Skocz do zawartości

Pani pracująca w jakim zawodzie ma największe okazje aby być niewierną?


Rekomendowane odpowiedzi

" Jak dokladnie to samo zdanie powie Ci facet, ktory jest przystojny, wysoki, ma niski glos i jest opanowany to wyda ci sie to zdanie o 200% inteligentniejsze, niz, gdy powie to niski, nieatrakcyjny, niepewny siebie facet podenerwowanym tonem. Tak dziala mozg kobiety. Nie liczy sie jakosc argumentu, tylko forma w jaka argument jest ubrany i jak jest podany na tacy. Tak samo kobiety patrza na wszystko. Np. kazda kobieta majac do wyboru: Golf 3 w karoserii od Porshe, albo odwrotnie to wybrala by 1 wariant, bo liczy sie zawsze tylko otoczka"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję często wśród "wykształconych kobiet" i słucham chcąc nie chcąc ich opiniodawczej litanii na temat otoczenia, facetów, mężów, klientów oraz rodzin. To jest gynocentryzm 1000%, a racjonalne zdanie mężczyzny jest niczym, prymityw ładnie przebrany. Czasem im się coś wymsknie na temat zdrad i prowadzenia się ich koleżanek, to są ciekawostki z pierwszej ręki dopiero :D .

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woytaz Wg mnie wszelkie zawody, gdzie masz kontakt z dużą liczbą różnych mężczyzn. Stewardessy, hostessy, przedstawicielki handlowe, pracownice biur. Tu w Anglii kiedyś gadałem z Angielką z korpo ode mnie z chaty i spytałem wprost - jak to z kobietami jest w biurach bo słyszałem dużo na temat imprez firmowych, integracyjnych itp., że wszyscy się ze wszystkimi grzmocą na potęgę. "Dobrze słyszałeś". Tyle mi wystarczyło. 

Edytowane przez Tomko
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, rycerz76 said:

Dlatego gdyby Korwin wyglądał jak Kwaśniewski to może by coś z tego było. 

Ale to Korwin w wieku starczym zapłodnił, młódkę. Kwaśniewski tylko tyje i „czerwienieje”. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawód nie ma takiego znaczenia jak ludzie w nim pracujący. Z kim przystajesz takim się stajesz. Jeśli środowisko będzie pro rodzinne to i kobieta temu ulegnie. Odwrotnie jeśli będzie pro rozwodowe, tzw. nowoczesne i postępowe - sprawdzone empirycznie na ex ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie zawód a miejsce pracy stworzy potencjalną okazję.

Np. w firmie pracuje 1000 osób. Jedna pani tam sprząta a druga jest kierowniczką, obie w godzinach 8:00 do 16:00.

Tyle samo ludzi dziennie widują, tych samych.

Prawdopodobieństwo sparowania będzie zależało od "życiowej postawy" każdej z pań, nie od wykonywanych czynności zarobkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Czasem im się coś wymsknie na temat zdrad i prowadzenia się ich koleżanek,

Wymyka im się dość często, one są tak uzależnione od emocji, że nawet nie kontrolują czasami co paplają, na szczęście mam mało do czynienia z nimi zawodowo. 

 

@Normalny zgadza się w pracy spędzasz większą część dnia, szczególnie kobiety młode ulegają całkowitemu przekształceniu przez środowisko w pracy -  jak znajdą się wyzwolone, rozwódki i inne to po temacie.  

Edytowane przez Mordimer
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszędzie gdzie więcej mężczyzn niż kobiet, plus służby, zmiany, delegacje. Stewardessy, służba zdrowia, policja, wojsko, transport zwłaszcza koleje (ile się nasłuchałem co się wyprawia w IC), k...a od groma takich zawodów. Nawet kasjery w marketach sypią się z ochroniarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
3 godziny temu, Azizi napisał:

Zdecydowanie z tego co słyszę mundurówka, korpo i wszędzie tam gdzie jest ambicja ponad życie. 

Ambicja kobieca koncentruje się na odpowiednim zarządzaniu "tyłem", także im bardziej ambitna i "postępowa" żona, tym bardziej predestynowana do zdradzania. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłoby się wydawać, że sklep ze stanikami lub samą bielizną damską byłby bezpieczny a rzeczywiście wygląda to tak, że przyjeżdżają do tych sklepów kierownicy regionalni, przedstawiciele handlowi..  a i klienci - mężczyźni kupują bieliznę dla swoich kobiet i taki klient specjalnie kupi droższą żeby sprzedawczyni zaimponować oraz podgadać coś

a koleżanka ze sklepu jeszcze będzie podpuszczać .. no idź  z nim, idź..  a ja Ciebie w pracy zastąpię.

 Masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To proste. Te, które mają okazję do tego, czyli wyjeżdżają w jakieś podróże służbowe i spotykają się z nowymi ludźmi. Bycie z dala od domu i partnera powoduje, że kobieta nie zostanie przyłapana na zdradzie, więc brak ryzyka zwiększa szansę na skok w bok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.