Skocz do zawartości

Brzydki Panicz


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia Samcy oraz Samice i osoby o nieokreślonej Płci 

 

Mam 21 lat pracuje w pierwszej pracy 2 miesiące. Nie mam nic (no może prawo jazdy xD). Uczę się w Liceum Zaocznym III klasa nadciąga! :D  Nie mam Zainteresowań bo jestem zmiennym lepiej niż kobieta niestety w końcu czymś jestem lepszy od kobiet niż tylko kłapanie dziobem xD  Choć poglądy mam nadal takie same (Jestem Skinem 69 czyli Apolityczny,Gardzę narkomanią,alkoholizmem i papierosami Nie wyglądam jak Skin jak narazie tzn nie mam ,,Stroju").  Chcę zwiedzić Polskę samochodem tylko boję się że braknie mi czasu (chce to zrobić autem na które zbieram chce na zakup dać 10 000zł a zarabiam 2000-2500)   Nie wiem co chce robić w życiu :( przez moją zmienność. Jestem mało pewny siebie (stosuję afirmacje i jest coraz lepiej). Mam wiele pytań do was  więc po kolei... 

 

1.Jako nowy na forum chciałbym poprosić w imieniu swoim jak i wszystkich młodych o rady dla nas :)  

2.Jak reagować na szydzenie w pracy  typu: NIE wierzę żę masz prawko skoro jeździsz ze znajomymi w kółko 

3. Warto okłamywać ludzi? xD  nawet jeśli ma się ogromne umiejętności w tym?  

4. mam toksycznych znajomych a nowych nie umiem znaleźć jakieś rady?   

5.Jak znaleźć w końcu to powołanie?  

6. Pobiją mnie tutaj jak powiem że jestem MGTOW ale nie znam zasad społecznych w tym? (Znam zasady w Relacjach Damsko-męskich czyli całkowicie je olałem)?

7.Mam kiepską pamięć od kilku miesięcy możecie mi powiedzieć dlaczego?  w pracy jadam bułki z sałatą,Pomidorem i Ogórkiem (na przerwach)  śpię 8 H 

8.Jak reagować jak ktoś mi próbuję wmówić że kłamię choć mówię prawdę?  mam czasami tak że mówiłem zawsze czystą prawdę to zawsze mówili że kłamię potem to porzuciłem i też zacząłem kłamać 

9. Jak dorobić do wypłaty? xD   bo tak mi wychodzi że jeszcze będę musiał 5 miesięcy dybać (około) do kupna auta :)  

 

 

Proszę nie bijcie :(  ja się serio starałem aby to napisać jak najlepiej :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

1. Był temat z radami dla młodych - musisz odszukać. Marek, też nagrał o tym audycje.

2. Olewka, po całości.

3. Moim zdaniem nie warto, bo wyrabiasz zły nawyk (moja subiektywna opinia).

4. Tu możesz poznać ciekawych ludzi, zapisz się na jakiś sport/sztuki walki.

5. Co lubiłeś robić, gdy byłeś małym szczylem? Co już próbowałeś?

6. Czytaj forum.

7. Umysł trzeba trenować - medytacja, nauka języka, mnemotechniki

8. Sam mówisz, że kłamiesz - jesteś niespójny, wiec ludzie Cię nie szanują. Mają Cię za dwulicowego oszusta, cwaniaczka. Musisz popracować nad swoją samooceną.

9. Dorywcza praca, udzielaj korki, pomagaj komuś na czarno, teraz wakacje to sezon na pracę w polu.

 

Nie znam Cię bracie, ale na Twoim miejscu skupiłbym się na maturze. Zdał ją dobrze - bez znaczenia, czy idziesz na studia, kiedyś możesz odkryć pasję i maturka może ułatwić drogę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marchewka napisał:

Warto okłamywać ludzi? xD  nawet jeśli ma się ogromne umiejętności w tym?  

   "Kłamstwo ma krótkie nogi", "kłamca musi mieć dobrą pamięć", te prawdy ludowe mają swoje podstawy.

Przypuszczam że kłamiesz po to aby się wybielić jak coś spierdoliłeś - patrz twoje powitanie i usprawiedliwienie.

