Skocz do zawartości

Chipsy i Piwo


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia!

 

 Lubicie chipsy i piwo? Bo ja tak, najlepiej paprykowe ale cebulowe. Mam wrażenie że przez ten mundial popadam w alkoholizm. Mam nadzieje że przystanę z tym kiedy skończy się mundial. A może moja podświadomość nie może znieść prawdy którą głosi nasze forum?

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jak nie byłem na studiach i miałem czas i środki żeby kontrolować swoją dietę i dlatego że trenowałem zacząłem odżywiać się zdrowo.

 

Po kilku miesiącach takiej diety, rzeczy niezdrowych już po prostu nie mogłem przełknąć. Tłusty schabowy czy jakieś chrupki tak siedziały na żołądku że jedzenie tego to bardziej była męczarnia. Już w ustach wyczuwałem że jem jakiś syf i wypluwałem.

 

Polecam taką dietę -> ryż, makaron, kurczak odtłuszczony z patelni,ryby, ser biały, mleko, woda. Po jakimś czasie takiego detoksu po piwku i chrupkach byś się po prostu zrzygał.

 

Dodam że napoje słodkie i gazowane jak pepsi to bardziej nadawały do picia się z kieliszków jak wódka bo całej szklanki nie wyobrażałem sobie wypić.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię piwo, ale do piwa nie jem. Zresztą nie pijam go zbyt często. Lubię piwo rzemieślnicze z małych browarów. To powszechnie dostępne to nie jest piwo, tylko jakieś uryny. Wbrew powszechnemu mniemaniu to właśnie przekąski do piwa są dużo bardziej niezdrowe niż samo piwo. Takie czipsy, chrupki, paluszki czy krakersy to same śmieciowe jedzenie. Mam nadzieję, ze jak najszybciej odstawisz to wszystko i zabierzesz się za zdrowe odżywianie. Powodzenia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, SławomirP napisał:

ryż, makaron, kurczak odtłuszczony z patelni,ryby, ser biały, mleko, woda.

To co podajesz to też najgorsze gówno, ryby? Jakie z wietnamskiej hodowli albo Łosoś Norweski naszpikowany chemią do cna? Przetwory mleczne- chemia, kurczak nafaszerowany sterydami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Młody_Pelikan napisał:

To co podajesz to też najgorsze gówno, ryby? Jakie z wietnamskiej hodowli albo Łosoś Norweski naszpikowany chemią do cna? Przetwory mleczne- chemia, kurczak nafaszerowany sterydami...

To nie jest dieta na długowieczne życie i idealny stan zdrowia, ale przy diecie przeciętnego Janusza czyli kiełbasa, schabowy z patelki, piwko i szlugi to śmiało powiedziałbym że detoks dla organizmu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo - nie przepadam, mam wrażenie jakbym pił gazowaną gorzką wodę z pianą, ohyda..

Czipsy - kiedyś jadłem praktycznie codziennie, dzisiaj kupuję paczkę czipsów raz na miesiąc i jem ją minimum dwa dni, tak mi się w życiu przejadły, że nie da rady ich jeść :)

35 minut temu, SławomirP napisał:

Dodam że napoje słodkie i gazowane jak pepsi to bardziej nadawały do picia się z kieliszków jak wódka bo całej szklanki nie wyobrażałem sobie wypić.

Co do napojów typu pepsi czy mirinda - nie jestem w stanie tego pić. @SławomirP bardzo dobrze tutaj napisał, że napoje słodkie i gazowane to tylko do picia z kieliszków bo po normalnej szklance można się zasłodzić na śmierć :D

 

Z wiekiem robię się jakiś cholernie wrażliwy na chemiczne żarcie/napoje, to chyba dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

Mam wrażenie że przez ten mundial popadam w alkoholizm

Po 15 lipca Ci przejdzie. A nawet wcześniej kiedy nasze orły bez skrzydeł i pazurów odpadną z rozgrywek. Był mecz otwarcia, będzie mecz o wszystko (duży alkoholizm nastąpi w narodzie), a potem to już z górki, mecz o honor i do domu. Będę się modlił za Ciebie, oby pan Bóg podsunął Ci czipsy beztłuszczowe i podmienił piwko na wodę mineralną. O Panie, spraw by Głodny Prawdy stał się głodny szejka warzywnego podczas gdy Tiago strzela kolejnego samobója.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już musisz to konsumować, to polecam nie brać najgorszego marketowego syfu i robić przerwy.Nie pić i nie jeść tego dzień w dzień. Kup lepsze piwo, z lokalnego browaru. Takie czasem kosztuje ponad 5 zł, nawet do 10 ale jest lepsze i zdrowsze. Do tego czipsy, które polecam, to solone, bez glutaminianu, a jak z glutaminianem to chyba w miarę lekkie są laysy paprykowe. Mam słaby układ pokarmowy i nie toleruję niektórych produktów i alkoholi. Czipsy biedronkowe wchodzą tylko do połowy paczki i później jest zamuła na żołądku i mózgu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Głodny Prawdy Lubię piwo, chociaż piję go coraz mniej. Coraz ciężej po prostu o dobre piwko, wszystko smakuje jak szczyny (nawet kraftowe lagery) a inne wymyślne zostawiają takiego kaca, że mnie to już nie bawi po prostu. Chipsów nie cierpię. Kleją mi się do zębów, zostawiają kapcia w mordzie i ryją brzuch chemią niesamowicie.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodarek napisał:

Czipsy biedronkowe wchodzą tylko do połowy paczki i później jest zamuła na żołądku i mózgu :D

 Akurat ja jestem taki że kupuję wszstko co uznawane jest za oryginalne np. lays, Coca-Cola a nie jakaś Cola oryginal in Biedronka, Wedel, Milka. Piwo Żubr podobno syf ale Ojciec takie kupuję dlatego pije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.