Skocz do zawartości

"No fap" kobiet, seks bez gumki kobiet.


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, typiarz napisał:

I dobrze ktoś tam zauważył, po co w tamponach sznurek? Przecież sam powinien wypaść po czasie. 

W sumie racja, ale tampon jest raczej "szorstki", a parówka śliska :D 

 

3 minuty temu, Gravedigger napisał:

Sprubój z lubrykantem, moze to tez byc oliwka dla dzieci i skup się na samej lechtaczce :)

I wiem, doskonale sobie zdaje sprawę, jak to dziwnie wygląda, kiedy to samiec pisze tutorial, jak się kobieta powinna masturbować, hahahaha XD

Ale mnie to serio nie podnieca :D Już przyjemniej jest się po ręce miziać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka

@Fit Daria

 

Widzicie czyli macie coś wspólnego, jesteście feministkami i macie problemy z orgazmem. Może to jakieś wyparcie kobiecości, albo coś psychologicznego ?

Zastanówcie się nad tym problemem(serio)

Szczególnie Mrówka skoro nie jest w stanie osiągnąć orgazmu, Mrówka a próbowałaś na przykład z czymś dłuższym lub grubszym eksperymentować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Widzicie czyli macie coś wspólnego, jesteście feministkami i macie problemy z orgazmem. Może to jakieś wyparcie kobiecości, albo coś psychologicznego ?

Sugerujesz, że dawniej kobiety miały orgazmy? Nie wydaje mi się. To chyba zawsze była skomplikowana sprawa i nie tylko dla mnie i Darii, a większej części kobiet :)

Z niczym nie eksperymentowałam, bo mnie to NIE PODNIECA w ogóle. Nie czaję tego parcia na orgazm. Jeżeli nie mam to znaczy że nie jestem pełno wartościową kobietą, czy co? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mrowka napisał:

To chyba zawsze była skomplikowana sprawa i nie tylko dla mnie i Darii, a większej części kobiet :)

Zawsze myślałem, że Sara ma na imię Weronika.

Nie wiem czy to skomplikowana sprawa po części pewnie tak, szukałbym osobiście powodów w różnych rzeczach od tego począwszy od nadwagi skończywszy na psychice i urazach do mężczyzn. 

Szukałyście rozwiązań ? Zresztą Daria napisała, że się masturbuje 2 razy dziennie więc przyjemność odczuwa tylko widocznie nie może szczytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger, @Mrowka Kiedyś wręcz się uznawało, że kobiecy orgazm jest niemoralny, a łechtaczka męskim pierwiastkiem. Byli nieźle popierdoleni :D. Ja nie mam żadnych problemów z orgazmem, robię to od 11 roku życia, gdzie nie słyszałam jeszcze o czymś takim jak feminizm. I jestem samowystarczalna :D 

 

Nie zrozumiałeś. Ja mam orgazmy, ale tylko sama ze sobą. Tylko z facetami nie miałam. Tzn miałam 3 razy na około 200. 

 

Moje imię niech zostanie słodką tajemnicą. 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger, tak szczerze jakaś kobieta miała przy Tobie orgazm? Jeżeli tak, to skąd poznałeś że nie udawany? 

Co ma nadwaga do orgazmu? :D 

Wiadomo, że pewnie to chodzi o psychikę, bo to zawsze idzie z głowy. Już się nauczyłam robić "mokrość", więc jestem na dobrej drodze xD Ale i tak odnoszę wrażenie, że to raczej kwestia budowy czy coś, bo sama ze sobą też nic nie czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

Kiedyś wręcz się uznawało, że kobiecy orgazm jest niemoralny, a łechtaczka męskim pierwiastkiem

Nie wiedziałem o tym, dzięki za info.

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

Ja nie mam żadnych problemów z orgazmem, robię to od 11 roku życia

Czyli z facetami nie osiągasz orgazmów tak ? ale z Panem wibracją tak ?

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

gdzie nie słyszałam jeszcze o czymś takim jak feminizm.

Wydaje mi się, że to jest podłoże psychiczne na przykład po źle odbytym pierwszym razie czy problemach w dzieciństwie, że dla podświadomości facet kojarzy się z czymś złym.

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

I jestem samowystarczalna :D 

Nikt nie jest samowystarczalny :P Co najwyżej możemy uznać za taką istotę boską :P

Żeby chociaż tu pisać potrzebujesz prontu internetów klawiaturów itp ale nie bój żaby wiem o co chodzi, chodzi o facetów ^^ 

Uważam, że fakt może i jesteś ale ciągoty do mężczyzn masz i podejrzewam nawet iż bardzo wielkie tylko do tego odpowiedniego.

