Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Szanowne Państwo kochani moi,

 

Chciałem utworzyć ten temat, w którym byłyby tylko i wyłącznie najlepsze Remix'y muzyczne z udziałem aktorów serialu Szkolna 17™

 

Na początek chciałem wkleić swój ulubiony Remix z udziałem Majora!

 

Miłego słuchania, naprawdę polecam!

 

HEWRA MAJOR suchodolski = lava remix

 

Edytowane przez Pawel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Szanowne Państwo kochani moi,

 

Poprzedni Remix jest dosyć niszowy ponieważ na chwilę obecną posiada niecałe 10 000 wyświetleń

W takim razie w dzisiejszym poście chciałem Wam przedstawić najpopularniejszy Remix muzyczny ze Szkolnej 17

 

Ilość wyświetleń na YouTube: 456 tysięcy!

 

Dodaję odnośniki dla zainteresowanych całym tematem:

Płot - Wprowadzenie (Vid 1)

Wymiary bezczelnego płotu (Vid 2)

Płot sąsiada utrudnia malowanie na posesji Krzyśka (Vid 3)

Humorystyczne:

Historia Muru Bembeńskiego [Lektor PL] (Vid 4)

Afera płotowa [archiwalne] (Vid 5)

 

Kononowicz Remix - Płot Wyższy Od Mego | Afera płotowa

 

Ciekawostki: Kawałek ten został nagrany w trakcie kłótni Kononowicza z Kargulem o to, że sąsiad Krzyśka postawił wielki 2-metrowy płot pomiędzy posesjami.

Było wyzywanie od szmat i tego typu podobnych, Krzysztof oznajmił sąsiadowi, że pojedzie do Ministra Budownictwa aby złożyć pismo o rozebranie płotu! a to wszystko dlatego, że owy płot jest wyższy od płotu Konona (a nie można stawiać wyższego płotu ludzkiego bo to jest ustawa...)

 

Edytowane przez Pawel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Szanowne Państwo kochani moi, 

 

Poprzednio wstawiłem Remix, który był dosyć zabawny i rozweselający - żeby utrzymać równowagę to dziś niestety będzie coś smutnego ☹️

Zapraszam Was na kolejny Remix muzyczny ze Szkolnej 17

 

Ilość wyświetleń na YouTube: 107 tysięcy!

 

Dodaję odnośniki dla zainteresowanych całym tematem:

Oryginał (Vid 1)

Kononowicz zabrany do Choroszczy na badania psychiatryczne! (Vid 2) - polecam od 02:00

 

Kononowicz Remix - Nie chcem | Hargris

 

 

 

Ciekawostki: Około pół roku temu Pan Krzysztof przechodził ciężki okres, co chwile na jego posesje była wzywana straż miejska oraz policja (z powodu dowcipnisiów, którzy mówili, że Kononowicz chce się zabić)

Mało tego - nagrania na internecie ukazujące Pana Krzysztofa sprawiły, że został wysłany do Choroszczy na badania psychiatryczne (Vid 2) i wtedy pomalutku zaczął powstawać konflikt pomiędzy Szkolną 17 a Boboli 10 (siedziba byłego redaktora Mexicano) Materiały te zostały nagrane niedługo przed słynną aferą paczkową z Norwegi, która doprowadziła do spi......nia byłego redaktora ze stanowiska Bożego.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Szanowne Państwo kochani moi, 

 

Były już 2 występy Krzyśka oraz 1 Majora, tak więc żeby zachować równowagę dzisiaj zaśpiewa nam Wojciech Suchodolski w jego dissie na Kononowicza!

Zapraszam Was na kolejny Remix muzyczny ze Szkolnej 17

 

Ilość wyświetleń na YouTube: 81 tysięcy!

 

Dodaję odnośniki dla zainteresowanych całym tematem:

Oryginał (Vid 1) ?

Humorystyczne:

Jesteś ch..em i już! (Vid 2)

Pilnuj swojej dupy (Vid 3)

A co Ty k..wa srasz w majtki (Vid 4)

 

Major wjeżdża na Kononowicza z pełnym impetem!

Proszę zauważyć na jakiej sytości wchodzi bit po 49 sekundzie! (polecam odsłuchać na mocnych głośnikach z pełnym bassem!)

 

MAJOR - JESTEŚ Ch#&€M (DISS NA KONONOWICZA) (prod. CreatorsTV / Snejczu) OFFICIAL VIDEO 2018

 

Ciekawostki: Kilka miesięcy temu Mexicano (b. redaktor) nagrywał wspólne lajty z Majorem co doprowadziło Krzysztofa Kononowicza do zazdrości z tego tytułu, że on sam nie był w ogóle na nie zapraszany (brak zysków).

Któregoś razu Pan Wojciech wrócił od Mexicana w stanie podpitym co jeszcze bardziej rozzłościło Pana Prezydenta i po krótkim czasie powstała z tego tytułu kłótnia Boża, którą mocno polecam :) (Vid 1)

Major zdenerwowany do apogeum ową sytuacją postanowił wyjechać do Berlina aby nagrać konkretny diss na swojego współlokatora, w międzyczasie przeprowadzał testy nowej BMW M4 Coupe z pełnym wyposażeniem do tego stopnia, że Monachijski dealer samochodowy zaproponował Panu Majorowi podarować jeden egzemplarz wspomnianego samochodu - niestety model ten nie spełnił oczekiwań naszego bohatera więc zrezygnował z prezentu.

 

Ja sobie nie życzę nagrywać, schowaj kamerę...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten remix:

 

 

 

Oraz diss pana prezydenta na Podlasian:
 

 

"Białystok to miasto bandyckie, mordercze". ;) 

 

Ogólnie to od 2017 roku IMO Kononowicz przeżywa największą falę popularności od 2006r.

Wiadomo, nie jest to tak spektakularne jak kiedyś, ale trochę chyba ten internet pomógł mu podnieść poziom życia vide spore donejty na streamach i regularne dostawy darów bożych od wielbicieli.

:) 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie Szanowne Państwo kochani moi, 

 

Występował Pan Krzysztof osobno jak i Pan Major osobno teraz czas na duet!

Zapraszam Was na kolejny Remix muzyczny ze Szkolnej 17

 

Ilość wyświetleń na YouTube: 14 tysięcy!

 

Dodaję odnośniki dla zainteresowanych całym tematem:

Oryginał (Vid 1) - Kwintesencja życia na Szkolnej 17 :)

Humorystyczne:

major klutnja z anjq dobrowskq (Vid 2)

 

Zespół Kombi zaprosił 00jora i Kska na wspólne nagranie utworu!

Refren wyjątkowo piękny :D

 

Majors - Słodkiego miłego całe te (EXTENDED VERSION)

 

Ciekawostki: Historia identyczna co w poście: ,,MAJOR - JESTEŚ Ch#&€M (DISS NA KONONOWICZA) (prod. CreatorsTV / Snejczu) OFFICIAL VIDEO 2018" :D

 

Ja tylko raz w życiu musiałem twarożek zjeść albo kwaśne mleko!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mniejszy youtuber (Bartemix) stworzył 3 remixy z bohaterami białostockiego universum, tutaj jeden z nich, wykorzystujący podkład Clean Bandit "Solo":
 

 

Całkiem nieźle to poskładał, motywem przewodnim tekstu jest mecenas z piaseczna, ale to się szybko nie znudzi heh. :) 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.