Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

Brutalne zasady rynku matrymonialnego - artykuły.

Recommended Posts

Link do art. http://swiadomosc-zwiazkow.pl/brutalne-zasady-rynku-matrymonialnego/

Znalezisko szybko znalazlo się na głównej wyopu - https://www.wykop.pl/link/4380639/brutalne-zasady-rynku-matrymonialnego/

Fajny komentarz - 

Cytat

Masz kasioche dotkniesz broche proste. Dziekuje

Na wykopie bardzo dużo jest znalezisk na tematy hipergamii kobiet i roszczeniowości wszelakiej. 

Mam wrażenie, że społeczność na wykopie powoli tam zaczynają się budzić chodź wiadomo samiczki uporczywie i zazwyczaj wulgarnie atakują z każdej strony nie mówiąc o małych rycerzykach wymachujących szabelką - "nie wszystkie są takie"

 

 

Cytat

Kobiety także pragną umiejętności tworzenia emocji przez mężczyznę, by się w takim związku nie nudzić, a czuć się nastrojonymi i zmotywowanymi – stąd zresztą pociąg kobiet do tzw. drani i bad boyów

O tym wiemy, karuzela spie$#$dolenia kobiet sięga zenitu, słowami piosenki - "baw mnie..." masz dostarczać emocji i już - bo tak :D tragikomedia.

 

 

Edited by Mordimer
  • Like 10
  • Thanks 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Zerwito napisał:

Bardzo dobry artykuł.

Te same wnioski o którym piszemy. Wpomniano w arcie, że część kobiet 30 % nie znajdzie partnera z powodu hipergamii, mam wrażenie że nie wzieli tutaj pod uwagę kobiet po 30-stce i ich parcie na dziecko, znaczy się na dawce, potem już tylko alimenty i z górki 

 

Wisienka:

Cytat

Zawsze tłumaczę swoim studentom, co wywołuje nieodmienny śmiech po jednej stronie i lekkie zażenowanie po drugiej, że jeśli mówimy o jakiejkolwiek romantycznej płci, to są to mężczyźni. To oni się zakochują i nie racjonalizują. Kobiety racjonalizują i nie ma w tym nic dziwnego. Dlaczego? Muszą, dlatego że nie mogą pozwolić sobie na dziecko, które jest inwestycją i wylądować z byle kim.

patrz pan jaki przypadek :ph34r: a to my podobno jesteśmy tymi złymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten fragment też jest dobry:

 

'Grono kobiet nadal uważa, że ślub to przypieczętowanie miłości i potrafi zerwać z mężczyzną, który ślubu nie zapewni. W takiej sytuacji to jest wyraz miłości, ale do papierka, warunków ekonomicznych i imprezy ślubnej, a nie do osobowości tego mężczyzny, a także doświadczeń na których zbudowali związek. '

 

albo ten:

 

'Kobiety są zdecydowanie bardziej przebiegłe i łatwiej ukrywają swoje grzeszki, przez co nie są przyłapywane. Kobiety przyznają, że kłamią jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie (w tym seksualne) nawet w anonimowych ankietach.'

 

Zresztą w ten sposób można by skopiować cały artykuł... dobrze napisane i prawdziwe aż do bólu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie raz przytaczaliśmy, kobiety zachowują fałszywe pozory dla nich reputacja w środowisku jest ważna (przynajmniej te które szukają stałego partnera), ilość partnerów seksualnych podawanych należy pomnożyć x 3.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świadomość związków/redpillersi świetna stronka, duużo syntetycznych artykułów, wiedza za darmola dla samców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałem. Dobry tekst podsumowujący to wszystko o czym każdy z nas mówi i myśli. Takie artykuły obowiązkowo trzeba nastolatkom wciskać zamiast romantycznych pierdół na lekcji polskiego. Sam, jak każdy chyba z nas zostałem wychowany czy raczej wytresowany, aby traktować kobiety jako świętojebne księżniczki, które myślą jedynie serduszkiem i chcą zawsze dobrze, zaś faceci muszą się bardzo starać, aby ich nie skrzywdzić. Prawda jest zaś taka, że mamy do czynienia z harpiami napędzanymi hormonami i wprogramowanym wzorcem rozmnażania się z samcami alfa.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

O curwa a  czy to nie na tym samym wycopie  Marka opluwano i wyśmiewano....,:lol:

I curła kto racje ma?

 

Prawda jest zaś taka, że mamy do czynienia z harpiami napędzanymi hormonami i wprogramowanym wzorcem rozmnażania się z samcami alfa.

 

I beta bankomatami

Edited by kryss
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, kryss napisał:

Prawda jest zaś taka, że mamy do czynienia z harpiami napędzanymi hormonami i wprogramowanym wzorcem rozmnażania się z samcami alfa.

Wśród metro seksualnych, cwaniaków, bujaczy i inne pato to mają spory wybór...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny artykuł. Czytać, rozprzestrzeniać i przyswajać.

 

Cytat

1. Męski rozwój jest najważniejszy, a nie adoracja kobiet, czy szybkie branie małżeństw (zaleca się wręcz unikanie ich, bo korzyści dla mężczyzn z małżeństwa są praktycznie żadne, a rozwody karcące mężczyzn to powszechność).

Cytat

Ten mężczyzna wygra, który umie być racjonalny, a nie ten, który w fali zakochania przepisuje majątek, daje ślub i zgadza się na wszystko co tylko kobieta sobie zażyczy.

Cytat

 

. Dlatego nie należy wierzyć w bajki o zostaniu do końca życia ze sobą, czy o to, że będą w potrzebie. Zazwyczaj w momentach słabości kobiety odchodzą, zdradzają i nie są lojalne. Pokazała to historia, także podczas wojen. Trzeba być zawsze przygotowanym na to, że kobieta nie jest dobrem stałym, mimo słów przeciwnych.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam poważne zastrzeżenia to tego fragmentu (a jest na samym początku):

Quote

To, co mówią socjologowie na temat dobierania się ludzi w pary, zabrzmi brutalnie, ponieważ łamie pewne przekonania, które mamy i w które szczególnie wierzą kobiety.

Przekonania, o których mowa mają wszyscy, i kobiety i mężczyźni i wszyscy w nie wierzą. Zależnie od płci (są rzeczy charakterystyczne dla płci i są różne) ale jednak wierzą.

 

Osobną sprawą są przekonania, w które, tu szczególnie kobiety, chciały by aby wszyscy (szczególnie mężczyźni) wierzyli. To jest szerzej znane pod nazwą "dzisiejsza kultura" albo bardziej po ludzku feministyczna propaganda romantyzmu.

 

Żeby nie być malkontentem, to bardzo ważnym aspektem, który pan Szlendak poruszył to fakt, że kobiety szukają facetów o wyższym statusie, szczególnie wykształceniu a ponieważ takich jest mniej niż kobiet o wyższym wykształceniu (i ta różnica, w kwestii wykształcenia, się powiększa) to nigdy nikogo nie znajdą. Tak bardzo prawdziwe i smutne zarazem, bo na pewno wiele wartościowych kobiet tylko dlatego, że mają taki a nie inny program biologiczny i nade wszystko kulturowy wzorzec na to przyzwalający nie znajdzie partnera bo nie schylą przecież głowy, nie będą mierzyć niżej, niż same są. A jak racjonalne otrzeźwienie przyjdzie to będzie 35+ albo 40+ i nie będzie już chętnych...

Edited by wrotycz
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.