Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

Nudne feministki i dysputa z nimi, ograniczenie trolli, oczami starego użytkownika

Polecane posty

Cześć,

przeglądam tematy na głównej, a tu pojawiają się coraz częściej zagadnienia z rezerwatu zakładane przez trolle/feministki czy jak je tam ładnie ujmują feminazistki.

Kilkanaście postów i "same się orają", jojcząc i odwracając wszystko na opak.

Pomijając walory poznawcze dla użytkowników -  manipulacje trolli/feminazistek, jest tego dużo w ostatnim czasie i wywołuje mieszanie uczucia czytając  forum.

To forum jest przed wszystkim dla ludzi którzy próbują zrozumieć o co chodzi w tym świecie relacji z kobietami, a nie bad-boyów szukających jak zbajerować sarenke 8/10 na szybki seks.

Zastanawiam się jak z tym walczyć, może zakładać punktacje dla użytkowników i blokować nowym zakładanie tematów w głównych wątkach, jakieś pomysły?

Zdaje sobie sprawy, że nie ma złotego środka walki z trollami, ale warto ogarnąć kilka przypadków.

• Like 6
  • Dzięki 2

Myślę że warto prześledzić losy kont, które szybko zyskują na popularności. Np dobi czy ziomisław, i znaleźć jakąś prawidłowość. 

11 godzin temu, Mordimer napisał:

To forum jest przed wszystkim dla ludzi którzy próbują zrozumieć o co chodzi w tym świecie relacji z kobietami, a nie bad-boyów szukających jak zbajerować sarenke 8/10 na szybki seks.

A nie uważasz bracie, że po części ich posty pozwalają właśnie postępowanie i mechanizmy w jaki działają kobiety zrozumieć? Rozumiem, że ostatnio masz pewien przesyt bo faktycznie jest tego dużo, ale czy im więcej one nie zakładają tematów tym bardziej nie walą ich manipulacje po oczach? Tak się zastanawiam. 

Nie do końca wiem też, o co chodzi z tymi bad boyami i jak ma się to do tych feminazistek. 

Każdy że sposobów będzie do obejścia i pytanie nawet nie czy warto z tym walczyć, ale czy jest to w ogóle możliwe. Ja bym szedł w stronę akceptacji tematów, ale taka Daria ma już tyle postów, że nie jest nowym użytkownikiem. Ciężki temat. 

• Haha 1

Zgadza się, nie są to wyrafinowane manipulacje, tak jak pisałem same ośmieszają się pokazują swój brak jakichkolwiek logiki.... od takie typowe jojczenie i nieudolne próby zdyskredytowania użytkowników i idei forum. 

Trolle zakładają kilka tematów i wciąż powtarzają te same bzdury, widoczne i klarowne jest to chyba dla większości.

Panowie, po części sami sobie odpowiedzieliście, ja tylko dodam, że być może nie doceniacie roli "pożytecznych idiotów" ;)

• Like 1
  • Haha 1

Można stworzyć dział pod nazwą np. "Trollowanie" do którego, doświadczeni moderatorzy przenosili by tematy pachnące feminazizmem. Temat byłby przeniesiony już przy pierwszej ewentualnie drugiej stronie odpowiedzi. Kto miałby ochotę udzielałby się tam dalej, a nie 15 stron odpowiedzi tłumaczących, że białe jest białe.

• Like 1
  • Haha 2

Napisano (edytowany)

Z tego co wiem istnieje coś takiego jak Ściana hańby. Miejsce na wątki zakładane przez trolle i kobiety podszywające się pod nas. Może to tam przenosić i nie blokować, niech biedne i pokrzywdzone przez los, znaczy się nas facetów, feminazistki się wypłakują?

Edytowano przez Krugerrand
  • Like 2

Jeśli chodzi o mnie to po prostu się nie udzielam w tego typu tematach, bo są użytkownicy jak np. @Fit Daria, którzy w ostatnim czasie robią niepotrzebną gównoburzę, doładowując sobie samoocenę Naszym kosztem. 

Miejmy do siebie szacunek Bracia :)

• Like 1

@Fit Daria to chyba zakończyła już swoje zadania edukacyjne. Z tego co widzę to ujawniła Sarę, tym kucykiem w awatarze. :)

• Like 1
  • Haha 1

Panowie, w największej mierze to zależy od Was. Przecież sama ze sobą ona rozmawiać nie będzie.

• Like 4

9 minut temu, Drizzt napisał:

Przecież sama ze sobą ona rozmawiać nie będzie.

