Skocz do zawartości

Ksiądz Jakub Trapczak - Diss na Szatana.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

To jest żenujące. Ja rozumiem "być na czasie" ale nie wszystko przecież jest tak "elastyczne" żeby mogło być dostosowane do współczesnego odbiorcy :D. Inną sprawą jest czy o takiego "nowoczesnego odbiorcę" warto jest zabiegać lub jeszcze inna sprawa, czy da się "uwspółcześnić" pewne rzeczy a jednocześnie nie być tandetnym? wydaje mi się, że tak. Jako inicjatywa i ciekawostka,  to jak najbardziej na plus, zawsze praca przy takim projekcie rozwija i wzbogaca o nowe doświadczenia, jednak odczuwam jednoznacznie negatywne uczucia odnośnie tego dzieła i odnośnie imagu Sebo-Księdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WąsatySamiec Spoko, rozumiem, ale chyba wiesz, że to parodia rapującego księdza Jakuba Bartczaka, dlatego IMO z założenia miała być w pewnym stopniu żenująca, skoro to kręcenie beki z np. takich przebojów:

 

 

Tak poważnie, dla mnie starotestamentowy bóg to psychopata, a nowotestamentowe historie też niezła czopka, mimo, że w obu przewijają się też wartościowe und ponadczasowe treści to ogólnie jestem na nie, no i lubię

w sztuce mieszanie sacrum  z profanum[do pewnego stopnia], dlatego też m.in. ten linkowany klip z pierwszego postu mnie rozbił heh.

 

Do tego ci ministranci w strojach ku klux klanu, jeszcze jak ten gruby po lewej w 1-szym refrenie wczuwa się w bit, to już w ogóle poezja.?

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.