Skocz do zawartości

"No fap" kobiet, seks bez gumki kobiet.


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Zakłądam wątek w odniesieniu do dwóch wątków (nie chcę zakłądać dwóch osobnych): 

 

Co kobiety sądzą na temat seksu bez gumki? (Zakładając, że mamy jednego, stałego partnera) Ja biorę tabletki, ale i tak wolę dodatkowo jeszcze gumkę. Mój partner ma czasem ochotę bez, ale wtedy ma zakaz dochodzenia w środku :P Ogólnie boję się tzw. "wpadki", więc wolę stosować i tabletki i gumki, bo jedno lub drugie może zawieść, to ma się to "koło zapasowe". 

 

Odnośnie drugiego tematu: wiadomo, kobiety nie "fapają" :P Zawsze wydawało mi się, że ten "problem" dotyczy jedynie jakichś nastolatków, a dorośli faceci rzadko kiedy fapią. Dlatego się zdziwiłam :D Czy kobiety też mają taką nieprzeniknioną potrzebę masturbacji? Nie pytam czy to robią, ale czy mogą się "uzależnić". Mi to przyjemności nie sprawia żadnej i to nieważne czy coś oglądam, wyobrażam sobie, czytam czy cokolwiek. Nie podoba mi się, podobnie jak niezbyt lubię kiedy partner mnie dotyka czy nawet robi minetkę. Kiedy nagle mnie "zaswędzi" ( :D ) to ostatnie o czym myślę jest masturbacja. 

 

I jeszcze jedno dodatkowe pytanie: jak kobiety podchodzą do masturbacji ich partnerów? Mi nie przeszkadza, chociaż mój samiec się do tego nie przyznaje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się wypowiedzieć z perspektywy kogoś, kto żyje w długoletnim związku :)

 

12 minut temu, Mrowka napisał:

Co kobiety sądzą na temat seksu bez gumki?

My Od samego początku nie używaliśmy gumek. Wiem, wiem, to było bardzo nie odpowiedzialne z Naszej strony XD

Żona już kiedy się poznaliśmy, brała tabletki.

Edit: Coś mi się zawiesiło i post dodał mi się w trakcie jego pisania :(

Jeżeli kontynuacja tego posta doda się pod tym, to proszę o ich scalenie.

Edytowane przez Gravedigger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do seksu bez gumki. Gdy jednak zmienię zdanie i nie zostanę WGTOW :D i poznam rozsądnego mężczyznę to na początku gumki obowiązkowo, bo zrobieniu badań i założeniu implantu bądź spirali to bez, podobno lepsze odczucia :D Taka antykoncepcja ma bardzo niski wskaźnik Pearla, niemalże niezawodna, podobnie jak tabsy, pod warunkiem, że się o nich pamięta :D

 

Odpowiem jako kobieta od niej uzależniona. Podczas wielu stosunków z facetem miałam orgazm może 3 razy. Tak to paluszki i wibratorek średnio 2 razy dziennie. (Teraz poczekamy na heheszki panów :D).

 

Partner mógłby to robić, ale nie chciałabym tego widzieć i żeby nie było ta za często, bo za częste męskie fapanie może doprowadzić do tego, że może nie stanąć na wysokości zadania, bo rycerz reaguje tylko na rękę i bodźce płynące z ekranu komputera. 

 

 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mrowka napisał:

Mój partner ma czasem ochotę bez, ale wtedy ma zakaz dochodzenia w środku :P

Seks bez gumki jest nieporównywalnie lepszy. A dochodzenie w srodku to juz w ogole kosmos. Przynajmniej oboje tak uważamy z żoną. Moja Pancia przyjmowała tabletki, oraz kilka miesięcy zastrzyki po pierwszej ciąży. Obie metody okazały się skuteczne i bez żadnej wpadki. Oczywiście to zawsze jest ryzyko i trzeba być tego świadomym. Tak samo ze stosunkiem przerywanym.

Nie ma 100% gwarancji.

