Skocz do zawartości

"No fap" kobiet, seks bez gumki kobiet.


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Mrowka napisał:

Ja ani jednego :D Więc nie jest tak źle.

   Serio? To po co idziesz do łóżka ze swoim facetem?

Takie zachowanie jedzie mi prostytucją, nie masz z tego przyjemności, ale mu dajesz bo....

 

   Moja idzie ze mną do łóżka tylko po to by mieć z tego przyjemność, tylko kilka razy zdarzyło się że nie mogła dojść. 

Zawsze mówi: "Ja też muszę coś z tego mieć!" Jeszcze się nie zdarzyło że np. zrobiła mi laskę dla mojej  przyjemności, nie mając nic z tego.?

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aBIgail napisał:

No cóż,  każda w innym wieku przeżywa odrodzenie ? , dla mnie kiedyś sex mógł nie istnieć,  teraz z kolei nie wyobrażam sobie bez, i też często to ja zmuszam ;)

No tak, ale dla Twojego partnera raczej żadna to już radość, bo skoro masz takie parcie na sex, to pewnie jesteś już po 30-tce.

 

23 godziny temu, Fit Daria napisał:

Tylko z facetami nie miałam. Tzn miałam 3 razy na około 200. 

Miałaś tylko 200 stosunków jako prostytutka? To wychodzi tylko 40 tys. zł przez całą karierę, a gdzie tu jeszcze rozliczenia z alfonsem.

 

Straszna lichota, jak już tak się narażać, to nie za takie grosze za całą 'karierę'.

 

Mnie ciekawi czemu te baby tutaj są tak podniecone tematami o seksie a jednocześnie ciągle nam tu narzekają, że a to orgazmów nie mają, a to nie zawsze to lubią, itd.

 

Eh, znów te same prymitywne zagrywki babskie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo - jak widać moje się nie przepalają bo zapewne mówicie o uzytkowniczce Sara, bo ona coś takiego pisała,  a @Fit Daria nią nie jest, więc tym bardziej coś mi tu śmierdzi. 

 

Ale cóż,  przecież ja też jestem sarą

 

@arch - mój się w końcu cieszy. A ty jesteś na babskim forum gdzie zadano pytanie do kobiet i tu narzekasz? Hmm nieładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aBIgail napisał:

mój się w końcu cieszy. A ty jesteś na babskim forum gdzie zadano pytanie do kobiet i tu narzekasz? Hmm nieładnie 

Nieźle musiałaś nieszczęśnika wytresować, jeszcze to 'w końcu', widzę, że granie dupką było. 30+letnia kobieta a on się cieszy, że ma seks? To musi być masakryczny biały rycerz :D

I brzydko nie manipuluj dziwacznymi słowami 'narzekasz' - na nic nie narzekam, widocznie nie zrozumiałaś mojego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2018 o 17:50, Mrowka napisał:

 

Co kobiety sądzą na temat seksu bez gumki?

Ostatnio w dni naprawdę najmniejszego ryzyka pozwalałam mojemu Panu bez, ale tak to niestety musi używać, bo nie biorę tabletek. Oczywiście kończy w innych miejscach, chociaż ostatnio mówił, że marzy mu się finisz w środku. :P

Co sądzę? Gdybym przekonała się do tabletek (a mam wątpliwości) to byśmy z nich całkowicie zrezygnowali. ;)

 

 

W dniu 21.06.2018 o 17:50, Mrowka napisał:

Czy kobiety też mają taką nieprzeniknioną potrzebę masturbacji

Tak, mam potrzebę, bardzo lubie to czasem robić, ale właśnie sporadycznie (szczególnie kiedy regularnie się kocham), wiec nie napisze jak to jest z uzależnieniem, ale pewnie można się uzależnić. :)

W dniu 21.06.2018 o 17:50, Mrowka napisał:

 

I jeszcze jedno dodatkowe pytanie: jak kobiety podchodzą do masturbacji ich partnerów

Mi też to nie przeszkadza, bo jak pisałam sama lubie od czasu do czasu się sobą zająć, pomimo udanego seksu. :)