No i tu miałbym pewne wątpliwości... 😉

• Haha 2

@Mordimer ale to jest rezerwat, czego się spodziewałeś? 😆

Już ogarnęliśmy sporo, dostęp do czatu od określonej ilości postów, dostęp do działu dla starszych użytkowników od określonej ilości postów, blokowanie nieprzestrzegających regulaminu i kilka innych mechanizmów, niestety nic nie daje 100% pewności, że troll się nie prześliźnie. 

Możemy operować jedynie w zakresie możliwości technicznych, jakie daje nam silnik forum. 

• Like 2

Parę lat temu zalogowałem się na forum pewnej moto marki, jako iż byłem totalnie zielony w motoryzacji, zalałem forum pytaniami na które nikt mi nie chciał odpowiedzieć...

Zmieniłem taktykę, zalogowałem się na tym forum raz jeszcze jako kobieta, z awatarem coś w stylu @Eleanor. Okazało się, że Panowie nagle umieją pisać i chętnie pomogą, dostałem tez propozycje matrymonialne... 

POJAWIŁA SIĘ SZPARA, WSZYSCY SIĘ ZLECIELI...

Resztę wniosków, wyciągnijcie sami, no chyba że pizda nad głową!!!!   

• Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 16

W zasadzie o tym samym zrobiłem temat nie dawno całkiem.

39 minut temu, zuckerfrei napisał:

POJAWIŁA SIĘ SZPARA, WSZYSCY SIĘ ZLECIELI...

Resztę wniosków, wyciągnijcie sami, no chyba że pizda nad głową!!!!   

To znany mechanizm, pojawiają się cycki na forach pojawiają się rycerze ;) 

• Like 1

Moim zdaniem, rycerze są też na forum. 

Są dwa rodzaje użytkowników. Jedni po przejściach z kobietami, forum pomaga im wyjść na prostą. Drudzy posiłkują się wiedzą z forum żeby wyrywać panienki. Uważają, że mają już takiego skilla, że zbałamucą nawet feministkę Sarę.

Poza tym "Sara" - kto by nie chciał wyruchać Sary.

• Haha 1

Na feministkach można przynajmniej potrenowac dyskutowanie.

Nie są niebezpieczne.

14 minut temu, Gr4nt napisał:

Poza tym "Sara" - kto by nie chciał wyruchać Sary.

127-737249.jpg

• Haha 2

Panowie, ja wam powiem że to jest jedna i ta sama osoba. To jest ta sama feministka, które regularnie spamowała na fp Redpillersi.pl z multikont jako Wiktoria P., fanka Redpilka, Laila i różne inne nicki. Wiem, bo mam dobry kontakt z adminem tamtej strony i razem poznaliśmy, że to samo robi na Braciach Samcach i w ogóle na różnych stronach o tematyce męskiej, The Red Pill, prawa mężczyzn, wyjście z matrixa etc. To kompletnie poryta panna, prawdopodobnie z borderline, która potrafi w jednym miejscu stworzyć kilkadziesiąt multikont i napierdalać swoje wywody w nieskończoność. Zbanujecie jej 100 kont, założy kolejne 100 i tak w kółko.

Nazwisko usunięte przez moderatora.

• Like 5
  • Zdziwiony 1

17 minut temu, Enemy napisał:

To kompletnie poryta panna, prawdopodobnie z borderline, która potrafi w jednym miejscu stworzyć kilkadziesiąt multikont i napierdalać swoje wywody w nieskończoność.

Każdy atak to wołanie o pomoc.

• Like 1
  • Haha 1

45 minut temu, Gr4nt napisał:

kto by nie chciał wyruchać Sary.

Chyba założę taką ankietę 😂 Może zainteresowanie wokół jej osoby ją trochę "podleczy". Po czym skwituje - "ja też bym się z wami nie przespała! Mizoginy jedne! Tak ruchać bez miłości?" :D

@Enemy wiem, zerkałem na jej kompromitujące (wszystko) występy na RP również. Myślę że diagnozując jej BPD nie doceniasz jej całego spektrum zaburzeń ;) Wiem, że nieładnie jest bawić się i nabijać z wariatki (skoro tak zależy jej na końcówkach żeńskich) ale marzy mi się moment, gdy zacznie u nas na forum dyskutować sama ze sobą w obrębie własnych multikont a forumowicze będą sobie przy popcornie oglądać tą burleskę :) 

• Haha 2

• Podobna zawartość

• Przez SzatanKrieger
      Witam wszystkich 😉

Jestem zaniepokojony ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie - zapewne świadomi czytelnicy tego forum znają sytuację, która się wydarzyła niedawno w związku ze zamknięciem blogu dwóch adwokatów ze Szczecina.

