Skocz do zawartości

Polska vs Kolumbia


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko zawsze wkurwiało i nadal wkurwia to że $$$ to tym jebanym piłkarzyczkom państwówka nie żałuje, a "efekty" kurwa nieziemskie. Oni kurwa N I C nie powinni dostać z takimi wynikami, dlaczego takiego wsparcia $$$ nie ma ręczna czy siatka gdzie chłopaki zapierdalają? A no tak, bo piłka nożna to sport narodowy

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni zaczną reklamować łopaty bo tylko do tego kurwa się nadają. Co za cienka drużyna....

Powinni nic nie dostać albo mimimum narodowe czyli 2100 brutto maks za ten żal.

A ten Szczęsny to kurwa cienki jest jak siki pająka nic nie obronił

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychowiak lans w butikach, trendy z  Celiną a tu odpuszcza sam na sam i jeb 2:0 gwiazdeczki. Od dawna wiadome że za dużo zarabiają a w Reprezentacji dopiero za sukces powinni a nie za sam awans bo gra z orzełkiem na piersi powinno być najlepszą motywacją i zapłatą dla nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z jajami to by chociaż czuł wstyd i zażenowanie po tym co pokazał, przecież tam jest ponad 30 zespołów, każdy walczy, każdy coś sobą prezentuje, takiej padaki to nikt nie zaprezentował. Ta banda frajerów nawet wstydu nie czuje za tę kompromitację, chyba tylko wybuczenie ich na lotnisku coś ruszy w mózgownicy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co oglądali mecz w TV ... przejebali kasę na prąd - ci co pojechali oglądać na żywo - wywalili kasę w błoto.

Szkoda czasu, kasy ... za okna słyszę ryk - " Polska nic się nie stało" , ktoś wywalił telewizor przez okno, ktoś chujami rzuca.

Media napompowały balon, który pękł i została gorycz, miało być pięknie, co najmniej półfinał, a tu  dupa nawet z grupy nie wyszli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgonić to tałatajstwo... I tak bedą lansowani na celebrytów z pierwszych stron gazet i dostawać miliony. Są uprzywilejowaną kastą i mogą robić co chcą, oni i ich żoneczki mają zapewnione dostatnie życie, bez względu na wyniki, bo każdy sie brandzluje tą piłka nożną, dla mnie to jakies nieporozumienie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2012 roku na Euro pojechałem na niemal 3 tygodnie na Ukrainę oglądać tam mecze. Uważam, że to był mój najlepszy turniej w dotychczasowym życiu, odcięty od TVP, tego balonika i naszej reprezentacji:D Na przyszłość polecam wszystkim.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.