Byleby nie robił tego zbyt często i koniecznie musi myśleć tylko o mnie. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z moim partnerem nie używamy gumek, ja nie brałam nigdy żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Mój facet wczas wyciąga, umie panować nad wytryskiem i nie zostawia po sobie żadnych "śladów" we mnie ;) . Jesteśmy ze sobą ponad 4 lata i w miarę regularnie uprawiamy seks. Nigdy nie mieliśmy wpadki. Mojemu facetowi w tym względzie ufam. :)  

Próbowaliśmy kiedyś używać gumek ale nie czujemy wtedy takiej przyjemności jak bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amanda, to tym parom tez bym polecala przebadanie sie. Przeciez jest cos takiego jak np. Preejakulat, tym tez mozna zaplodnic, potem mimo wszystko ta sperma moze sie jakos dostac do pochwy, np przy przytulaniu itd. 

Gdzies już na forum pisałam, ze ginekolog opowiadal mi ze w ciagu swojej wieloletniej kariery mial kilka dziewic w ciąży - podczas wspólnego miziania sie doszlo do zaplodnienia ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mrowka napisał:

@Hippie, gdybym z samcem 4 lata uprawiala seks i 'zabezpieczala sie' stosunkiem przerywanym i do tej pory nie mialabym wpadki ani razu to chyba przebadalabym i partnera i siebie :D

E tam ja 12 lat seksiłam się z moim partnerem bez gumki i wpadki nie było. Obydwoje zdrowi:)))

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Maarcin_05 Człowiek staje się bardziej selektywny po narzuceniu tych barier. ;)

Z tymże ja nie uważam, że narzuciłam sobie jakieś mocne bariery. Miałam przesyt tym wszystkim i tak postanowiłam.

Teraz jak to pożądanie nie rządzi mną to zauważam, jakie to jest okropne żyć dla samego seksu. Wszędzie tylko seks, seks. Oceniać ludzi przez pryzmat ich seksualności, dla mnie to trochę słabe i już. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 21.06.2018 o 17:50, Mrowka napisał:

Co kobiety sądzą na temat seksu bez gumki? (Zakładając, że mamy jednego, stałego partnera) Ja biorę tabletki, ale i tak wolę dodatkowo jeszcze gumkę. Mój partner ma czasem ochotę bez, ale wtedy ma zakaz dochodzenia w środku :P Ogólnie boję się tzw. "wpadki", więc wolę stosować i tabletki i gumki, bo jedno lub drugie może zawieść, to ma się to "koło zapasowe"

Bez.

W zasadzie nie mam szczególnych odczuć z, w zasadzie nie mam nawet wtedy orgazmu. Wpadek się nie boję, bo w zasadzie współżyję tylko z osobami, których jestem pewna, i z którymi chciałabym snuć wspólne plany na przyszłość. Czyli dziecko, nie byłoby czymś niepożądanym tak bardzo. 

 

Więc całkowicie dla mnie odpada. 

Mój partner natomiast preferuje z. Chyba, że go tak podniecę, że zgodzi się bez. Co się ogólnie zdarza, ale tylko na moment.

Nie rozumiem ludzi, którzy w ogóle czerpią przyjemność z takiego seksu, ja mam tylko uczucie,jak wchodzi we mnie coś sztucznego i nic poza.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Seks bez gumki jest lepszy jakościowo, bo jest skóra do skóry i można się cieszyć bliskością ukochanej osoby. 

Ale mi wyszła po latach nietolerancja dla syntetycznych hormonow i tabletek brać nie mogę, więc jeśli chciałabym coś robić to tylko w gumce.

A, że żadnego związku już nie zamierzam mieć to problem jakby mnie nie dotyczy. 

 

Co do fapowania to chyba u kobiet zalezy to 1. Od jej libido. Jesli ma wysokie to bawi sie ze sobą często. Osobiscie uwazam to za zdrowsze niz seks z byle kim by pozbyc sie napięcia. 

i 2. Zalezy od dnia cyklu - wiadomo, że w czasie jajeczkowania i w okres jest większa potrzeba. No chyba ze wlasnie ma baaardzo niskie libido i jej sie nie chce.

Ale nie znam statystyk jak to jest z uzaleznieniem od masturbacji u kobiet. Wydaje mi sie ze faceci jednak bardziej,  nimi rządzi testosteron.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.