Skocz do zawartości

!! Udało się !!


dzikieserce

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu miesiąca: zmieniłem pracę, zmieniłem mieszkanie i miasto zamieszkania. Poza tym dostałem dofinansowanie na parę złotych. Wszystko zrobiłem sam (dokumenty, wnioski, rozjazdy, badania). Nie pomagał mi w tym nikt. Nie chodzi nawet o fakt, że to zrobiłem, ale momentami chciałem odpuścić, czułem się sam, nie miałem energii. Pokonałem swoją słabość. To co zrobiłem sprawiło, że czuję się silniejszy, zaradny. Dodatkowo zerwałem kontakt z dwoma osobami, które miały na mnie toksyczny wpływ. Wolę żyć sam niż w towarzystwie takich osób. To mój mały-wielki sukces na ten miesiąc. 

  • Like 38
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@dzikieserce Proponuję unikać określeń typu "udało się". To tak jakby za Twój bez wątpienia sukces odpowiadały jakieś bliżej nieokreślone zdarzenia typu szczęście , zbieg okoliczności. To ogłupione społeczeństwo tak się nauczyło określać swoje sukcesy bo przecież nie wypada powiedzieć : to ja zrobiłem, postanowiłem że to zrobię i dokonałem dego. Nic bez Twojego działania by się nie "udało".

Edytowane przez jaro670
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.06.2018 o 17:08, dzikieserce napisał:

W ciągu miesiąca: zmieniłem pracę, zmieniłem mieszkanie i miasto zamieszkania. Poza tym dostałem dofinansowanie na parę złotych. Wszystko zrobiłem sam (dokumenty, wnioski, rozjazdy, badania). Nie pomagał mi w tym nikt. Nie chodzi nawet o fakt, że to zrobiłem, ale momentami chciałem odpuścić, czułem się sam, nie miałem energii. Pokonałem swoją słabość. To co zrobiłem sprawiło, że czuję się silniejszy, zaradny. Dodatkowo zerwałem kontakt z dwoma osobami, które miały na mnie toksyczny wpływ. Wolę żyć sam niż w towarzystwie takich osób. To mój mały-wielki sukces na ten miesiąc. 

 

Znam doskonale to uczucie i gratuluje przejscia do tego etapu!, ale to nie koniec wedrowki czego mam nadzieje, ze jestes swiadomy i przed toba next Etapy jeszcze prawdziwsze/trudniejsze zdarzenia - Musisz znajdowac czesto sile - czego Ci zycze, by teraz utrzymac to, co zdobyles.

 

Powodzenia!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.