34 minuty temu, Mrowka napisał:

Ogólnie boję się tzw. "wpadki", więc wolę stosować i tabletki i gumki, bo jedno lub drugie może zawieść, to ma się to "koło zapasowe". 

Bardzo dobrze, że tak robisz. Jeżeli chcesz zminimalizować ryzyko zajścia w ciążę lub zarażenia się czymś, to lepiej dmuchać na zimne.

34 minuty temu, Mrowka napisał:

Odnośnie drugiego tematu: wiadomo, kobiety nie "fapają" :P

Fapają ^^ Kilka miesięcy temu, Żona była z najmłodszym synem w szpitalu i fapalismy sobie przez wideo chat kiedy brała prysznic:D

34 minuty temu, Mrowka napisał:

Zawsze wydawało mi się, że ten "problem" dotyczy jedynie jakichś nastolatków, a dorośli faceci rzadko kiedy fapią. 

Masturbacja, to nie do końca problem jeżeli nie jest stosowana zbyt często.

No i ludzie w każdym wieku, czasami to robią. 

Aby się nie uzależnić XD

Edytowane przez Gravedigger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o przypadku chyba nawet nie daleko gdzieś mnie, że zakonnica się masturbowała ale parówką... I jej tam utknęła w sensie się złamała no i musiała jechać do szpitalna by jej tą parówę wyciągnęli.

Pamiętam jak się śmiałem jak to pierwszy raz usłyszałem no ale teraz to w zasadzie współczuje tym panią :D 

My faceci mamy lepiej w tej kwestii, Panie muszą używać paluszków, ogórków, wibratorów ewentualnie parówek... no ale to ostatnie odradzam ^^ 

 

Pozdrawiam wszystkich fapaczy ! no ale żeby zaraz nie wjechali na mnie,że kogoś pomijam to i nie fapaczy :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Słyszałem o przypadku chyba nawet nie daleko gdzieś mnie, że zakonnica się masturbowała ale parówką... I jej tam utknęła w sensie się złamała no i musiała jechać do szpitalna by jej tą parówę wyciągnęli.

Ehhhhh, podwójny grzech w czasie Wielkiego Postu XD

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, SzatanKrieger napisał:

I jej tam utknęła w sensie się złamała no i musiała jechać do szpitalna by jej tą parówę wyciągnęli.

Wg. mnie bzdura xD Napięłaby się trochę i by parówka sama z siebie wyleciała :D 

1 godzinę temu, Gravedigger napisał:

Bardzo dobrze, że tak robisz. Jeżeli chcesz zminimalizować ryzyko zajścia w ciążę lub zarażenia się czymś, to lepiej dmuchać na zimne.

Taaak, zwłaszcza ze mi się już kilka razy zdarzyło zapomnieć tabletki. O czym oczywiście Partner pozostał poinformowany (że do końca miesiąca pozostają nam tylko gumki) :D 

1 godzinę temu, Fit Daria napisał:

Podczas wielu stosunków z facetem miałam orgazm może 3 razy.

Ja ani jednego :D Więc nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lxdead napisał:

Ciekawe skąd to wiesz ;) 

Hmmm, są np. tzw. kulki gejszy... Chodzi o to, że wkłada się je do pochwy a następnie wykonuje normalne codzienne czynności, a one przy tym same chcą wylecieć. Cały fun polega na tym, żeby im na to nie pozwolić. Stosuje się do wzmocnienia mięśni kegla :) Stąd wiem. 

Teraz, Fit Daria napisał:

Czyli ani z facetem ani sama? Żadnych orgazmów? ?

Zero, nic :D Już kiedyś pisałam o tym na forum. Okazało się, że głupia ja nigdy z badboyem nie spółkowałam i to wszystjo dlatego xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gravedigger napisał:

Poeksperymentój na własną rękę :)

(XD Wiem, trochę dziwnie to zabrzmialo).

