Skocz do zawartości

Pani pracująca w jakim zawodzie ma największe okazje aby być niewierną?


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.03.2019 o 15:27, Kingboss napisał:

Zaciekawiło mnie to napisz coś więcej.

Generalnie oddziały zabiegowe wiążą się z reguły z większymi emocjami wśród personelu z racji ostrych stanów, wypadków itd. Wśród zabiegowców jest wyższy stopień brawury i cech psychopatycznych, co z reguły wiąże się z większą ramą wobec pań. Zatem ostre przypadki na oddziale, trudny zabieg, dyżur = apogeum emocji zarówno ze strony lekarza jak i pozostałego personelu -> łatwiej o zbliżenie w amoku. Chociaż teraz to i tak mały pikuś, bo już nie ma alkoholu na oddziałach. Te 30 lat temu, zarówno lekarze jak i pielęgniarki sobie lubili popić naleweczkę na dyżurze, a to jeszcze bardziej luzowało relacje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kolejny temat który przegapiłem.

 

Moje zdanie:

Pani która ma cipkę ma praktycznie ZAWSZE okazję żeby być niewierną.

Nie przeszkodzi temu nic ani nikt.

Mało jest miejsc gdzie nie uprawiałem sexu, z tych realnych of course.

Nie bzykałem się na szczycie K2, w łodzi podwodnej i może jeszcze kilku miejscach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było, ale takim zawodem z pewnością jest prostytutka.

Z drugiej strony one się podobno nie zakochują w klientach.

Tak więc zdrada może i być waginalna, oralna, manualna, analna i cholera wie jaka jeszcze jednak na zdradę moralną, uczuciową znaczy, większych szans nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz pojęcia.

Prostytutka nie zdradza.

Jest napisane czarno na białym, że się bzyka z wieloma facetami i bywa, że jest związana z facetem ale wtedy są dwie opcje.

Albo on to wie i nie ma nic przeciwko albo ona kończy z zawodem.

Prostytutki rzadko się wiążą, bo zawsze istnieje podejrzenie, że facet chce po prostu mieć sex za darmo.

Z kolei jeśli facet się zwiąże i nie będzie miał sexu to się wk-wi, że ona bzyka się ze wszystkimi prócz niego, "bo go kocha".

Z kolei przecież nie będzie płacił swojej kobiecie.

Jak się nie obrócisz dupa zawsze z tyłu.

Zdradza ta co obiecała ci wierność i nie dotrzymuje.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

✔️ Co do szpitali - pielęgniarki.

Nie wiem co się dzieje, ale to są serio maszyny. Byłem, chodziłem, prawie zajeżdżała mnie na śmierć. Później również innych facetów.

Dużo osób mi mówi, że  "pielęgniarki to się rżną jak pojebane", często są sytuacje, że dają lekarzowi, a i lekarze zdradzają bądź zostawiają rodziny dla pielęgniarek.

 

✔️ Kolejna sytuacja:

Jak masz kobietę, nie pozwalaj jej jechać na imprezy firmowe - integracyjne - zwłaszcza jak mają z firmy wyjazd i to do hoteli. Jedynie imprezy, gdzie może z partnerem przyjść.

Dowód?

Jestem DJem i grałem bardzo dużo integracyjnych imprez firmowych. Zazwyczaj wygląda to tak, że już w trakcie szkoleń/prelekcji ładują wódę, a na imprezach wszyscy - od prezesów po sekretarki - zalani w palnik, tańczą przytulańce, łapią się po dupach, idą się dupczyć do pokoju / wc i wracają na parkiet.

Mężowie i ojcowie w domu, ruchają na imprezach pracownice, na które mąż i dzieci czekają w domu.

 

✔️ Trzecia sytuacja:

Dziewczyny pracujące jako DJki. Nie dość, że fuchy i kontakty mają oferowane za "opierdolenie pały" to jeszcze nawet same z taką inicjatywą wychodza.

 

✔️ Czwarta sytuacja:

Dziewczyny pracujące w branży koncertowej, zwłaszcza disco polo. Czy tancerka, czy fotoreporterka - będzie dawać dupy gwiazdom estrady.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która miała okazję mieć praktyki w szpitalu( wojewódzkim-czyli dużym) to nie widziałem za bardzo romansów pomiędzy pielęgniarkami a lekarzami ,a tym bardziej pacjentami. Myślę, że w tym trochę jest MITOLOGII. Moim zdaniem to więcej tam jest pań w stylu serialowej Halinki Kiepskiej aniżeli tych młodszych. 

 

Natomiast jako były recepcjonista hotelowy( tuż po maturze) to widziałem delegacje z miejscowości 400-600km od mojego hotelu i tam szefowie na 90% sypiali z pracownicami. Branże odzieżowe, consulting, cukiernicze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak, chciałem dopisać jeszcze kobiety pracujące przy wolontariatach podczas festiwali. Opiekunki zespołów itp. Dosłownie jada na całego nawet z kompletnie nieznanymi zespołami/artystami. Im to strasznie imponuje jeżeli nawet nikt tych artystów nie zna. Wieczorem biorą udział koncertach i są już porobione różnymi specyfikami. Przeważnie to studentki.

 

A moje najlepsze ruchadełko to była studentka a późniejsza doktorantka matematyki. Tyle że lubiła się puszczać po wódzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazuje moja historia, zawód nie ma znaczenia, bo zdradzały: lekarka, prawniczka, dyrygentka, prokuratorka, handlowczyni, export director, polityczka, nauczycielka, baletnica, sekretarka, dziennikarka tvn'u, biotechnolożka, sędzina, tancerka Mazowsza.

Tak, że tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak was czytam w tym temacie i dochodzę do wniosku, że strach brać jakąkolwiek kobietę pracującą. Czego by nie robiła to i tak poleci. Z drugiej strony jak będzie siedziała w domu to przyleci listonosz, hydraulik, a może i sąsiad i też ją przeleci. 

 

Jest tu jakaś trzecia opcja (poza oczywistym- nie wiązać się ? )?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam historie właściciela ( ok. 40lat) hotelu ***, który wdał się w romans z 25 letnią menadżerką ds. marketingu, która miała męża za granicą i ponoć zaszłą w ciąże z szefem. Ponoć przez pierwsze 3 miesiące nie zwiastowały żadnych romansów ,a później...

 

CO ma być to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 12:41, Patton napisał:

Ja bym takiej nie ruszył.

Wiesz, ona tego nie miała na czole napisanego. Intencje miałem co do niej poważne. Dopiero później dowiedziałem się takich rzeczy że włos jeży na głowie Z jej opowieści to prawie do nieba powinna iść (jak każda kobieta :) )

Edytowane przez Tamerlan
dopiski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.