki i jakoś poszło. Problemów do dziś nie mam a mogłem mieć. Jak ktoś lubi adrenalinę to polecam sporty ekstremalne a nie bzykanie bez odpowiedzialności.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, koksownik napisał:

dla lepszego kilkusekundowego orgazmu

Oraz stresu po słowach "no coś się spóźnia, już dawno  powinien być".

 

Sam jechałem ze stałą partnerką bez gumy w dni "bezpieczne", myśląc że przecież wyciągne przed, jestem odpowiedzialny jakby coś się stało, ona też woli bez i lubi jak wszystko tryska.

 

Ale teraz po przełknięciu piguły never ever again!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.