To Ci siedzi w głowie od małego, ojciec Cię karał za kłamstwa? Może chęć przypodobania się środowisku? Pomyśl o tym i nie kłam, stracisz na tym.

 

   Widzę że jesteś dumny z prawka bo to Twój sukces, idź w tym kierunku, tzn. od sukcesu do sukcesu, małymi kroczkami.

 

Czytaj i podziwiaj.

 

!! Udało się !!

dodany przez dzikieserce, 2 godziny temu w Wasze sukcesy 

dzikieserce

  • Kot
  • dzikieserce
  • Użytkownik
  •  24
  • 6 odpowiedzi

W ciągu miesiąca: zmieniłem pracę, zmieniłem mieszkanie i miasto zamieszkania. Poza tym dostałem dofinansowanie na parę złotych. Wszystko zrobiłem sam (dokumenty, wnioski, rozjazdy, badania). Nie pomagał mi w tym nikt. Nie chodzi nawet o fakt, że to zrobiłem, ale momentami chciałem odpuścić, czułem się sam, nie miałem energii. Pokonałem swoją słabość. To co zrobiłem sprawiło, że czuję się silniejszy, zaradny. Dodatkowo zerwałem kontakt z dwoma osobami, które miały na mnie toksyczny wpływ. Wolę żyć sam niż w towarzystwie takich osób. To mój mały-wielki sukces na ten miesiąc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamać warto, ale rzadko. Wtedy kiedy naprawdę musisz możesz okłamać konkurencję, ale na pewno nie warto bliskich. Często jak przemilczysz odpowiedź nikt nie będzie dopytywał.

 

Warto wybrać się w podróż to na pewno. Auto może tańsze, a może na spółkę. Polecam rodzinę (tak wiem jaka jest opinia na forum), ale ja np. żałuję że nie utrzymywałem bliższej relacji z kuzynem. Teraz kiedy zbliżamy się do 40 kumplujemy się w sumie bardziej jak za szczeniaka, a był czas że nie widzieliśmy się grubo ponad 10 lat. Jak się zawiedziesz to lepiej teraz niż za kilka lat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zuckerfrei napisał:

Straight edge? xxx?

Nie wiem o co chodzi..

 

 

24 minuty temu, Adolf napisał:

 

Przypuszczam że kłamiesz po to aby się wybielić jak coś spierdoliłeś - patrz twoje powitanie i usprawiedliwienie.

To Ci siedzi w głowie od małego, ojciec Cię karał za kłamstwa? Może chęć przypodobania się środowisku? Pomyśl o tym i nie kłam, stracisz na tym.

 

   Widzę że jesteś dumny z prawka bo to Twój sukces, idź w tym kierunku, tzn. od sukcesu do sukcesu, małymi kroczkami.

 

Czytaj i podziwiaj.

 

!! Udało się !!

dodany przez dzikieserce, 2 godziny temu w Wasze sukcesy 

dzikieserce

  • Kot
  • dzikieserce
  • Użytkownik
  •  24
  • 6 odpowiedzi

W ciągu miesiąca: zmieniłem pracę, zmieniłem mieszkanie i miasto zamieszkania. Poza tym dostałem dofinansowanie na parę złotych. Wszystko zrobiłem sam (dokumenty, wnioski, rozjazdy, badania). Nie pomagał mi w tym nikt. Nie chodzi nawet o fakt, że to zrobiłem, ale momentami chciałem odpuścić, czułem się sam, nie miałem energii. Pokonałem swoją słabość. To co zrobiłem sprawiło, że czuję się silniejszy, zaradny. Dodatkowo zerwałem kontakt z dwoma osobami, które miały na mnie toksyczny wpływ. Wolę żyć sam niż w towarzystwie takich osób. To mój mały-wielki sukces na ten miesiąc. 

Bardziej bym powiedział to żeby nie wyjść na spierdoxa przed ludźmi albo żeby mi zazdrościli.. Teraz sie od nich odsuwam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pracujący nad sobą nice guy wiem jedno, utrzymanie kłamstwa kosztuje więcej energii niż się to zwykle wydaje. Prawdy czasem też bronić trzeba, ale jeśli nie zależy Ci na uznaniu innych, to możesz pozwolić aby inni upierali się przy swoim. Wiem to czasem trudne ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Uuuuuuuuu....