1 minutę temu, Mrowka napisał:

tak szczerze jakaś kobieta miała przy Tobie orgazm? Jeżeli tak, to skąd poznałeś że nie udawany? 

A może nigdy nie uprawiałem seksu, a może uprawiałem a może nigdy nie wiadomo, a może jestem krypto homosiem :D .

 

2 minuty temu, Mrowka napisał:

Co ma nadwaga do orgazmu? :D 

Ma ale to se najwyżej poczytasz na necie jak Cię zainteresuje

3 minuty temu, Mrowka napisał:

Wiadomo, że pewnie to chodzi o psychikę, bo to zawsze idzie z głowy. Już się nauczyłam robić "mokrość", więc jestem na dobrej drodze

Współczuję Tobie Mrówko, wiesz a może ty się długo rozkręcasz, próbowałaś tantrę albo jakieś sztuki miłosne ? Wiesz są różni ludzie, nie których ponoć gwałty stymulują innych przyklejane johnsony, a inni znów długo potrzebują by dojść.Może coś popróbujcie z partnerem.

4 minuty temu, Mrowka napisał:

Ale i tak odnoszę wrażenie, że to raczej kwestia budowy czy coś, bo sama ze sobą też nic nie czuję.

Hmm ciekawa jest dla mnie taka a seksualność, a masz zdiagnozowane border-line lub inne choroby ? Oczywiście jeśli się krępujesz najwyżej odpisz na priv, pytam z czystej ciekawości - dużo czytałem na różne tematy itp może mógłbym pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Czyli z facetami nie osiągasz orgazmów tak ? ale z Panem wibracją tak ?

Tak! I z paluszkami też :P 

 

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Wydaje mi się, że to jest podłoże psychiczne na przykład po źle odbytym pierwszym razie czy problemach w dzieciństwie, że dla podświadomości facet kojarzy się z czymś złym.

To miało sądzę podłoże takie, że po pierwsze nieśmiałośći i kompleksy, pamiętajmy, że to nie byli faceci, do których czułam cokolwiek i zawsze byłam spięta. Po drugie nie umiem dojść przy stosunku to musi być stymulacja guziczka, a nie było wielu, którzy chcieli robić mi dobre i długie minetki, nie po to przychodzili :lol: A co do nadwagi to wiąże się z pierwszym punktem, kompleksy i spięcie, jak robię to sama jestem całkiem wyluzowana. Gdybym miała to samo robić, ale ktoś by patrzył w życiu bym nie doszła. 

 

11 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Uważam, że fakt może i jesteś ale ciągoty do mężczyzn masz i podejrzewam nawet iż bardzo wielkie tylko do tego odpowiedniego.

Kiedyś owszem, cały czas mam momenty, że wierzę, iż istnieją tacy faceci. Ale dzięki moim doświadczeniom i Wam drodzy Samcy, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że WGTOW jest moją drogą :D

 

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

mm ciekawa jest dla mnie taka a seksualność, a masz zdiagnozowane border-line lub inne choroby ?

Teraz każdą dziewczynę o innych poglądach niż Wasze będziecie posądzać o border? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fit Daria napisał:

Teraz każdą dziewczynę o innych poglądach niż Wasze będziecie posądzać o border? :D

To jest dłuższy temat ale mój przyjaciel był z borderką i gdy on chciał a ona nie, to mówiła iż ona się połozy a on niech robi co chce, byle by za piersi nie dotykał.

Także są różne przypadki warto zapytać o choroby psychiczne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze mialam problemy z dojściem więc rozumiem dziewczyny. Trudno bylo mnie rozkręcić.

Napewno głowa ma tu dużo do rzeczy.  @Fit Daria mówisz że jesteś zawsze spięta - to powód.  W sumie po co sex uprawiać jak się jest spiętym podczas niego. To trochę jak zmuszanie się do niego.

