Skocz do zawartości

Polska vs Kolumbia


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Polska vs Kolumbia

Jak sądzicie jaki będzie wynik, czy Polska drużyna ma kryzys w składzie ?

A może jednak będzie konkretny jebut na bramkę Kolumbii

 

Obstawiamy ! 

Kto wytypuje zwycięski wynik ten dostanie like ode mnie (wiem super nagroda) ? ? 

Ja jestem nie poprawny optymista i mówię, że będzie 2 do 0 dla naszych :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

Nie wiem ile, ale Polska oczywiście wygra.

Niech będzie 2:0 :)

 

Jak widzę wiele osób życzy naszym niepowodzenia bo łatwiej z kogoś szydzić niż wspierać czy pogratulować, smutne to.

Mi też bardzo, ale to bardzo przykro. Spodziewałem się akurat tutaj pocieszenia i nadziei, a nie frustracji i defetyzmu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz o wszystko, owszem. Chcę by wygrali. Będzie ciężko, w pocie i trawie.

 

Nie zdjąłem po pierwszym meczu flagi z balkonu i samochodu. Przecież właśnie teraz oni potrzebują najbardziej narodowego wsparcia. Walczmy do końca.

 

Wierze, że zrobią co mogą. Myślicie, że nie chcą? Jak przegrają to „rozejdziemy się do domów”dla mnie wciąż pozostaną najlepiej grającymi mężczyznami w piłkę w naszym narodzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Kolumbii. W gazecie czytałem artykuł jak nasza kadra się wczasuje i obija w Soczi. Przy okazji w niemieckiej prasie naśmiewali się z Lewandowskiego :P Taki ambitny, że Bayern chce zmienić a nic nie strzelił. Powinien brać przykład z Ronaldo, który pretenduje do roli króla strzelców.

 

Pewnie Kolumbijczycy rozgromią polski zespół ale dla bezpieczeństwa podaje te 2. Natomiast nasza drużyna strzeli w ostatniej chwili 1 gol kiedy Kolumbijczycy już stwierdzą, że nie trzeba grać aby zaorać przeciwnika. Analogiczna sytuacja jak z Senegalem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możemy wygrać, jak Polacy zaczną grać tak jak w eliminacjach. Najgorsze jest to, że wygranie 2 następnych meczy nie gwarantuje nam wejścia. Załóżmy, że wygramy z Kolumbią i Japonią, Japonia wygra z Senegalem, a Senegal wygra z Kolumbią. Wtedy 3 pierwsze drużyny będą miały po 6 punków i zadecyduje bilans bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.