Chodzi o ta grę czy ten ruch Punkowy? Bo znam obie rzeczy

 

10 minut temu, Thief napisał:

Prawdy czasem też bronić trzeba, ale jeśli nie zależy Ci na uznaniu innych, to możesz pozwolić aby inni upierali się przy swoim. Wiem to czasem trudne ;).

W moim przypadku bardzo trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 miesięcy to dobry czas. Masz teraz mnóstwo energii i szkoda byś wszystko oddał siędząc 200-300h w pracy po śmiesznej stawce. Ucz się nowych rzeczy ,które cię interesują a jak nie wiesz co to umiejętności uniwersalnych.

Co do znajomych to toksycznych olej czasem trzeba zrobić miejsce na nowych a kłamać nie warto choć czasem zostaniesz to tego zmuszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ramzes napisał:

5 miesięcy to dobry czas. Masz teraz mnóstwo energii i szkoda byś wszystko oddał siędząc 200-300h w pracy po śmiesznej stawce. Ucz się nowych rzeczy ,które cię interesują a jak nie wiesz co to umiejętności uniwersalnych

jakie to są umiejętności Uniwersalne? I problem mam taki ze odbiłem od starych ale mam problem ze znalezieniem nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marchewka napisał:

I problem mam taki ze odbiłem od starych ale mam problem ze znalezieniem nowych

   Problem jest w Tobie, mało czytasz forum, mało czytasz, słuchasz Marka, chcesz od nas dostać pigułkę która uczyni Cię supermenem w 5 minut.

Tak to nie działa. Na wszystko potrzebny jest czas, który Cię zmieni pod wpływem zadawanych bodźców. Nie od razu Kraków zbudowano. 

Pracuj nad sobą, to będą efekty. Ja w wieku 50+, dalej nie wiem czego chciałbym od życia, dalej moje myśli są w sferze marzeń, dalej szukam.

Życie ma swoje scenariusze i możemy jedynie pomóc w realizacji tego wyższego planu na naszą korzyść. Młody jesteś, masz sieczkę w głowie, to się szarpiesz.

Poszukaj wzorca jakim byś chciał być. To Ci pomoże. Ludźmi, otoczeniem się nie przejmuj, zacznij żyć dla siebie, nie pod ludzi, bo w/g Ciebie zawsze w jakiś 

sposób Cię ocenią. To Ty jesteś najważniejszy,  bo Twoje życie jest Tylko dla Ciebie. Zacznij lubić siebie i swoje wybory bo miej świadomość że Ty jesteś najważniejszy.

A reszta to tylko otoczka która powinna Cię gówno interesować.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marchewka napisał:

jestem zmiennym lepiej niż kobieta niestety w końcu czymś jestem lepszy od kobiet niż tylko kłapanie dziobem

Zapomnij o tym. Nigdy nie będziesz taki zmienny jak kobietka. Nigdy. Wydaje Ci się. Ja dużo mówię bo mam zawód "mówiony" ale nigdy nawet nie zbliżyłem się do kobiecej perfekcji w kłapaniu dziobem. Podziwiam kobiety, z reguły nie maja nic do powiedzenia sensownego ale zawsze się "wypowiedzą", często z pianą na buzi.

 

Godzinę temu, Adolf napisał:

Ja w wieku 50+

Adolf, nie pierdol. Jakie 50+? Dałbym Ci 29.

 

Godzinę temu, Adolf napisał:

To Ty jesteś najważniejszy

To jest kwintesencja tego forum. Mamy tu niby 5000 forumowiczów. Ciekawe ilu tak myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marchewka napisał:

6. Pobiją mnie tutaj jak powiem że jestem MGTOW ale nie znam zasad społecznych w tym?

No bracie @Marchewka pojechałeś. Przykro mi, ale nie brzmisz jak MGTOW.

Nie, nie pobiją Cię tutaj, bo tutaj jest szacunek do ludzi i ich historii.

