Skocz do zawartości

Nudne feministki i dysputa z nimi, ograniczenie trolli, oczami starego użytkownika


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przeglądam tematy na głównej, a tu pojawiają się coraz częściej zagadnienia z rezerwatu zakładane przez trolle/feministki czy jak je tam ładnie ujmują feminazistki.

Kilkanaście postów i "same się orają", jojcząc i odwracając wszystko na opak.

 

Pomijając walory poznawcze dla użytkowników -  manipulacje trolli/feminazistek, jest tego dużo w ostatnim czasie i wywołuje mieszanie uczucia czytając  forum.

To forum jest przed wszystkim dla ludzi którzy próbują zrozumieć o co chodzi w tym świecie relacji z kobietami, a nie bad-boyów szukających jak zbajerować sarenke 8/10 na szybki seks.

 

Zastanawiam się jak z tym walczyć, może zakładać punktacje dla użytkowników i blokować nowym zakładanie tematów w głównych wątkach, jakieś pomysły?

Zdaje sobie sprawy, że nie ma złotego środka walki z trollami, ale warto ogarnąć kilka przypadków.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mordimer napisał:

To forum jest przed wszystkim dla ludzi którzy próbują zrozumieć o co chodzi w tym świecie relacji z kobietami, a nie bad-boyów szukających jak zbajerować sarenke 8/10 na szybki seks.

A nie uważasz bracie, że po części ich posty pozwalają właśnie postępowanie i mechanizmy w jaki działają kobiety zrozumieć? Rozumiem, że ostatnio masz pewien przesyt bo faktycznie jest tego dużo, ale czy im więcej one nie zakładają tematów tym bardziej nie walą ich manipulacje po oczach? Tak się zastanawiam. 

 

Nie do końca wiem też, o co chodzi z tymi bad boyami i jak ma się to do tych feminazistek. 

 

Każdy że sposobów będzie do obejścia i pytanie nawet nie czy warto z tym walczyć, ale czy jest to w ogóle możliwe. Ja bym szedł w stronę akceptacji tematów, ale taka Daria ma już tyle postów, że nie jest nowym użytkownikiem. Ciężki temat. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie są to wyrafinowane manipulacje, tak jak pisałem same ośmieszają się pokazują swój brak jakichkolwiek logiki.... od takie typowe jojczenie i nieudolne próby zdyskredytowania użytkowników i idei forum. 

 

Trolle zakładają kilka tematów i wciąż powtarzają te same bzdury, widoczne i klarowne jest to chyba dla większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można stworzyć dział pod nazwą np. "Trollowanie" do którego, doświadczeni moderatorzy przenosili by tematy pachnące feminazizmem. Temat byłby przeniesiony już przy pierwszej ewentualnie drugiej stronie odpowiedzi. Kto miałby ochotę udzielałby się tam dalej, a nie 15 stron odpowiedzi tłumaczących, że białe jest białe.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem istnieje coś takiego jak Ściana hańby. Miejsce na wątki zakładane przez trolle i kobiety podszywające się pod nas. Może to tam przenosić i nie blokować, niech biedne i pokrzywdzone przez los, znaczy się nas facetów, feminazistki się wypłakują?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer ale to jest rezerwat, czego się spodziewałeś? ?

 

Już ogarnęliśmy sporo, dostęp do czatu od określonej ilości postów, dostęp do działu dla starszych użytkowników od określonej ilości postów, blokowanie nieprzestrzegających regulaminu i kilka innych mechanizmów, niestety nic nie daje 100% pewności, że troll się nie prześliźnie. 

 

Możemy operować jedynie w zakresie możliwości technicznych, jakie daje nam silnik forum. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu zalogowałem się na forum pewnej moto marki, jako iż byłem totalnie zielony w motoryzacji, zalałem forum pytaniami na które nikt mi nie chciał odpowiedzieć...

Zmieniłem taktykę, zalogowałem się na tym forum raz jeszcze jako kobieta, z awatarem coś w stylu @Eleanor. Okazało się, że Panowie nagle umieją pisać i chętnie pomogą, dostałem tez propozycje matrymonialne... 

POJAWIŁA SIĘ SZPARA, WSZYSCY SIĘ ZLECIELI...

Resztę wniosków, wyciągnijcie sami, no chyba że pizda nad głową!!!!   

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje użytkowników. Jedni po przejściach z kobietami, forum pomaga im wyjść na prostą. Drudzy posiłkują się wiedzą z forum żeby wyrywać panienki. Uważają, że mają już takiego skilla, że zbałamucą nawet feministkę Sarę.

 

Poza tym "Sara" - kto by nie chciał wyruchać Sary.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wam powiem że to jest jedna i ta sama osoba. To jest ta sama feministka, które regularnie spamowała na fp Redpillersi.pl z multikont jako Wiktoria P., fanka Redpilka, Laila i różne inne nicki. Wiem, bo mam dobry kontakt z adminem tamtej strony i razem poznaliśmy, że to samo robi na Braciach Samcach i w ogóle na różnych stronach o tematyce męskiej, The Red Pill, prawa mężczyzn, wyjście z matrixa etc. To kompletnie poryta panna, prawdopodobnie z borderline, która potrafi w jednym miejscu stworzyć kilkadziesiąt multikont i napierdalać swoje wywody w nieskończoność. Zbanujecie jej 100 kont, założy kolejne 100 i tak w kółko.

 

Nazwisko usunięte przez moderatora.

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gr4nt napisał:

kto by nie chciał wyruchać Sary.

Chyba założę taką ankietę ? Może zainteresowanie wokół jej osoby ją trochę "podleczy". Po czym skwituje - "ja też bym się z wami nie przespała! Mizoginy jedne! Tak ruchać bez miłości?" :D

 

@Enemy wiem, zerkałem na jej kompromitujące (wszystko) występy na RP również. Myślę że diagnozując jej BPD nie doceniasz jej całego spektrum zaburzeń ;) Wiem, że nieładnie jest bawić się i nabijać z wariatki (skoro tak zależy jej na końcówkach żeńskich) ale marzy mi się moment, gdy zacznie u nas na forum dyskutować sama ze sobą w obrębie własnych multikont a forumowicze będą sobie przy popcornie oglądać tą burleskę :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.