Kanały tzw "Czerwonej pigułki" oraz MGTOW są zamykane przed wściekłymi feministkami oraz siłami stojącymi za nimi.
      "Czerwoną pigułką" nazwałbym bym http://blogdlamezczyzn.pl który został zamknięty kilka dni temu.
      Dla tych co się nie orientują, był to blog dwóch adwokatów specjalizujących się w sprawach rozwodowych. Opisywali w nim o instytucji małżeństwa jaka ona jest wybitnie nie korzystna dla mężczyzn. Wspominali oni również o innych kwestiach w relacjach damsko/męskich, oraz innych ciekawych rzeczach, lecz więcej się od tych dwóch Panów niczego nie dowiemy, ponieważ blog został usunięty - wielka szkoda!

Następnym blogiem zamkniętym jest kanał MGTOW PL - http://mgtow.pl

Gdy wejdziecie na stronkę jest informacja:
      "Ten blog został zamknięty dobrowolnie"
      Oraz widnieje link do artykułu na temat zamkniętego bloga dwóch adwokatów:

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,24114555,mizoginiczne-wpisy-na-blogu-dwoch-adwokatow-zajmuje-sie-nimi.html?fbclid=IwAR3LV3735N3-2embV02NbMh_wKGxzYwsHUyafgCvU9Puvh5oB8KJBrQ2qh8#s=BoxOpLink

Pan z kanału MGTOW PL - opowiadał w swojej audycji, że również zamyka swojego bloga właśnie przez sytuację, którą mają aktualnie dwaj adwokaci.
      Obawia się, że również może zostać zgłoszony do prokuratury czy innych organów za słowa, jakie wypisuje na swoim blogu na temat relacji damsko/męskich. 

Audycja w której się wypowiada na ten temat to:

Jak sądzicie, czy forum zostanie pozostawione w spokoju, czy również padnie ofiarą ataku feministek ze ślinotokiem na ustach, które zdaje się ignorują wolność słowa w Polsce oraz na świecie?
      Wiemy doskonale jak do Pana Marka przyczepili się YouTuberzy, którzy być może są (tak piszą w internecie) są sponsorowani przez kapitał Niemiecki u nas w Polsce.

Dlatego też się obawiam, ponieważ kapitał niemiecki, połączony z siłą feminazistek, może przysporzyć wielkich problemów.
      Mimo, że forum to prywatna inicjatywa, to jednak pewne stresy związane z aktualną sytuacją pozostają dla samego gospodarza tego miejsca w internecie.

Czy Marek, który jest osamotniony w tej walce, zostanie zmieciony jakimiś zarzutami? (tfu)
      Czy są plany na wypadek ataku, wściekłych kobiet których zdradzane są ich manipulacje?

Boje się o to, tym bardziej iż chciałem zaproponować nie jako sojusz, taki bardziej oficjalny by właśnie, właściciele kanałów i blogów o podobnej tematyce nie jako się polecali na wzajem oraz połączyli siły.

Feministki mają za sobą pieniądze pana Sorosa oraz innych ludzi, którzy pragną destrukcji narodów zachodu, plan jest odgórnie sterowany dlatego też uważam, że należałoby łączyć siły z innymi mediami by stworzyć sojusz, który miałby szanse się chociaż obronić.
      Pojedynczo nas wyłapują jak tygrysy - antylopy. Jesteśmy mięskiem, które nic nie może zrobić i które w każdej chwili może zostać zjedzone.
      Natomiast gdy jest jeden tygrys ale antylop jest więcej, to musi się zastanowić nad atakiem, bo jest zawsze szansa iż oberwie i antylopy się obronią (wiecie co mam na myśli) 

Jak wy widzicie sytuację?
      Ja odczuwam iż pętla się zacieśnia i może przyjść moment, gdzie po prostu nie będzie możliwości nawet walczyć, gdyż nie będzie ucieczki z pętli, która będzie nam założona na szyję...

Pozdrawiam i życzyłbym owocnej dyskusji.