 

Wysławiasz się trochę chaotycznie:

9 godzin temu, Marchewka napisał:

(Znam zasady w Relacjach Damsko-męskich czyli całkowicie je olałem)?

To jest pytanie? Stwierdzenie?

Poza tym to zdanie zaprzecza samo sobie: "znasz zasady czyli całkowicie je olałeś" - zasady olałeś, czy relacje?

Dodatkowo raczej nie znasz zasad, skoro coś/kogoś całkowicie olewasz, choć zasady mówią co innego.

 

9 godzin temu, Marchewka napisał:

Proszę nie bijcie :(  ja się serio starałem aby to napisać jak najlepiej :( 

No wybacz, ale po tym cytacie to już jestem pewien, że JESZCZE nie jesteś MGTOW. "Proszę nie bijcie".... Man Going His Own Way... no jeszcze nie.

 

9 godzin temu, Marchewka napisał:

3. Warto okłamywać ludzi? xD  nawet jeśli ma się ogromne umiejętności w tym?  

Jest różnica między "warto" a "opłaca się". Okłamywać ludzi czasem się opłaca, ale nie warto. Ciężki temat, trzeba mieć dobrze poukładane w głowie i być świadomym konsekwencji kłamstwa.

 

9 godzin temu, Marchewka napisał:

5.Jak znaleźć w końcu to powołanie?  

Powołanie, misja, wizja, pasja, cel, spełnienie, poczucie celu. Szukać, próbować, czytać, pisać, udzielać się w społecznościach, uczyć się nowego, robić różne rzeczy i sprawdzać jak Ci się podobają, czy czujesz FLOW. Poczytaj sobie o uczuciu flow. Jeśli czujesz przy czymś co robisz "flow", to może to oznaczać, że znalazłeś jedną ze swoich pasji/misji/celów. Nie wstydzić się iść na kurs tańca, garncarstwa, krav maga czy tam innych.

Zmieniać pracę np co rok (o ile to możliwe, rozsądnie i w interesującym Cię kierunku).

 

9 godzin temu, Marchewka napisał:

4. mam toksycznych znajomych a nowych nie umiem znaleźć jakieś rady? 

Wysil się i poszperaj na Forum, jest kilka wątków na ten temat. 

 

9 godzin temu, Marchewka napisał:

2.Jak reagować na szydzenie w pracy  typu: NIE wierzę żę masz prawko skoro jeździsz ze znajomymi w kółko 

Mówisz: "Nie wierzysz? To teraz sprawię, że uwierzysz..." - Wyciągasz z kieszeni prawko, pokazujesz, kurtyna.

Chyba że szydzą, że nie masz auta. To wtedy mówisz "Nie mam, no i?"

 

9 godzin temu, Marchewka napisał:

Nie mam Zainteresowań bo jestem zmiennym lepiej niż kobieta niestety w końcu czymś jestem lepszy od kobiet niż tylko kłapanie dziobem

Jesteś zmienny boś młody i szukasz swojej drogi. Normalne, w Twoim wieku też tak miałemi się tym stresowałem. W miarę stabilny kierunek zawodowy obrałem około 32 roku życia. Kierunek prywatny, na bazie obecnych doświadczeń będę chciał za jakiś czas zmienić/polepszyć, a mam już pod 40tkę.

 

8 godzin temu, Adolf napisał:

Widzę że jesteś dumny z prawka bo to Twój sukces, idź w tym kierunku, tzn. od sukcesu do sukcesu, małymi kroczkami.

O to to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Imbryk napisał:

No bracie @Marchewka pojechałeś. Przykro mi, ale nie brzmisz jak MGTOW.

Nie, nie pobiją Cię tutaj, bo tutaj jest szacunek do ludzi i ich historii.

 

Wysławiasz się trochę chaotycznie:

To jest pytanie? Stwierdzenie?

Poza tym to zdanie zaprzecza samo sobie: "znasz zasady czyli całkowicie je olałeś" - zasady olałeś, czy relację

olałem relacje bo nie podoba mi sie taki uklad ale rozumiem ich naturę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.