Myślę, że to mogło by, zwiększyć Twój popęd seksualny :D

Pisałam w 1 wiadomości, że mi własna ręka żadnej przyjemności nie robi. Ręka samcza również :D A testowałam wiele razy :P 

2 minuty temu, typiarz napisał:

Nie sądzisz, że jest różnica między czymś, co jest specjalnie wykonane do tego celu, a parowka? ?

Oczywiście że widzę, ale nie widzę sensu jechania z tym na pogotowie skoro samo prędzej czy później się "wymsknie" :D Chociaż zakonnica miała prawo nie wiedzieć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mrowka napisał:

Chodzi o to, że wkłada się je do pochwy a następnie wykonuje normalne codzienne czynności, a one przy tym same chcą wylecieć. Cały fun polega na tym, żeby im na to nie pozwolić.

Tak? U mnie w życiu nie chce wylecieć, bez sznureczka było by kiepsko. Miałam kiedyś przygodę z tamponem jak ta Pani z parówką, nikomu nie polecam :lol:

 

@Brat Jan Czemu mnie to podejście nie dziwi :D 

 

8 minut temu, Mrowka napisał:

Zero, nic :D Już kiedyś pisałam o tym na forum. Okazało się, że głupia ja nigdy z badboyem nie spółkowałam i to wszystjo dlatego xD

No to wszystko jasne :D Psujesz statystyki i za karę nie masz orgazmu xD 

A tak serio to polecam zakup jakiegoś  stymulatora, masażera, są teraz takie ultradźwiękowe, że nawet dotykać nie trzeba. A orgazm super sprawa :lol:

 

Ale szczerze jestem w szoku, że stymulacja "guziczka" może w ogóle nie działać :P 

 

Cytat

Oczywiście że widzę, ale nie widzę sensu jechania z tym na pogotowie skoro samo prędzej czy później się "wymsknie

Z tym nie ma żartów, do tego jeszcze mięso, mogła dostać jakiegoś zakażenia. 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

Tak? U mnie w życiu nie chce wylecieć, bez sznureczka było by kiepsko. Miałam kiedyś przygodę z tamponem jak ta Pani z parówką, nikomu nie polecam :lol:

Ok, to nie mam pytań. Ja jestem tylko teoretykiem w tych sprawach :D

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

A tak serio to polecam zakup jakiegoś  stymulatora, masażera, są teraz takie ultradźwiękowe, że nawet dotykać nie trzeba. A orgazm super sprawa :lol:

Już widzę zadowolenie samca :D 

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Z tym nie ma żartów, do tego jeszcze mięso, mogła dostać jakiegoś zakażenia. 

W sumie racja. 

2 minuty temu, Gravedigger napisał:

Nie wiem czy mogę pytać o takie rzeczy, ale jak się dotykałaś?

Nie możesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mrowka napisał:

Ok, to nie mam pytań. Ja jestem tylko teoretykiem w tych sprawach :D

Za to moja praktyka jest aż za duża :D 

 

2 minuty temu, Mrowka napisał:

Już widzę zadowolenie samca :D 

Szczęśliwa kobieta, to szczęśliwy mężczyzna :D On ma prawo do orgazmu, Ty tak samo ;). Serio polecam, orgazm jest też pro zdrowotny, przedłuża życie, zmniejsza ryzyko zachorowań na raka. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mrowka napisał:

Nie możesz :D 

Hahahahaha, no ok, to powiem tak :)

Sprubój z lubrykantem, moze to tez byc oliwka dla dzieci i skup się na samej lechtaczce :)

I wiem, doskonale sobie zdaje sprawę, jak to dziwnie wygląda, kiedy to samiec pisze tutorial, jak się kobieta powinna masturbować, hahahaha XD

 

Nie no, ale tak na serio, 

5 minut temu, Fit Daria napisał:

Szczęśliwa kobieta, to szczęśliwy mężczyzna :D On ma prawo do orgazmu, Ty tak samo ;). Serio polecam, orgazm jest też pro zdrowotny, przedłuża życie, zmniejsza ryzyko zachorowań na raka. 

@Fit Daria, ma całkowitą rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.