 

@Mrowka - a wogóle czujesz podniecenie podczas przytulanek? Mówisz że nauczylaś sie robić mokro to teraz to już powinno łatwo pójść.  Tylko musisz znaleźć pieszczenie czego cię doprowadzi do orgazmu, i jak. Bo to wcale tak nie jest że - skup się tylko na guziczku i już.  Nie. Mnie skupianie na guziczku sprawia ból. Każda z nas musi znaleźć swoją drogę do orgazmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aBIgail, przecież na forum można wyczytać, ze kobieta powinna 'dawac dupki' zawsze kiedy facet ma ochotę. A jak jest 'niedysponowana' to lód lub rączka. Ja tez uprawiam seks często jak mi sie nie chce i nie mam ochoty. Wszystko po to żeby samca zadowolic ;)

 

Tak czuję, co nie zawsze jest równoznaczne z mokroscią w moim wypadku ;) A juz tym bardziej kiedy samiec za szybko zjedzie ręką w dół. Ogólnie wtedy myślę 'o nie! Co jak odkryje, ze u mnie susza? Pomysli sobie ze mu sie nie podobam, boze jestem beznadziejna' ble ble ble i to się zatacza, bo jak juz zacznę tak myśleć to nic nie podziała. No, ale w koncu zazwyczaj udaje mi sie te mysli opanowac ? nienie zawsze, ale zwykle tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka w sumie nawet źle powiedzialam - jeżeli kobieta czuje się spięta podczas sexu to nie jest "trochę jak zmuszanie się " - tylko to jest mega zmuszanie się,  bliżej może nawet temu do gwałtu, niż do sexu, chyba że tej spiętości towarzyszy podniecenie to nie. Wtedy nalezy szukać powodu tego spięcia. Czy to awersja do facetów, czy może wstyd przed nagością....

 

Jakbym miała się czuć spięta podczas sexu to bym go nie uprawiała.

 

No tak, ja też często "zmuszałam się " (czytaj nie mialam ochoty ) ale nigdy nie bylam spięta wtedy.

 

Czyli ty @Mrowka potrzebujesz dużo czasu po prostu, szlaban na zjechanie ręką dopóki poczujesz że to już. Może jakis erofilm wcześniej? 

 

A jak czujesz że jesteś sucha i pozwalasz zjechać dłoni to ona sprawia ze robisz sie mokra?  Bo jak nie to musisz nauczyć samca że ma czekać ;) a raczej działać dalej/inaczej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka @aBIgail współczuje wam, naprawdę, to straszne zmuszać się do seksu. Nigdy tego nie robiłam, bo zawsze miałam\ mam ochotę :D

Nie zmuszałam się nigdy, raczej to ja zmuszona byłam zmuszać mojego eks męża na seks hahahaha oczywiście bez przemocy, subtelnie, z wdziękiem hahahahaha  :D:D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie proszenie sie o sex jest upokarzajace :D tzn. Wiadomo, czasem tez coś zainicjuję, ale wolę jak to facet wyjdzie z inicjatywą. 

@aBIgail, wiem że zakaz ręki w dole, ale mój samiec chyba nie wie :D juz kiedyś mu mówiłam, żeby zajął się innymi częściami ciała niz piersi/wagina, ale zbytnio chyba się nie przejął. Tzn. Fakt, ze jak widzi ze jest susza to tak jakby bardziej się stara zeby mnie 'rozluźnić', tylko wtedy już za późno i jest 100% pewnosci ze trzeba nawilzyc np. Lubrykantem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mrowka napisał:

Co kobiety sądzą na temat seksu bez gumki?

Nie. Chyba, że z partnerem połączyłoby mnie coś naprawdę fajnego. Nie wiem, nie byłam w takiej sytuacji. :)

22 godziny temu, Mrowka napisał:

wiadomo, kobiety nie "fapają" :P

"Fapają". :) 

 

Miło wspominam dzień, w którym kupiłam swój wibrator, było to fajne i bardzo mechaniczne. Także większą radość sprawił mi dzień, w którym go wyrzuciłam. Sprawdziłam, doświadczyłam i uznałam, że to nie dla mnie. 

Teraz jestem no fap, no sex i mi z tym dobrze. Czasem zdarzy się jakaś kumulacja ale jest to do opanowania. 

Sam orgazm nie jest dla mnie tak istotny jak cała reszta i rozmyślam ostatnio o seksie tantrycznym. 

 

Cytat

„Tantra” w dosłownym tłumaczeniu to „narzędzie służące do rozciągania (świadomości)”. Rozciąganie występuje tutaj jako powolna forma seksu, która ma zwiększyć intymność i odtworzyć więź umysł – ciało.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mrowka napisał:

Dla mnie proszenie sie o sex jest upokarzajace 

Dla mężczyzn też XD

W ogóle, nie lubię tego określenia, "dawać dupki". 

To trochę jak byśmy cały czas mówili, że to facet łaskawie "daje fiutka". :D

Seks powinien sprawiać frajdę obojgu partnerom tak samo, a w żadnym wypadku nie powinien być kartą przetargową w związku.

Może to też kolejny powód dla którego, Móje małżeństwo trwa tak długo. Mamy z Żoną bardzo podobny popęd seksualny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.