• Przez Bruxa
      Po wizycie u siostry na 1 listopada stwierdzam, że to forum to kopalnia prawdy. Dzięki wiedzy z tego forum wiedziałam z góry, w których momentach siorka zacznie kręcić dramaty i kłótnie. Najlepsze było jak w dniu wyjazdu siorka narzekała, że samochód jest za daleko zaparkowany, że dużo rzeczy trzeba do niego zanieść, że ja prowadzę (mam prawko od niedawna), jak z bratem nie reagowaliśmy za bardzo, to zaczęła wkręcać, że co tacy nieodpowiedzialni jesteśmy skoro się tym nie przejmujemy, mówiła coś dalej i ja wiedząc z góry, że ona właśnie tak się zachowa wybuchnęłam śmiechem, potem brat i potem sama siorka. Hahaha!! Śmiała się z idiotyzmu własnego shit testu! A kiedyś bym po prostu myślała, że z nią jest coś nie teges, a to po prostu standardowe kobiece zachowanie. Dzięki za to forum! I jednocześnie postanowiłam, że dosyć już matrixa i niewiedzy, przedstawię rodzeństwu audycje Marka i mają to powoli wszystko przyswajać. Jak nie przyswoją to niech spadają na drzewo.
    • Przez SzejkNaftowy
      Nie każdy bohater nosi pelerynę 😎.

• Przez Bruxa
      Bo mnie ten, że zapach innej kobiety na samcu jest silnym afrodyzjakiem dla kobiety, stałam się po tym aseksualna. A Was co najbardziej poruszyło?
    • Przez SzatanKrieger
      Społeczeństwo Arabii Saudyjskiej wrze, gdy głos zabrała cicha większość. Lokalne feministki, bo ponoć takie tam istnieją, poszerzają swoje zdolności do oddziaływania na ludzi oraz rząd. Obok nowoczesnych mediów społecznościowych, uruchomiono właśnie pierwsze radio internetowe. Jego misja jest oczywista - propagowanie idei rozszerzenia praw kobiet w opresyjne nastawionym do wolności kraju arabskim.

Stacja Nsawya FM (co można przetłumaczyć na Feminizm FM), utworzone przez skrywającą się za pseudonimem Ashar feministkę, zajmuje się wszelkiego typu kobiecymi problemami, m.in. problemem przemocy domowej w Arabii Saudyjskiej. Założono je na zagranicznym serwerze. Choć do tej pory w projekcie bierze udział tylko 2 prezenterów i 9 twórców materiałów, autorzy mają szerokie plany na rozwój w przyszłości. Największym problemem są, póki co, strefy czasowe  i wspólna praca - członkinie projektu żyją w wielu miejscach na świecie, tylko kilka z nich w samej Arabii.

Decyzja o utworzeniu radia wynika z podejścia Arabii do wolności mediów. Według Ashtar, Twitter, główny kanał feminizmu w kraju, może zostać zablokowany w dowolnym momencie, potrzebne są więc inne drogi kontaktu. W obliczu częstych aresztowań działaczy feministycznych, dyskrecja jest niezwykle ważna. Póki co, większość społeczeństwa również stoi po stronie rządu. Przeciwnicy systemu nazywani są w mediach szpiegami lub "nie-Saudami", czy "cyfrowymi muchami". Trudno się jednak temu dziwić. W wywiadach Ashar wielokrotnie podkreśla, że wg niej kobiety są lepsze od mężczyzn, świat rządzony matriarchalnie byłby bezpieczniejszym miejscem - trudno w takiej sytuacji o sojuszników.

Wielu krytyków feminizmu podkreśla brak działań w państwach, w których wiele kobiet jest w wyjątkowo złej sytuacji. Rażąca dyskryminacja, ale i pierwsze kroki lokalnych feministek mogą przynieść falę wsparcia z całego świata, a z czasem może nawet powolną przemianę kulturową Arabii Saudyjskiej. O ile do tego czasu radio nie zostanie zablokowane, a osoby za nie odpowiedzialne - postawione przed islamskim sądem.

Ciekawy komentarz :

Widać, że obecnym celem wszelkich ruchów na Ziemi jest destabilizacja wszystkich, ale to wszystkich państw.
      Widać, że w każdym destabilizowanym państwie obowiązkowym numerem jest rozbudowanie ruchu eministycznego.
      Wniosek: daj babom najmniejszą możliwość decydowania o czymkolwiek, a za kilka lat gwarantowany jest rozpierdziel na skalę kraju z wojną włącznie.

No panowie myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy ale feministki w Arabii to jednak jest coś bardzo zaskakującego  
      Wniosek ? Nigdzie już nie jest bezpiecznie  

Źródło:
      https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/postep-dotarl-do-arabii-saudyjskie-feministki-uruchomily-wlasne-radio

https://samiecweb.pl/post/1157/postep-dotarl-do-arabii-saudyjskie-feministki-uruchomily-wlasne-radio

Temat warty audycji  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.